27 Nisan , 2024, 21:42:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Temmuz , 2013, 12:04:40
:nazar: :nazar: :nazar: bak sen ne güzelsin  basen vs yok göbüşde çok güzel duruyor
ben dağıttım  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:yok cnm ya sana öle geliyo bende baya sistim  :sad1: ama iki cocuklan hemencik veririz  :basardim:
:nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 15 Temmuz , 2013, 12:13:00
:nazar: :nazar: :nazar: bak sen ne güzelsin  basen vs yok göbüşde çok güzel duruyor
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:yok cnm ya sana öle geliyo bende baya sistim  :sad1: ama iki cocuklan hemencik veririz  :basardim:
bilmiyorum ki benim almaya müsait zaten basenler  :cildir: :cildir:  kızda gitmişti   hemencecik kilolar bunda gider mi bilmiyorum vücudum irileşti  :suclu: :suclu: sonuçta her doğumda kalınlaşıyor bel falan  :dontknow: :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Temmuz , 2013, 12:30:49
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 15 Temmuz , 2013, 12:13:00
bilmiyorum ki benim almaya müsait zaten basenler  :cildir: :cildir:  kızda gitmişti   hemencecik kilolar bunda gider mi bilmiyorum vücudum irileşti  :suclu: :suclu: sonuçta her doğumda kalınlaşıyor bel falan  :dontknow: :dontknow:
bilmiyomki bakalim nasil olur benimde karnim kalir diyom  :dontknow: :dontknow:

iklima

ay çok tatlisiniz
  :opucuk:  :opucuk:
benim gobis geçen afta azcik belliydi bu hafta fırtladi çıktı böyle çabuk mu büyüyor hafta hafta ben bu hızla gidersem önümu göremem  :k06:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Lă_Tăhzen!

Masallah kizlarr erkek oldugu belli top gibi benim masallahh yayiliyor  hic eklemedim buraya hamilelik fotomu  bende cekiyimde  ekliyim bari  :k06:

Aşkk

maşallah kızlar  :nazar: :nazar: bende özendim size yüklicem şimdi  :k06:

Aşkk

sudenaz85

maşallah hepinize bende burdayım 2 hafta önce felan çekilmiş halim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Lă_Tăhzen!

Masallah kizlarr valla formunuzu koruyosunuz dogumdan sonra hicbisey kalmayacak  :k06:

Lă_Tăhzen!

16 Temmuz , 2013, 22:57:52 #5485 Son düzenlenme: 20 Temmuz , 2013, 22:59:53 Lă_Tăhzen!

buda bizz  :k06: biraz dursunda sileyim alinti olmasinda  ;)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

seninde cok yanlarin yok iyisin sende  :nazar: :laughing7: :opucuk: ama kiz göbisi belli  :binkybaby:

xxcansuxx

nur maşaallah içindeki fıstık büyüyor  :nazar: :nazar:
belli etmiş kendini  :opucuk: :love9:

Aşkk

sudecim maşallah seninde göbüşün top gibi  :nazar: :nazar: :k06:

GELSQMİNQ

maaşallah kızlar göbişlerinizeee :) uzun zamandır buralarda değildim özlemişim sohbetleriniziiii darısı bize artık bi kaç yıl sonra nasipse :)