HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

kelebegimm

]

muhribe

kelebegimm

06 Ağustos , 2012, 14:51:51 #4817 Son düzenlenme: 06 Ağustos , 2012, 14:54:35 kelebegimm

silindii....
nbuda cumartesi gununden kizlar alinti yapmayin silcem bunu
altima sporcu atleti giymisdim onun izi cikmis resimde baya bi belli olmus :k06:

]

ZéynéP.SimAy

kelebegimm

]

_inci_tanem_

Maşallah ayşenurcummm göbüş ayrı tatlı sen ayrı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 06 Ağustos , 2012, 14:58:34
Maşallah ayşenurcummm göbüş ayrı tatlı sen ayrı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
saol ttatlimm senide gorcez ins. tatli tatli :opucuk:
ama benim pek tatliligim kalmadi burnum dudaklarim bile sisdi sankiii :ehi: :ehi: :ehi:

]

melek100lü

:nazar: :nazar: ayşenur  maaşallah  çok şeker göbüşün  :opucuk:

kelebegimm

]

burcum

maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ayşenuruma ve paşasına :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
anommmmmmmmmmmmmmmm yirim ben o paşayı :nazar:
ayşenurum en son yüklediğin resmi görmedim ben :y25: başka bir konudaydım şimdi girdim :y25:
buarada hakketten ya sen nerene aldın o kadan kiloyu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: benim gibi bir tek göbişin olmuş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

muhribe

ayşenur hamileliğe eksi kilolarda başladığı için fazlalığı yok şu an  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 06 Ağustos , 2012, 15:04:17
maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ayşenuruma ve paşasına :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
anommmmmmmmmmmmmmmm yirim ben o paşayı :nazar:
ayşenurum en son yüklediğin resmi görmedim ben :y25: başka bir konudaydım şimdi girdim :y25:
buarada hakketten ya sen nerene aldın o kadan kiloyu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: benim gibi bir tek göbişin olmuş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

saol canimmmmm
tmm burda kal iki dk yukleyim geriii

]

burcum

bende eksi kilolarda başlamıştım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hay gidinin gençlik yılları :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Ağustos , 2012, 15:05:38
ayşenur hamileliğe eksi kilolarda başladığı için fazlalığı yok şu an  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

valla betulll milletle dialogum aynen solee
- dogum ne zamann
ben- bir ay sonraa
- ayy ne guzell hic kilo almamisim
benim surat 8) 8) 8) 8) sen ole san der gibii
22 kilo aldim diorum
-karsidaki aynen bole oluyo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
nerene aldinnn  gercekmi o kadar kilo aldin yemin ediyyorum ta millete :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

]