HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

sağol cnm evet her geçen gün kocaman oluyoruz daha ne kadar büyürüz bilmiyom tabii  :k06: :k06:

melek100lü

Alıntı yapılan: zynpesra - 05 Eylül , 2012, 10:33:40

Buğlemimle 24+2  :love9: :love9:  :nazar: :nazar:
en düzgünü bu çıktıı  :k06:

MAAŞALLAH SENİN GÖBÜŞDE ÇOK SEVİMLİ OLMUŞ  :opucuk: :nazar:

ZéynéP.SimAy

kelebegimm

Maşallah Zeynepcimm ne tatlı gobussss bu arada bahçıvan giymisin superr giyemedim kaldi icimde :y25:
Rabbim saglicakla kavustusun prensesine :amin: :amin:

]

ZéynéP.SimAy

sağol ayşenurcumm  :opucuk:  amin inşallahhh  :amin: :amin:
ya benimde hep hayalimde vardı bahçıvan giymek Allah ta nasip etti çok severek giyiyorum küçükkken benden yaşça büyük kuzenimde almıştı hamileyken doğurunca bizlere göndermiş işinize yarayanı giyersiniz gerisini dağıtın falan diye tee o zmnlardan ona giyer giyer bakardım kendime nasıl oluyo falan diye  :k06: :k06: iyikide almışım giymişim  :k06: :k06:

kelebegimm

Evet canim cok iyi yapmisin hamilelere cok yakışıyor ben burda hiç denk gelemedim nettede araştırdım ama bulamadım nasip isde ins. İkinciye :)

]

ZéynéP.SimAy

bunuda normal kıyafet satan yerde buldum bulur bulmaz aldım çünkü başka yerde bulma şansım yoktu hamile kıyafeti satan yerlerde falan yok ki bunu millet normal zamanında giyiyoo  :k06: :k06:

kelebegimm

Alıntı yapılan: zynpesra - 05 Eylül , 2012, 12:04:54
bunuda normal kıyafet satan yerde buldum bulur bulmaz aldım çünkü başka yerde bulma şansım yoktu hamile kıyafeti satan yerlerde falan yok ki bunu millet normal zamanında giyiyoo  :k06: :k06:

Türkiye'de normal magazalardada güzel hamile kıyafetleri oluyo canim ben normal mağazada calisiyodum satiyoduk soracan hep burda cok zor

]

esracım

Zeynep çok tatlı görünüyorsunuz ayrıca bahçıvan çok yakışmış kızların dediği gibi.

ZéynéP.SimAy

Çookk teşekkür ederim esracım çok sağoll  :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah melekcim
:nazar: :nazar: :nazar: maşallah zeynepcim
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

melek100lü

sukeyna

Alıntı yapılan: zynpesra - 05 Eylül , 2012, 10:33:40

Buğlemimle 24+2  :love9: :love9:  :nazar: :nazar:
en düzgünü bu çıktıı  :k06:

Maşallah zeynepcim cook tatlı görünüyorsunuz gercekten :nazar: :nazar: :nazar:

sukeyna

Alıntı yapılan: melek100lü - 04 Eylül , 2012, 21:10:21

:love9: :nazar: oğluşumla 27. haftamız  :nazar: :love9:

:love9: :hieyt: kaldı 13 haftamız nasip olursa inşallah  :hieyt: :love9:
Ay ay çok tatlı bı hamile olmussun sen melekcim karnın çok büyümemiş çok kilolu degilsin masallah :nazar: