28 Nisan , 2024, 00:39:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

cute552

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 16 Kasım , 2012, 15:42:50
semacım maşallah karnına  :nazar: :nazar: RAbbim bir avazda kurtarsın inşaallah :amin: :amin:
amin canım cümlemize inşallah

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

benimde doğum kanalına girmiş bu haftalada doğa bilir demişlerdi ondan panik oluyorum  :dontknow:

yani panik oluyorum derken ev dağınık kalmasın diye

yardım edenim yokya hergün silip süpürüyorum çamaşır bıramıyorum sepette falan işte

öyle oluncada yoruluyor insan sancılar gerçekmi değilmi bilemiyorum  :sad1:

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 16 Kasım , 2012, 15:45:30
benimde doğum kanalına girmiş bu haftalada doğa bilir demişlerdi ondan panik oluyorum  :dontknow:

yani panik oluyorum derken ev dağınık kalmasın diye

yardım edenim yokya hergün silip süpürüyorum çamaşır bıramıyorum sepette falan işte

öyle oluncada yoruluyor insan sancılar gerçekmi değilmi bilemiyorum  :sad1:
melekçim aynısını geçen haftaya kadar bende yapıyordum eşimle yatak odasında bile yatmıyoruz yeni örtü koydum temiz dursun diye toz alıyorum süpürüyorum aniden bişey olur gelen gidene ayıp olmasın diye ama bu hafta saldım kendimi zaten belimde ağrıyor temizlik yaptığım zaman bence sende fazla yorma kendini boşver kim ne görürse görsün teksin sonucunda yanında olmayanlar utansın onlara mana bulsunlar.

serserim

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: semacım kocaman olmuş göbüşün   :nazar: :nazar: :nazar:
kızın kaç kilo canım :nazar: :nazar: :nazar:
artık yakındır gelmesi :ehi: :ehi:
ya melekçim gebertmeyin kendinizi hergün sil süpürrr :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
bırakın olduğu kadar yahuuu
zaten insanlar biliyodur kimsenizin olmadığını birde doğum olucağını
ay gözünüzü sevim uslu durun :caca: :caca: :caca: :caca:
akşam kocalarınıza yaptırın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

melek100lü

buse yapmıyor benimki yaa çok tembel  :caca: ailecek öyleler  :cussing:

gelen beni ayıplar ondan yapıyorum  :aferin:

sen nasılsın canım  :opucuk:

evet semacım el mahküm yapıyoruz işte napalım  :dontknow:

benimde belim ağrıyo biraz iş yapınca dinleniyorum işte  :dontknow:

cute552

Alıntı yapılan: serserim - 16 Kasım , 2012, 16:01:25
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: semacım kocaman olmuş göbüşün   :nazar: :nazar: :nazar:
kızın kaç kilo canım :nazar: :nazar: :nazar:
artık yakındır gelmesi :ehi: :ehi:
ya melekçim gebertmeyin kendinizi hergün sil süpürrr :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
bırakın olduğu kadar yahuuu
zaten insanlar biliyodur kimsenizin olmadığını birde doğum olucağını
ay gözünüzü sevim uslu durun :caca: :caca: :caca: :caca:
akşam kocalarınıza yaptırın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
saol canım baya büyüdük geçn çarşamba ayın 7 de gittiğimde 3452gr dedi aradan 9 gün geçti şimdi bilmiyorum ne kadardır haftaya salı öğrenicem yeni kilosunu.

valla bıraktım ben kendimi yapmıyorum zaten süpürgeyi eşim açıyordu bişey olrsa yine ona açtırırım ama toz almam lazım baya tozlandı.

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 16 Kasım , 2012, 16:07:51
buse yapmıyor benimki yaa çok tembel  :caca: ailecek öyleler  :cussing:

gelen beni ayıplar ondan yapıyorum  :aferin:

sen nasılsın canım  :opucuk:

evet semacım el mahküm yapıyoruz işte napalım  :dontknow:

benimde belim ağrıyo biraz iş yapınca dinleniyorum işte  :dontknow:
melekçim ben geliyim sana bi temizlik yapalım dip köşe biz daha sağlamız zaten  :ehi:  yaparız allaha şükür olmadı bi kadın çağr yakın zamanda evi temizlesin yada yardım etsin sana

serserim

melekçim çok ağrım var de eşine yaptırmaya çalış canım yaaa :dontknow: :dontknow: haklısıntembel oluncada yapmaz erkek milleti :caca: :caca: :caca:
ne ayıplıcaklar ya ağızlarını burunlarını kırarım valla :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :caca: :caca: :caca: :caca:
karnım burnumda doğurdum doğurucam evimin temizliğine gelip bakıcaklarsa s.... olsun gitsinler :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
bende çok titizimdir ama olduğu kadar eşim yardım eder ama oda neden dertleniyon bukadar
senin temiz olduğunu bilen biliyor şu an hamilesin der bende haklısın derim
valla melekçim dikkat et olduğu kadar
canım ağrım oluyor yaaa hiççç hareket edemiyorum ben sizin yaptığınız işleri yapamam mecbur kadın alıyorum arada
gece çok zor uyuyorum ilk defa dün gece biraz uyumuşum hayırlısıyla kurtulalım meloş
alalım bebişlerimizi kucağımıza :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

canım yaa okadar zengin değilimki ben  :sad1: doğumu bile devlette yapıcam  :dontknow:

temizlikçi nerden tutayım evime  :sad1:

olsun allah büyüktür napalım olduğu kadar deriz bizde  :aferin:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 16 Kasım , 2012, 16:20:23
canım yaa okadar zengin değilimki ben  :sad1: doğumu bile devlette yapıcam  :dontknow:

canımsın benim yaaa :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ya yalnış anlaşılmak istemem tabi canım benimde çağıramadığım zaman oluyor
olduğunda da eşimin annemin yaptığı kadar diyorum napimmmm :dontknow: :dontknow: :dontknow:canım devlet orası burası hiççç önemli değil
benim arkadasım acıbademde yaptı ama ölümden döndü keşke en kötü hastanede doğuraydımda bunları yaşamasaydım dedi  :'( :'(
inşallahhhh YAĞIZ EFE bereket getirir canım benim Allah büyük inşallah hergün alırsın sana yardım edecek birini :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 16 Kasım , 2012, 16:20:23

keşke yakın olsak inan gelirdim yardıma san olduğu kadar yapardık bizde insan olsa ne olucak yapılan temizlik bizde 1 saat bile durmuyor kalabalığız zaten şu banyoyu hergün temizlesem yeridir lavoboyu  ben temizliyorum evde kim yapıyor bilmiyorum daha denk gelemedim pis bırakıyor agız çalkaladıktan sonra üzerine su dökmek bu kadar zormu anlamadımki aynanın önünü ıslak bırakıyolar bu kağıtla sil yani havluyu bile düzgün koymuyolar inan bazen ağlayasım geliyor oturup ama napıyım bıraktım bende tek yaşamıyorum sonuçta bana kimse mana bulmaz diyorum ama yinede içeme sinmiyor işte yine temizliyorum bense herşey düzenli olsun isterim allah sabır versin bana

serserim

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: canım kızçene kilosuda iyiymiş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  benim kızçem 3.600 olmuş dr um 3.800 dğar dedi anammmmmmm :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: dedim şekerime dikkat etmeseydim 5kg bulurdu herhalde :toothy10: :toothy10: :toothy10: aman sağlıklı olsunlarda  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: olduğu kadar canım tozuda yavaş yavaş al canım Allah hayırlısıyla kurtarsın inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cute552

Alıntı yapılan: serserim - 16 Kasım , 2012, 16:37:23
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: canım kızçene kilosuda iyiymiş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  benim kızçem 3.600 olmuş dr um 3.800 dğar dedi anammmmmmm :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: dedim şekerime dikkat etmeseydim 5kg bulurdu herhalde :toothy10: :toothy10: :toothy10: aman sağlıklı olsunlarda  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: olduğu kadar canım tozuda yavaş yavaş al canım Allah hayırlısıyla kurtarsın inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
evet sağlıklı olsunlada başka bişey istemem seninkide baya kiloluymuş senin sezeryan olucak heralde öyle okumuştum sanki kendinmi istiyorsun yoksa başka bişeymi var

serserim

sezeryan istiyorum canım ben ama normaldede zorlanırdım kilosundan dolayı ama baştan beri sezeryan istiyodum canım hayırlısıyla :amin: :amin: :amin: :amin: sen normal istiyosun canım galba :hieyt: :hieyt:

cute552

Alıntı yapılan: serserim - 16 Kasım , 2012, 16:43:03
sezeryan istiyorum canım ben ama normaldede zorlanırdım kilosundan dolayı ama baştan beri sezeryan istiyodum canım hayırlısıyla :amin: :amin: :amin: :amin: sen normal istiyosun canım galba :hieyt: :hieyt:
hakkında hayırlısı canım ben normal istiyorum ama yinede nasip bakalım ne olucak.