27 Nisan , 2024, 20:46:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

<<<peri masalı >>>

kızlar allah hepinizden razı olsun rabbim olmayan herkeze tez zamanda bebek nasip etsin bebeklerini bekleyenlerede hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah sağlıcakla alalım kucağımıza  :amin: :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Ayyy canimm ben duygu sandim çok özür dilerim telden giriyorum ya arada oluyo karisikliklar kusura bakmayın  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: kelebegimm - 19 Haziran , 2012, 11:27:03
Ayyy canimm ben duygu sandim çok özür dilerim telden giriyorum ya arada oluyo karisikliklar kusura bakmayın  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sorun deil canım benim fark etmez  :love3: :love3: :love3: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: melek100lü - 18 Haziran , 2012, 19:14:51
Alıntı yapılan: Bluegirl - 18 Haziran , 2012, 19:07:33
Maşallah kızlar yavaş yavaş büyük gün yaklaşıyor Rabbim hayirlisyla kavuştursun bebislerinize  inşallah  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: AMİN İNŞALLAH CANIM  :amin: :amin: :amin:

RABBİM OLMAYANLARADA VERSİN ENKISA ZAMANDA İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:
maşallah melekcim çok tatlı olmuşsun :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Mavikelebek

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah göbüşlere ve içindeki meleklere kocaman olmus melekler  :love9:

şerife Berat

KIZLAR HEPINIZE AYRI AYRI MAŞŞALLAH DİYORUM YA.
GÖBÜŞLERİNİZ BEBİŞLERİNİZ PEK TATLI :nazar:RABBİM SAĞ SALİM ELİMİZE KAVUSTURSUN İNŞ.
BİZ DE 19. HAFTAMIZI BİTİRMEK ÜZEREYİZ.ULTRASONA VE BEBEĞİN GELİŞİMİNE GÖRE 1 HAFTA ÖNDEYİZ O ZAMAN 20. HAFTADA OLUYORUZ AMA BEN S.A.T. GÖRE DEVAM EDİCEM SAYMAYA

CİNSİYETİMİZ DE BELLİ OLDU ERKEK OLUCAK NASİPSE OĞLUMUN BİR SEVİNİŞİ VARDI Kİ SORMAYIN DOKTORUN YANINDA DUALARIM KABUL OLDU DİYE  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

serserim

Alıntı yapılan: şerife Berat - 21 Haziran , 2012, 10:00:09
KIZLAR HEPINIZE AYRI AYRI MAŞŞALLAH DİYORUM YA.
GÖBÜŞLERİNİZ BEBİŞLERİNİZ PEK TATLI :nazar:RABBİM SAĞ SALİM ELİMİZE KAVUSTURSUN İNŞ.
BİZ DE 19. HAFTAMIZI BİTİRMEK ÜZEREYİZ.ULTRASONA VE BEBEĞİN GELİŞİMİNE GÖRE 1 HAFTA ÖNDEYİZ O ZAMAN 20. HAFTADA OLUYORUZ AMA BEN S.A.T. GÖRE DEVAM EDİCEM SAYMAYA

CİNSİYETİMİZ DE BELLİ OLDU ERKEK OLUCAK NASİPSE OĞLUMUN BİR SEVİNİŞİ VARDI Kİ SORMAYIN DOKTORUN YANINDA DUALARIM KABUL OLDU DİYE  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: Allah acılarını göstermesin oh bak ne güzel oğluşunada kardeş olmuş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar:meleğimm efe kocaman olmuş annesine de hamişlik çoook yakışmış bayıldımm rabbim kucagındaki fotolarıda eklemeni nasip etsin inşallahhh canımm benimmmm :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar:

RosE27

Prensim ve Prensesimle 26+2  :hello2: :hello2:   :nazar:

_inci_tanem_

Maşallah canım kocaman olmuşsunuz  :nazar:  göbüş çok şeker  :nazar:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

RosE27

:love7: darısı başına sağlıkla inş canım  :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: RosE27 - 02 Temmuz , 2012, 17:11:15
:love7: darısı başına sağlıkla inş canım  :amin:

aminnnnn inşallah canım bizde inşallah sağlıkla o günlere geliriz hayırlısıyla inş. :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: ayy - 21 Haziran , 2012, 13:11:26
:nazar: :nazar: :nazar:meleğimm efe kocaman olmuş annesine de hamişlik çoook yakışmış bayıldımm rabbim kucagındaki fotolarıda eklemeni nasip etsin inşallahhh canımm benimmmm :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar:
:love9: :love7: :love9: Allah razı olsun :amin: canım arkadaşım :opucuk: :love9: :love9: :love9:

darısı senin başına olsun inşallah enkısa zamanda

Rabbim sağlıklı uzun ömürlü hayır evlatlarversin

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:love9: :love7: :love9: gülüm maaşallah büyümüş göbüşün :nazar:

:nazar: çok tatlı bir halileliğin oldu maaşallah sana :nazar:

nazlıyarim

:nazar:  :nazar: maşallahlar olsun üçünüzede
BENİM HALA UMUDUM VAR...