HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

doruk38

Alıntı yapılan: melek100lü - 20 Nisan , 2012, 14:30:11
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Nisan , 2012, 14:26:49
cnm aslında banada 2 hafta sonra herhangi bir gün gel demişti ama ben dayanamam herhalde erken giderim seninle cumartesi görüşelim inş bir yerde oturalımmm
o zaman ayarlayalım tatlım

BAKSEN SİZ TANIŞTINIZMI  NEGÜZEL YA AYNI ŞEHİRDE OTURMANIN AVANTAJLARI  ;D :opucuk:

gel anacım senide bekleriz yanımıza. aynı şehirde deyiliz canım ben sivas şarkışla da oturuyorum kayseriye 1,5 saat uzaklıkta. ama aslen kayseriliyim işim dolayısıyla burdayım. annemler kayserideler. cuma günleri dersim olmadığı için kayseriye gidiyorum kontrole hem ailemi görüyorum hem bebeğimi  :ehi: :ehi:

melek100lü

Alıntı yapılan: doruk38 - 20 Nisan , 2012, 14:34:18
Alıntı yapılan: melek100lü - 20 Nisan , 2012, 14:30:11
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Nisan , 2012, 14:26:49
cnm aslında banada 2 hafta sonra herhangi bir gün gel demişti ama ben dayanamam herhalde erken giderim seninle cumartesi görüşelim inş bir yerde oturalımmm
o zaman ayarlayalım tatlım

BAKSEN SİZ TANIŞTINIZMI  NEGÜZEL YA AYNI ŞEHİRDE OTURMANIN AVANTAJLARI  ;D :opucuk:

gel anacım senide bekleriz yanımıza. aynı şehirde deyiliz canım ben sivas şarkışla da oturuyorum kayseriye 1,5 saat uzaklıkta. ama aslen kayseriliyim işim dolayısıyla burdayım. annemler kayserideler. cuma günleri dersim olmadığı için kayseriye gidiyorum kontrole hem ailemi görüyorum hem bebeğimi  :ehi: :ehi:
SAĞOL CANIM ALLAH RAZI OLSUN  :opucuk: 

HASRET!M S@N@

HASRET!M S@N@

Nezo

Zehra Benim Yanıma da Gel Kız  :ehi: Doğumda Yanı Başımda Ol  :tongue3:

doruk38

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 20 Nisan , 2012, 14:52:09

he yaaa gelmişken yan masada bende doğuru veririmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Nezo

Alıntı yapılan: doruk38 - 20 Nisan , 2012, 14:53:34
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 20 Nisan , 2012, 14:52:09

he yaaa gelmişken yan masada bende doğuru veririmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Heeee Nolcek  :ehi: Msn Aç Sen Bi  ;D

doruk38

Balböceği

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Nisan , 2012, 14:50:09
evet edam
Kayseri güzel memleket pek severim  :k06:

Sivas Kayseri arası 1.5 saat  :k06: memeleketimin güzel insanları  :k06:

Gorumcemin yeni gelini Konyalı özellikle nurla ayşegül geliyor aklıma  :k06:

HASRET!M S@N@

evet bende cok severim kayseriyi cnmm ve hiç dısarı cıkmak istemedim evlendiğimdede de hep duam kayseride kalmaktı

Balböceği

kelebegimm

22 haftamiz kuzumlaa :love9: :love9: tam 57 kiloyum 10 kilo aldim :honk: :honk: :honk: :k06:

]

suzannn

MAŞALLAH AYŞENURUM GÖBÜŞÜNE BAK KOCAMAN OLDUNUZ

destina06

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah ayşenur çok tatlı görünüyosunuz :love9: :love9: :love9:

_inci_tanem_

:nazar: Maşallah ayşenurr göbüş çok tatlı olmuş  :opucuk: RABBİM sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: