HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

tşk ederiz teyzesii  :opucuk:  :opucuk: yakından da çekince iyce biri irileşti  :ehi:

burcum

maşallahhh kuzuya zayıf olunca da böyle oluyor :icon_thumright: ay dur bende koyucam resim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♣ ђคtเςє ♣

doğru dion hemen belirginleşip irileşiyo  :ehi:

hadi koy nüküm  :opucuk:

ayy

♣ ђคtเςє ♣

fıstık

Alıntı yapılan: AŞK-I DERİN - 28 Ocak , 2013, 22:33:03
anoooo maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh haticemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: süpersinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

buarada nagişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm duy sesimi sana 30.cu haftaya kadar resim yok demiştin :laughing7: yükle istersen artık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :caca: :opucuk:

face de var nüküm ordan bak  :icon_thumright:

Balböceği

Kız hatça ben yeni gördüm tü tü maşallah  :nazar: :muzz:

♣ ђคtเςє ♣

tşk ederim edoşum dahada büyüsün gene koycam  :k06:

ORNA

ALLAHIM BUGÜNLERİME HAMD OLSUN HAMİLE KALMADAN ÖNCE HEP BURAYA YAZARDIM BEN NE ZAMAN PAYLAŞICAM HAMİLELİK FOTOMU DİYE  ARKADAŞLARIM PAYLAŞIRDI  İMRENİRDİM EYY BÜYÜK ALLAHIM BENİM GİBİ DÜŞÜNEN TÜM ARKADAŞLARIMA BU GÜZEL DUYGUYU ZAMANINDA HAYIRLISIYLA NASİP ET SABREDİN ARKADAŞLAR HERŞEYİN Bİ ZAMANI VARDIR   :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar:

BUDA KIZIMLA PRENSESİMLE BİZ 17+2 OLDUK TEYZELERİ BÜYÜYORUZ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Maşallah canım   :nazar: işte mevla er yada geç nasip ediyor ama insan oğlu çok sabırsız  :sad1:

Rabbim tamamına erdirsin  :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: BaLböceği - 15 Şubat , 2013, 15:15:48
Maşallah canım   :nazar: işte mevla er yada geç nasip ediyor ama insan oğlu çok sabırsız  :sad1:

Rabbim tamamına erdirsin  :amin:

evet canım aynen öyle çok saol teyzesi inşallah prensesimin fotografını paylaştığım günleride görürüm  :amin: :amin: :amin: :amin:

ayşecik85

maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaallah arkadaşım  :amin: :amin:

bizi de dularında unutma  :)

ORNA

Alıntı yapılan: ayşecik85 - 15 Şubat , 2013, 15:53:16
maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaallah arkadaşım  :amin: :amin:

bizi de dularında unutma  :)

AMİN CANIM ÇOK SAOL İNŞALLAH   :opucuk:  :amin: :amin: :amin: DUALARIMDASINIZ  ALLAH İNŞALLAH HAYIRLISIYLA SİZLERDE NASİP EDER  :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inş. mewlam cnm  :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Aşkk

laaa ben yeni görüyorum burayı  :BangHead: :BangHead:
hatçem ne güzelsiniz öyle  :nazar: :nazar: :nazar:
bende koyucam daha erken ama yemekten sona çekersem kocaman bi göbüş oluyo :k06: :k06:  :k06: :k06: