28 Nisan , 2024, 00:06:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: belki önce annesinin küçük bademciğine değip şaka yaptım deyip sonra alttan pırtlayacak belki :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

cute552

kızlar buda kızımla ben 28+3 haftamız beni görenler karnımın çok şiştiğini söylüyorlar hiç 7 aylık gibi durmuyormuş öylemi acaba?

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 03 Eylül , 2012, 15:48:29
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: belki önce annesinin küçük bademciğine değip şaka yaptım deyip sonra alttan pırtlayacak belki :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hahahhahah nukuuuuuuuuuuu bende diom dun benumki agzimdan cikacak die
ayy bura yetmezmis gibi normal hayattada herkes dalga geciyo ya bölee :ehi: :ehi: :ehi:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: cute552 - 03 Eylül , 2012, 15:55:40

kızlar buda kızımla ben 28+3 haftamız beni görenler karnımın çok şiştiğini söylüyorlar hiç 7 aylık gibi durmuyormuş öylemi acaba?

oyy masallah canim gercekden baya sismis amaaaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 03 Eylül , 2012, 15:47:58
MAŞALLAH canım cok tatlı olmuşsunuz.... :nazar:

banada görenler göbüş inmiş diyor :k06: .kız bacu ben senden önce dogurmayammm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

doguracan bacim benim icimede oyle doguyo zatenn :k06: :k06: :k06:

]

burcum

maşallahhhhhhhhhhhhh göbüşlerinize içindeki melekleri sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin ALLAH :amin:

cute552

Alıntı yapılan: kelebegimm - 03 Eylül , 2012, 15:58:11
Alıntı yapılan: cute552 - 03 Eylül , 2012, 15:55:40

oyy masallah canim gercekden baya sismis amaaaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
bebk daha 7. ayını doldurmadı ve şuan 1250gr acaba bunula bi alakası olabilirmi doktorum kemik ölçümü yaptığında boyuda önden gidiyor dedi uzun olucak demişti ben 9. ayımda nasıl olurum bilmem ikizlere hamile zannederler beni.

melek100lü

maaşallah sema  :nazar: bebişinle sana  :opucuk: :nazar:

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Eylül , 2012, 16:08:00
maaşallah sema  :nazar: bebişinle sana  :opucuk: :nazar:
saol melekçim senide uzun zamandır görmedim koysana nasıl oldun merak ediyorum.

melek100lü

senin gibiyim canım  ;D benim paşamda 2 hafta önde gidiyordu  :suclu: tosun olcak  :nazar:

bugün çekip koyarım canım  :opucuk:

şerife Berat

benımde kaynanam demesın mı bu hamılelıgınde daha çok şiştin sanki diye
bende olcak o kadar 7. ayı bıtırcez ne kaldı şurda dedim
milletin derdi göbeklerimizde yahuuuu

kelebegimm

canim benimde o zamanlar onden gidiyoduuu ama sonralari deisebiliyo bi bakmisin tam gunune gelmisss
ben herkese kilolu kilolu dedim aniden bebegimin kilo alimi durdu o yuzden soyleme kimseye akisina birak cok normal

]

melek100lü

bebişler oldu zaten 1 kilo dahamı şimeyelim demi ama  :k06: :k06:

melek100lü

Alıntı yapılan: kelebegimm - 03 Eylül , 2012, 16:16:28
canim benimde o zamanlar onden gidiyoduuu ama sonralari deisebiliyo bi bakmisin tam gunune gelmisss
ben herkese kilolu kilolu dedim aniden bebegimin kilo alimi durdu o yuzden soyleme kimseye akisina birak cok normal

doğru söylüyon ayşenur kendi kendimize nazar ediyoruz valla  :sad1: