HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

fıstık

teşekkür ederim ayşenurcum saadetcim  :opucuk: :amin: :nazar:

sevde onlar zaten çirkinmiştir  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

şaka bi yana canımda son aylarda şişebilirim belki ne bilim Işılı hatırlamıyorum pek

nükümmmmmm teeeeeeeeee  30.u haftaya kadar sana resim yok bacım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

adaşım aynen yaaaaa vallaha sinir oluyorum kimsenin taktığı yok

boynuma tabela asıcam ben  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

geçen çok samimi olmadığım biri biraz kilomu aldın sen dedi

bende hıııı evt 6 aylık hamile olunca insan biraz kilo alıyo dedim morardı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

fıstık

melek100lü

:nazar: :nazar: nagişim maaşallah çok tatlı olmuş göbüş  :love9: :opucuk: :nazar: :nazar:

iyi demişsin valla ağzına sağlık :aferin: bazen hak ediyorlarlar lafı  :k06: :k06: :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 10 Aralık , 2012, 22:20:52
Alıntı yapılan: fıstık - 06 Aralık , 2012, 22:58:15
evet hala mantomun önü kapanıyo   :k06:

edoşum 1.78 boy olunca bebişin yeri geniş tabi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

benim de sanki doğru düzgün çıkmıyor karnım. 16. haftamda olduğuma inanmıyorlar. araştırdım uzun boylu annelerin geç çıkıyormuş. senin kadar olmasa da benimki de 1.73, iç karnım baya geniş galiba

canım 6. aydayken bile çoğu kişi hamile olduğuma farketmiyordu... iç karnın geniş olunca çatladığında az oluyormuş... ebe hamileliğin başında bana çatladığın çok olucak çünkü çok zayıfsın, karın  bölgende hiç yağ yok  demişti... sonra hiç çatladığım olmayınca iç karnın genişmiş ondan olmamış demişti

nazlıyarim

maşallah kızlar hepiniz çok tatlı olmuşsunuz allahım hepinizi nazarlardan saklasın :nazar:  :amin: inşallah bizlerde yükleriz fotolarımız  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

fıstık

Sağol meleğim rabbim sağ salim kucağıma aldığım günleride göstersin inşallah  :amin: :amin: :amin:

Nazlıyarim Allah isteyen herkese versin sağlıkla sıhhatle kucağınıza aldığınız günleri göstersin  :amin: :amin:

mavişim80

kızlar buda benn
36+ halimizzz cok cikiniz yaaa
gözlerimi kesmek istemedim acaba bana benzer mi gözleri diye sorayım dedim  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ayy

pek tatlı duruyonuz maşallah göbüşeeeee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
çok aynaya baksaydın kız gözlerine şans artardı benzemesi için :k06: :k06: :k06:

mavişim80

Alıntı yapılan: ayy - 02 Ocak , 2013, 15:23:45
pek tatlı duruyonuz maşallah göbüşeeeee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
çok aynaya baksaydın kız gözlerine şans artardı benzemesi için :k06: :k06: :k06:

sağol cnm inş. baklaım benze diye umurum nden dersen
aynaya cok baktım diyemicem
k.p rahmetlinin gözleri maviydi
eşimiin kahverengi benim mavi
bakarsın oğlunda olmamıs
torununda olurr

ayy

koyu renk daha baskındır ama hem sende hem eşinin babısnda varsa durum değişir canım inşallah gönlüne göre olur :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

sukeyna

Alıntı yapılan: mavişim80 - 02 Ocak , 2013, 15:21:20

kızlar buda benn
36+ halimizzz cok cikiniz yaaa
gözlerimi kesmek istemedim acaba bana benzer mi gözleri diye sorayım dedim  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

Resmi görünce kendimle kıyasladım hemen senin göbus bemden daha aşağıda bide yüzüklerin nasıl oluyo parmağına süper ya :basardim:

♣ ђคtเςє ♣

burcum

anoooo maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh haticemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: süpersinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

buarada nagişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm duy sesimi sana 30.cu haftaya kadar resim yok demiştin :laughing7: yükle istersen artık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :caca: :opucuk: