28 Nisan , 2024, 11:27:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Pınar86

Kızlar imageshack sitesinde sorun var sanırım ikidir yükleme yapamıyorum sizdede aynı sorun varmı?

:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Demet_dk

Alıntı yapılan: Pınar86 - 03 Mart , 2010, 16:50:33
Kızlar imageshack sitesinde sorun var sanırım ikidir yükleme yapamıyorum sizdede aynı sorun varmı?

evet bende de sorun var yükleme yapamıyorum

elif35

kızlar ben 18 haftalık oldum daha karnım çok fazla yok 20 haftalık olnların karnına bakıyorum da maşşalaah yani acaba benim karnım çok çıkmıcak mı ne daha da 4.5 ayda 2 kilo aldım sorun yoktur inşallah di mi yaa  :y25:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: yağmur10 - 05 Mart , 2010, 14:43:45
kızlar ben 18 haftalık oldum daha karnım çok fazla yok 20 haftalık olnların karnına bakıyorum da maşşalaah yani acaba benim karnım çok çıkmıcak mı ne daha da 4.5 ayda 2 kilo aldım sorun yoktur inşallah di mi yaa  :y25:
ne guzel işte hıc endıselenme benım ablam sadece 5 kılo almıstı demek karnının içi esnek belkıde ondandır ...

✿sweet_sweet✿

ehh benim karnimin icide demekki baya birr geniss masallahhim varr 20 kiloya yakin aldim sayilirr :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  :nazar: :nazar:53 kiloyla hamile kaldim gerisini siz tamamayin ;D ;D

sibelcimmm nasilsin canim bu aradaaa konusamadikk hicc cokk optumm canim seni, kendine cokk iyi bakk tatlimm..  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canımm benimde 17+3 oldu karnım yok cok az cıktı ama ultrason degerleri 19 haftalık gösteriyoo gelişimi cok iyi yani ama cıkmadıı demekki bi anda 6 ayda falan cıkarr  :k06: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

✿sweet_sweet✿

bendede senin gibi oldu sibelcim hemen karnim cikmadi ama 24. haftadan sonra basladi cikmaya simdi onumu zor goruyorumm :ehi: :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

✿sweet_sweet✿

canim 53 kiloyla basladim hamileligime ozellikle 5.aydan sonra istahim acayip acildi ve su anda 16 kilo aldimm oyuzden dikkat etmeye calisiyorum yediklerime ama doymuyorumdaa :-\ aman sakin sekerden vss hamur islerinden canin isterse cok az yarim ye yani.. ileride zor olmasinn..

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

hımmm bende canım 68 ile hamile kaldım suan 61 yada 62 kiloyum veriyorum mide bulantısı devam ediyo bende özellikle sabah erken kalkınca onun için 11 e kadar yatıyorum genelde yemek yerkende cabucak doyuyorum mide bulantım baslıyo  :-ooo ekmek hamur işi falan hiç yiyemiyorum agır geliyo  :igrenc:

✿sweet_sweet✿

sibelcimm bazi insanlarda kilo verebilirmis normal birseymis yani.. bende ilk uc ay hic almadim aksine erdim sayilirr.. cunku bulantilarim vss vardi.. sukurr bebegin gayet sagliklii onenmli olanda ozaten..  :nazar: :nazar:  canim sabahleyin yataktan kalmadan 5 dakka once sol tarafina yat ve oyle kalk cubuk kraker ye 3 tane falan..  mideni rahatlatsin oyle kahvaltiya basla.. ben cok bulantim oldugu zamanlarda boyle yapiyordum ve rahatlatiyordu.. hamur isisnden uzak durmana sevindimm.. cok faydasini goreceksin yani:):) hakkimizda hayirlisi olsun insallah arkadasim seninde az kalmis sayilir dogumunaa :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

yolu yarıladık sayılırrr rabbim cümlemize hayırlı dogumlar nasip eylesinn inşallahhh  :amin:

evett allaha sukur bebegimm saglıklı gramı falan herseyi yerinde benim vucudumdaki vitamin deposundan alıyomus vitamini kilo vermenin zararı yokmus bebek saglıklı gittigi surece cok rahatım yani cubuk kraker yedigim zaman midem daha bi bulanıyoo ne garip dimi herkes öle söylüyo cubuk kraker tuzlu ye diye ama bana yaramıyo  :k06:

✿sweet_sweet✿

amin canimm..  :amin:

bak ozaman limonu kes hafif birkac damla tat oda iyi gelebilir bide bunu dene bakalim nasil olacakk..

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

evettt limon kurtarıcımm zaten cokk severek yiyorum böle ekşi ekşiii cok güzel oluyooo hem mide bulantısınada iyi geliyoooo  :k06: :k06:

✿sweet_sweet✿

ahh cokk sevindimm ozaman cinsiyeti bellimi bebeginin yoksa erkekmi olacakk bende cokk yerdim imonn..  :k06: :k06:tabi saglikli dogsunlarda onemli olan o..