28 Nisan , 2024, 00:34:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

ayy

:nazar:duygucum nekadar kibar bi göbüşün var öyle maşallah ikinizide ne güzel sen hiç almıyorsun sadece bebişin alıyor :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ayy - 14 Temmuz , 2012, 13:42:14
:nazar:duygucum nekadar kibar bi göbüşün var öyle maşallah ikinizide ne güzel sen hiç almıyorsun sadece bebişin alıyor :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

teşekkürler cnm  :opucuk: ewe bebeğim alıyormuş sadece :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Lă_Tăhzen!

Ne guzell kılo yok duygucum boyle gıtsın ınsallah =) demek oglun olacak  masallah

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 16 Temmuz , 2012, 17:29:08
Ne guzell kılo yok duygucum boyle gıtsın ınsallah =) demek oglun olacak  masallah

aynen yok cnm inş. böle gider sadece bebek alır  :amin: :nazar:
ewt cnm oglum olacakmış  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

ZéynéP.SimAy

:nazar: :nazar: :nazar: Canım çok güzel olmuş göbüşün maşallahh  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

tesekkür ederim cnm bugün birden büyüdü valla bende saskınım üzerimdeki baya bol ama artık saklayamıyorum  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ZéynéP.SimAy

walla canım benimki bile kocaman sen bide 2 tane taşıyon maşallah sizee dahada çok büyüsünler inşallahh saklamak yookkk  :nazar: :nazar: :nazar:  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

valla herkes diyo göbeğin epey genişmiş cıkmadı diye ama oyle olsun catlagım cok olmaz hiç değilse

melek100lü

HASRET!M S@N@

ZéynéP.SimAy

Ay inşallah olmaz çatlaklarımız  :amin: :amin: benimde epey genişmiş ki gerginleşmedi daha bizim akrabanın nasıl gerginn

HASRET!M S@N@

BACAKLARIMDA VAR BASLADIDA GÖBEĞİM catlamaz inş ama herkes iç karnın genişmiş korkma diyo popoya vermiyorsun yayık gidiyor göbeğin cok büyümez dediler inş dedim hamile oldugum belli olmuyormus arkadann tam istediğim gibi

kelebegimm

]

_inci_tanem_

:nazar: :nazar: :nazar:
Maşallah canan sanada bebişlerede göbüş çok şeker  :opucuk:
Ayyy daha çok hevesleniyorum büyük göbüşleri görünce bizimde öyle büyüse hayırlısıyla sağlıkla biran önce :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: