HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

serserim

tabi canım hayırlısı ben sezeryan istiyom ama hiçç belli olmaz hayırlısıyla alalımda canım kucağımıza inşallahhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cute552

Alıntı yapılan: serserim - 16 Kasım , 2012, 16:53:57
tabi canım hayırlısı ben sezeryan istiyom ama hiçç belli olmaz hayırlısıyla alalımda canım kucağımıza inşallahhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

inşallah sağsalim doğsunlarda bebişler hiç fark etmez  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

maaşallah sizin kuzucuklar iyi almışlar  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

benim sıpa bi avuç bişey olcak heralde  :dontknow: daha küçük bu diyorlar yaa  :dontknow:

banu_fth

benimkide küçüktü . son hafta full balık yedim 1 kilo aldı  :nazar: :-ooo  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
sezeryan oldum tabiii  :toothy10: :toothy10:

Sır_Çiçegi

maşallah sema az kalmış kızına kavuşmana  :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 16 Kasım , 2012, 19:21:08
maşallah sema az kalmış kızına kavuşmana  :nazar: :nazar:
evet az kaldı seninkide büyümüştür baya arada face fotolarını koy görelim nasıl olmuş diye çok tatlı maşallah.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

serserim

meloşşş sakın endişelenme benim tanıdığımın 2 300 mü ne doğdu görsen tanıyamazsın önemli olan sağlıklı olması  :icon_thumright: :icon_thumright:kaç kilo canım damadım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

endişelenmeyin kızlar önemli olan cıktıkda sonra kilosunun güzel olması  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

AYY AYYY YERİM GÖBÜŞÜN İÇİNDEKİNİ YELİZCİM ÇOK TATLI DURUYOR YAAA MASALLAHH SİZEEEE  :love9: :love9: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

SEMACIM MASALLAH GÖBÜSE BAYA BUYUMUS YAKINDIR DOĞUM CANIM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 19 Kasım , 2012, 15:23:25
AYY AYYY YERİM GÖBÜŞÜN İÇİNDEKİNİ YELİZCİM ÇOK TATLI DURUYOR YAAA MASALLAHH SİZEEEE  :love9: :love9: :nazar: :nazar:

teşekür ederiz canımm  :flowers: öpüyoruz sizi kocaman  :opucuk: :opucuk:  ;)

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Krem

hamıleliğimin 7 cı ayındaydım burada o gunlere gıttım bırden bende eklemek ıstedım  :k06:

Selma27

Ayy MasaAllah ..Saglicakla kucagina alirsin insaallah canim... Suratina koymus oldugun cicekde cok guzel bir fikir.. :ehi: :ehi:

Krem

canım ben doğurdumm kızım 4 yasında sımdı  :k06:

Selma27

heheh.. Karistirdim o zaman ben... Burda guncel olan hamileler resim koyuyor zannettim yaa.. :ehi: