27 Nisan , 2024, 19:46:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

pınarcm maşallah çok güzelsiniz  :love9:

nisan rüzgar

fıstık

Bütün hamişlere ve bebeklere kocaman  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah hepiniz cok tatlisiniz göbisler sismis masallah  :nazar: :nazar: :love7: :love7:
:nazar: :nazar:

kelebegimm

masallah göbüslereee :nazar: :nazar: :nazar:
insan özlüyomus gercekdendee ben yoookk ben özlemem cok zorlandim diyodum amaa :ehi:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

Aşkk

pınar arkadaşımız da çok güzel hamile olmuş maşallah  :nazar: :nazar:  :love9: :love9:
Allah bir avaz da kurtarsın inş  :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 19 Şubat , 2013, 18:08:33
masallah göbüslereee :nazar: :nazar: :nazar:
insan özlüyomus gercekdendee ben yoookk ben özlemem cok zorlandim diyodum amaa :ehi:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

aynen bende cok zorluk cekmistim koca göbisimden ama simdi ne zaman cikcak diye bekliyorumm  :laughing7:

kelebegimm

İki hafta sonra baslar senin gülüm çıkmaya ikinciya bide  :)
Ben 3 sene sonra heves etmeye baslarım artık oy cok korkuyorum hele dogumdan :icon_pale: :icon_pale:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 19 Şubat , 2013, 18:44:54
İki hafta sonra baslar senin gülüm çıkmaya ikinciya bide  :)
Ben 3 sene sonra heves etmeye baslarım artık oy cok korkuyorum hele dogumdan :icon_pale: :icon_pale:
bakalim ikincide erken cikiyo diyolar hic kilo almadim ama genede kücük göbis  var  :k06: ben nedense hic korkmuyorum  :dontknow: :dontknow: hatta ikinciyi normal dogum istiyorum  ::) tabi herseyin hayirlisi  :amin:

kelebegimm

Normal doğur üçüncüde konuşalım o zaman :) saka yapıyorum canım hayırlısı saglikla kucagina alda
Evet ikincide daha çabuk cikiyo diyolar ama bakalim :dontknow:

]

almila__

oyyyyy maşallah ne güzel çıkmışsınızzz :opucuk: :flowers:
Allahım sağlıkla kucağınızda olduğu günleri de görmeyi nasip etsin  :nazar: :nazar: :amin:

ayy

pınarcım maşşah kuzucunla ikinize :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nazlıyarim

:love9:  :nazar: hepiniz çok güzelsiniz allahım nazarlardan saklasın hepinizi  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 19 Şubat , 2013, 19:10:02
Normal doğur üçüncüde konuşalım o zaman :) saka yapıyorum canım hayırlısı saglikla kucagina alda
Evet ikincide daha çabuk cikiyo diyolar ama bakalim :dontknow:
:ehi: :ehi: yok insallah buda dogsun istemem ama genede büyük konusmuyum  :suclu: doguma daha cok var en iyisi düsünmeyim  :ehi: :ehi: :opucuk:

ORNA