HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

büyüycek yelizcim inş oda olacak bende simdi tekmelerini hissetmek istiyorum sürekli heyecanlar değişşiyor valla dün bu kadar belli olmuyordu bir gecede büyüdüler sanki

ORNA

maşşallahh canancım  :nazar: :nazar: :nazar: allah meleklerini korusun hep derdin ben nezman paylaşıcam diye bak ne güzel sen erdin muradına bizde heves ediyoruz şimdi inşallah bizde ereriz muradımıza  :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

evet cnm hep bakıp imrenirdim 3 yıl boyunca hep bu anı bekledim dilerim allahtan sen ve tüm isteyenler kısa sürede paylasır

ZéynéP.SimAy

Ben 2.ayda popodan şiştim ve görenler sana nolmuş kocmana olmuşsun diyip duruyolar kız olunca böyle oluyomuş çok kilo almışım gibi gösteriyo ama ben kilo falan almadım aldıysam şu 10 günde almışımdır  :'(  aman napayım kızım için herşey fedaaa olsun çatlasamda patlasamda şükürler olsun ki o benimleee  :amin: :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: zynpesra - 17 Temmuz , 2012, 13:19:49
Ben 2.ayda popodan şiştim ve görenler sana nolmuş kocmana olmuşsun diyip duruyolar kız olunca böyle oluyomuş çok kilo almışım gibi gösteriyo ama ben kilo falan almadım aldıysam şu 10 günde almışımdır  :'(  aman napayım kızım için herşey fedaaa olsun çatlasamda patlasamda şükürler olsun ki o benimleee  :amin: :amin: :amin:

benimde kocaman oldu kalçalarım gerçi oğlanda büyümezdi ama  :k06: :k06: :k06:

gülazer gibi oldum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ZéynéP.SimAy

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 17 Temmuz , 2012, 13:16:20
büyüycek yelizcim inş oda olacak bende simdi tekmelerini hissetmek istiyorum sürekli heyecanlar değişşiyor valla dün bu kadar belli olmuyordu bir gecede büyüdüler sanki

maşallah kuzucuklara  :nazar: :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin: inşallah canım bende bir an önce tekme atacak kadar büyüsede içim rahat etse diyorum ALLAHIN iziniyle onlarda olur inşallah hayırlısıyla canancım :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

elfo

ekranda da suzanın bi yorumu var  :laughing7:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

Maşallah Canancım pek güzel görünüyorsunuz bebeklerinle sen :)

HASRET!M S@N@

tesekkür ederim esracım yakında sende paylasacaksın

suzannn

maşallah cananım kocaman olmuş göbüş

Balböceği

duygu, Canan kocaman maşallah anam size  :nazar:

Harika duruyorsunuz  :nazar:  

Bluegirl

Maşallah Canan buyumussunuz Allah nazarlardan saklasın  :nazar:
Rabbim hayirlisyla biri sag kolunda biri solunda bebislerinle çekilmiş fotolarida paylaşmayı nasip etsin ins  :amin:

Sır_Çiçegi

tşkler edacım  :opucuk:

:nazar: maşallah cananım ne güzel görünüyorsunuz  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°•.ℓανιηуα.•°

ay duygu maşallah canım ya gerçekten de hiç kilo yok. çok sevimli görünüyorsunuz  :k06:  :nazar: :nazar: :nazar: