28 Nisan , 2024, 09:03:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

mavişimmm

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 23 Şubat , 2010, 23:22:22
Alıntı yapılan: mavişimmm - 23 Şubat , 2010, 14:48:22
[/

nasıl şiştimm kızlarrrrrr.böyle giderse ddğuma 100 kilo gitcemmmm.... :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
hayır hayatımm bence çok güzel olmuşsun
olsam ben olurdum merak etme  :D ben olmadıysam kimse olmaz  ;D

saoll canımm.ama yüzüm falan şişti...bundan sonrada almaya devam edersemmm kötü olcakk diyo dr..bakalım artrkkk.
paşan çokk tatlı maşallahhhh.rabbim  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: korusun seni ve bebeğiniiii..... :amin: :amin: :amin: :amin:

yasmin35

evet parisli sibel canım istiyom ama nasıl bi bilgim yok
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

AککORTįє

teşekkür ederim mavişciğim  :-*, cümlemizin evlatlarını  :amin:

elif35

evet ilknur bebeğin gerçekten çoookkk tatlı o nasıl bakış kız öyle naptınız çocuğada ters ters bakıyo öyle  :k06: çok şirin Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: yasmin35 - 24 Şubat , 2010, 10:54:12
evet parisli sibel canım istiyom ama nasıl bi bilgim yok
bende boyle bısey duymustum allah gostermesın ılerde saglık sorunu olursa bu kan çok ışe yarıyomuş...zannedersem bıraz pahalı bısey yanı saklamaları için bayagı bı ucretı vardı...ılerde hamılelık olursa bende ısterım ..rabbım gerek gormesın ınşallah  :amin: :amin: :amin:daha fazla hıç bı bılgım yok canım ...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

arifecim baya cikmis senin göbis bende bi resim cektirimde eklerim dicem ama benim kocis istemiyor kendi resmimi eklememi özelden yollarim artik...

hep resim cektircem diyorum ama unutuyorum bu gidisde dogum etcem halen resim yok hehe :k06: :k06:

bu arada arkadaslar ben doguma almanyaya gitmeyi düsünüyorum ...kismetse ins. :amin:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: betüs26 - 20 Şubat , 2010, 14:44:23

betüşcüm hamilelik yakışıyomuş çok tatlı görünüyosun maşşallah sana

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
.   

betüs26

ilknurcum çok sağol canım sende harikasın canım benim
nilda  çok sağol canım teşekkür ederim senin nasıl gidiyo

betüs26

mavişim şişicez artık neyapalım bebişlerimiz doğsunda sağlıcakla veririz boşver senin ne kadar oldu canım

betüs26

tamam canım 28 olmuşsunuz maşallah kaç kilo aldın ben 10 kilo

mavişimmm

Alıntı yapılan: betüs26 - 25 Şubat , 2010, 21:32:29
tamam canım 28 olmuşsunuz maşallah kaç kilo aldın ben 10 kilo

canımm bugun 29+1 oldukk.ama ben toplamda 15 kilo aldımmm.nasıl oldu bu anlmıyom kızlarrrr.amaaa dr um dan bir güzel azar yedimmmmm.offfff offffff...... :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

✿sweet_sweet✿

mavisimm selamm anlam vermeye calisma cunku ayni durumu bende yasadimm 29 haftamda 16 kilo aldigimi ogrendimm doktorum ekmekten hamur isinden vss fazla seker tuketiminden mumkun oldukca uzak dur dedii.. diyetlistesi verdi. halbuki hamileligime zayif basladim yani 53 kiloyla basladim su anda 69 kiloya yakin sayilirimm.. diet verdimi doktorun canim

mavişimmm

evet canımmm vermez mi hiçç...2 aydan beri şunu yeme bunu yeme diye söyleyıp duruuyooo....şaşırdım bendee.ama boğazımı kesemıyorum kiiii.....aç boğalar gibiyşmmmm.saldırcak yer arıyom resmennn.....

AککORTįє

Alıntı yapılan: yağmur10 - 24 Şubat , 2010, 16:49:57
evet ilknur bebeğin gerçekten çoookkk tatlı o nasıl bakış kız öyle naptınız çocuğada ters ters bakıyo öyle  :k06: çok şirin Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah

sağol hayatım teşekkür ederim.  :Dyok canım bizimkinin orjınal bakışları öle  :laughing7:

✿sweet_sweet✿

mavisim o durum hala bendede deam ediyoorr saldirasim geliyorr bazen ama dikkatlide olmaya calisiyorumm artikk idare edecegizz napaimm :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: