HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

doruk38

kızlar maşşallahhh göbüşlerinizi. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş. Göbekleri gördükçe bir tuhaf oluyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

๑ஐtek tabancaஐ๑

:nazar: çok tatlı görünüyosunuz. Allahım hayırlısı ile kavuştursun sizi  :amin: burda sizleri görünce kendimi hatırlıyorum geçen yıl bu zamanlar bende hamiştim. çok seviyorum ya ben bu duyguyu  :love7: inş. valla 5-6 tane doğurasım geliyo  :tongue3:

cute552

amin kızlar inşallah sağlıkla alırız kucagımıza bende kendime her baktığımda değişik oluyorum hergeçen gün dahada büyüyoruz

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Sır_Çiçegi

tşkler  :opucuk:

semacım süper görünyorsunuz  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

]

Sır_Çiçegi

sade göbek cıktı herkes gülüo bana  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 06 Ağustos , 2012, 14:25:05
sade göbek cıktı herkes gülüo bana  :sad1:
niyee ne guzel yakismissssss :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
banada sade gobek diolarda onceki halimi cokdan unuttularrr hep bole kiloluydum sanki :k06: :k06:

]

cute552

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 06 Ağustos , 2012, 13:37:42
tşkler  :opucuk:

semacım süper görünyorsunuz  :nazar:

saol canım sizde çok güzel gözüküyorsunuz keşke benimde sadece göbeğim büyüseydi göbekle beraber heryanım şİşti

Sır_Çiçegi

walla ayşenur yeni kilo almaya başladım bide habire tıkanıyom şişerim ben  :k06:

semacım tşk ederim kız her yerden kilo aldırırmış erkek sade göbekten cıkarmış die duymuştum ben ama fazla görünmüo tatlı duruyor göbüşün  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

ayşenurum hala resim bekliyorum senden :caca: :opucuk:

melek100lü

maaşallah semacım  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı göbüş  :opucuk:

kelebegimm

]

kelebegimm

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 06 Ağustos , 2012, 14:40:01
walla ayşenur yeni kilo almaya başladım bide habire tıkanıyom şişerim ben  :k06:

semacım tşk ederim kız her yerden kilo aldırırmış erkek sade göbekten cıkarmış die duymuştum ben ama fazla görünmüo tatlı duruyor göbüşün  :nazar:

bundan sonra fazla sismezsin heralde tatlim son ay yine gidio o istah benim gitti yani artik kilo almiyorumm

]

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 06 Ağustos , 2012, 14:41:20
maaşallah semacım  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı göbüş  :opucuk:
saol canım sen nasıl oldun yüklesene senide göreyim merak ettim