HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

fıstık

nükü allah senin tependen baksın emiiiiiiii

ayyyyyyy yarılıcam gülmektennnnnnn bademciğine mrb mı deyip alttan pırtlayacak

nolacak ayyyy  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

nazo-58

MAŞALLAH canım cok tatlı göbüşün. :nazar: .benim göbüşümde aynı senin gibiydi ..şimdii dahada kocaman olduk...RABBİM içindekileri korusun inş.. :amin:

Alıntı yapılan: kelebegimm - 03 Eylül , 2012, 16:16:28
canim benimde o zamanlar onden gidiyoduuu ama sonralari deisebiliyo bi bakmisin tam gunune gelmisss
ben herkese kilolu kilolu dedim aniden bebegimin kilo alimi durdu o yuzden soyleme kimseye akisina birak cok normal

RABBİM korusun bebişlerimizi tüm kötülüklerden.. :amin:

cute552

bende bi kitap var 36.haftadan sonra bebek kilo alması yavaşlıyormuş annede kilo almıyormuş öyle yazıyor benim bi tanıdığım var 3ay önce doğum yaptı benim bebek kaç kilo doğucakmış onu hesapladı sen 2800 falan doğurursun dedi ende 7.ayımda okadardım benimki 2700 doğdu dedi ben de daha 7.ayımı doldurmadım deyince gözlerini açtı ben daha fazla bekliyorum dedim ayriyetten doktorum genetik yapıylada alakalı dedi bebek gelişimi anneyle babanın kilosunada bağlıymış ben 3700 eşim ise 4 kilo doğmuş bizim kız beni batlatıcak heralde.  :nazar: :nazar: :nazar:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

:love9: :nazar: oğluşumla 27. haftamız  :nazar: :love9:

:love9: :hieyt: kaldı 13 haftamız nasip olursa inşallah  :hieyt: :love9:

burcum

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallahhhhhhhhhhhhhhh melekcim paşanla sana :opucuk:

melek100lü

cute552

melekçim çok güzel olmuşsunuz paşan la nazar değmesin size  :nazar: :nazar: :nazar:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

Alıntı yapılan: cute552 - 04 Eylül , 2012, 21:44:23
melekçim çok güzel olmuşsunuz paşan la nazar değmesin size  :nazar: :nazar: :nazar:
çok tombiş görünüyorum sema yaaa koymucaktımda hatıra kalsın napiyim  :love9:

kelebegimm

Oyyyyy masallahhhhhhhhh ne tatlı göbus oleeee yirim icindekiniiiii
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

melek100lü

Alıntı yapılan: kelebegimm - 04 Eylül , 2012, 22:30:50
Oyyyyy masallahhhhhhhhh ne tatlı göbus oleeee yirim icindekiniiiii
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk: bizde senin efe ni yicez ama çıkmıyorki bebiş korkusundan  :k06: :k06:

esracım

Meleğim çok tatlısınız maşallah.Zaten hamiş olunca en büyük ihtimal tömbiş olmak.Ben öyle çok zayıfını çok az gördüm.Bebeğin sağlıklı olsun ve sen iyi olda gerisi boş  ;) :opucuk: :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: esracım - 05 Eylül , 2012, 09:08:22
Meleğim çok tatlısınız maşallah.Zaten hamiş olunca en büyük ihtimal tömbiş olmak.Ben öyle çok zayıfını çok az gördüm.Bebeğin sağlıklı olsun ve sen iyi olda gerisi boş  ;) :opucuk: :opucuk:

esracım yapacak bişey yok  :laughing7: zati tombiştik hepten öyle olduk gariii  :ehi: :ehi:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 05 Eylül , 2012, 09:11:09
Alıntı yapılan: esracım - 05 Eylül , 2012, 09:08:22

esracım yapacak bişey yok  :laughing7: zati tombiştik hepten öyle olduk gariii  :ehi: :ehi:
tombişlerin güzeli boşver bunları takma.bebeğin doğduktan sonra fazlasıyla verirsin kiloları bak demedi deme  :laughing7: :laughing7:

melek100lü

inşallah esracım inşallah veririm  :opucuk: