28 Nisan , 2024, 02:10:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: doruk38 - 03 Nisan , 2012, 14:59:50
Alıntı yapılan: yyeeliz - 03 Nisan , 2012, 14:58:02
senin göbüşüde maşallah zehracım  :nazar: :nazar: :nazar:
İnşallah hayırlısıyla sağlık dahada büyüdüğünüde görürürüz :amin: :amin: :amin:
Çok güzel RABBİM bizlerede sağlıklı ve hayırlı bir şekilde kısa sürede nasip eder inşallah  :amin:

:opucuk:   sağol canım benim . amin.. allah isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla inş. amin
:amin: :amin: :amin:  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

suzannn

zehracım maşallah kız olduğuda çok belli oluyor komple şişmişsin

HASRET!M S@N@

:nazar: :nazar: :nazar: zehracım sana bu maşallahlar

doruk38

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 04 Nisan , 2012, 10:33:22
zehracım maşallah kız olduğuda çok belli oluyor komple şişmişsin

:y25: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: kople şiştiğimi yüzüme vurmanın ne alemi var ki   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: göbek gölgem çok şişti canım. kilo almakta sıkıntım yok çok kilo almadım ama göbeğim çok büyüdü. öyle bacaktan kalçadan kilo almadım  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  armut zehra oldum ama halimden çok memnunum Allah sanada nasip etsin suzanım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

doruk38

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Nisan , 2012, 10:36:17

sağol canancım  :opucuk:  inşallah çok beklemeden seninde göbekli resmine yorumlar yaparız  :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

]

doruk38

Alıntı yapılan: kelebegimm - 04 Nisan , 2012, 16:29:53
kac kilo almisdin zehraa

5kg    :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: dr 8 kiloya kadar müsade etti. ama son 2 haftadır aynıyım kilo almıyorum

kelebegimm

ben simdi 53 küsür olmusum :-ooo :-ooo
6 kilo oldu toplam bide aramizda 3 hafta varrrr bende göbege almiyorum isdeee

]

doruk38

Alıntı yapılan: kelebegimm - 04 Nisan , 2012, 16:32:05
ben simdi 53 küsür olmusum :-ooo :-ooo
6 kilo oldu toplam bide aramizda 3 hafta varrrr bende göbege almiyorum isdeee

canım kız annenin karnını öne doğru çıkarırmış erkekte annenin enini genişletirmiş. hani bunlar kocakarı lafı ama çoğu şey tutuyo

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: doruk38 - 04 Nisan , 2012, 16:29:51

sağol canancım  :opucuk:  inşallah çok beklemeden seninde göbekli resmine yorumlar yaparız  :amin: :amin: :amin:
bana artık hayl geliyorr

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Nisan , 2012, 17:35:10
Alıntı yapılan: doruk38 - 04 Nisan , 2012, 16:29:51

bana artık hayl geliyorr

canancım sakın duymamış olayım ben senin hayırlısıyla en iyi şekilde bebişini kucağına alıcağına inanıyorum :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  sen bu sitede olan herkeslere hamile olana olmayana bebişini kaybedene herkeslere destesin yürekten inanıyorum senin kalbinin temizliğine  :love3: :love3: :love3: hayırlısıyla en yakın zamanda alıcaz güzel haberlerini gönlünü ferah tut canım olucak inşallah kimlerin oldu seninde olucak canım benim sen iyiliklerinin karşılığını en yakın zamanda alıcaksın  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

xxcansuxx

zehraaaaaaaaaçok ne şirin olmuş göbüş içindeki bir o kadar şirindir  :nazar: :love9: :love9: :love9:
cananım seninde yakındır hamiş haberini alacağız inş.  :amin: :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Nisan , 2012, 18:51:38
zehraaaaaaaaaçok ne şirin olmuş göbüş içindeki bir o kadar şirindir  :nazar: :love9: :love9: :love9:
cananım seninde yakındır hamiş haberini alacağız inş.  :amin: :amin:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah kizlar göbisler sismeye baslamis  :nazar: :love9: :love9: simdi keyfini cikarin koca göbis oluncada cok güzel ama cok zor oluyo  :k06: valla yere bisey düsürünce nerdeyse aglardim egilemiyom diye esim pesimden kosardi bide corap filan giymek imkansiz gibi oluyo  :ehi: :ehi: yasayinca anlarsiniz ama tadini cikarin insan sonradan cok özlüyo  :love7: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

cirakmerve

Alıntı yapılan: gulum22 - 04 Nisan , 2012, 19:00:14
masallah kizlar göbisler sismeye baslamis  :nazar: :love9: :love9: simdi keyfini cikarin koca göbis oluncada cok güzel ama cok zor oluyo  :k06: valla yere bisey düsürünce nerdeyse aglardim egilemiyom diye esim pesimden kosardi bide corap filan giymek imkansiz gibi oluyo  :ehi: :ehi: yasayinca anlarsiniz ama tadini cikarin insan sonradan cok özlüyo  :love7: :opucuk:
%100 katılıyorum. şu an tam olarak o durumdayım. her gün çoraplarımı eşime giydiriyorum. kendim giyince de nefes nefese kalıyorum. çok zor iş yahu. ne mutlu sana rahatsın artık. ben de görürüm o günleri inşallah.