HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANANIM SENİN GÖBÜŞ DAHA BUYUK OLUR  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@

İNŞ CNM O GÜNLERİ GÖRMEK NASİP OLUR

doruk38

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

doruk38

kayseriye cananın bebeklerini görmeye gittiğimde iki tane hediye almam gerekecek galiba  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  tabi canan müsait olursa

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doruk38 - 20 Nisan , 2012, 13:22:15
kayseriye cananın bebeklerini görmeye gittiğimde iki tane hediye almam gerekecek galiba  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  tabi canan müsait olursa
:hello2: :hello2: :hello2: NE GUZEL GÖRÜŞCEKMİSİNİZ

doruk38

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 20 Nisan , 2012, 13:22:42
Alıntı yapılan: doruk38 - 20 Nisan , 2012, 13:22:15
:hello2: :hello2: :hello2: NE GUZEL GÖRÜŞCEKMİSİNİZ

canan müsait olursa neden olmasın ??? bende sorun yok  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

HASRET!M S@N@

tabi zehram görüşelim aynı hastaney gidiyoruz sanırım

doruk38

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Nisan , 2012, 13:43:02
tabi zehram görüşelim aynı hastaney gidiyoruz sanırım

evet canım ben erciyes kartala gidiyorum cetin arık dr da.  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  sende ordaki bayana gidiyosun galiba zerrin miydi neydi adı

HASRET!M S@N@

evet cnm keske kontrollerde denk gelsekte görüşsek cnm yaaa 
cok isterim yada geldiğinde haber ver az da olsa bir yerde bulusup oturalım

doruk38

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Nisan , 2012, 14:21:04
evet cnm keske kontrollerde denk gelsekte görüşsek cnm yaaa 
cok isterim yada geldiğinde haber ver az da olsa bir yerde bulusup oturalım

tabiki olur tatlım. ben ayın 4 ünde kontrole geleceğim. cuma gününe denk geliyo. pazar günü dönerim. kontrollerimiz denk geliyosa biraber gidelim hastaneye denk gelmezse cumartesi bir yerde oturalım.  :hello2: :hello2: :hello2:

HASRET!M S@N@

cnm aslında banada 2 hafta sonra herhangi bir gün gel demişti ama ben dayanamam herhalde erken giderim seninle cumartesi görüşelim inş bir yerde oturalımmm
o zaman ayarlayalım tatlım

doruk38

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Nisan , 2012, 14:26:49
cnm aslında banada 2 hafta sonra herhangi bir gün gel demişti ama ben dayanamam herhalde erken giderim seninle cumartesi görüşelim inş bir yerde oturalımmm

tamam canım nasıl istersen  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  numaramı özeline gönderiyorum canım. bana çağrı at telini kaydedeyim. gelince ben seni arayım inş.  :hello2: :hello2: :hello2:

melek100lü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Nisan , 2012, 14:26:49

BAKSEN SİZ TANIŞTINIZMI  NEGÜZEL YA AYNI ŞEHİRDE OTURMANIN AVANTAJLARI  ;D :opucuk:

Balböceği

Canan sen kayseridemi oturuyorsun, ne güzel hemşeri sayılırız demi  :k06: