28 Nisan , 2024, 00:03:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

burcum

maşallahhhhhhhhh ayşenurum :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH hepinize sağlıkla ve sağlıklı yavrularınıza kavuşmayı nasip etsin :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 27 Mart , 2012, 22:06:50
maşallahhhhhhhhh ayşenurum :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH hepinize sağlıkla ve sağlıklı yavrularınıza kavuşmayı nasip etsin :amin: :amin:

saol canimmm amin ins. :amin: :amin:

]

doruk38

ayşe nur maşallah canım  :opucuk:  bebek olduğu fark ediyo artık  :nazar: :nazar: :nazar:

doruk38

kızlar benim ilk zamanlar 9 aylık gibi göbeğim vardı çook kilo alıcam diye korktum. ama meğerse hepsi şişlikmiş. çok su içiyordum şişlik yapıyodu. şimdi de göbeğim büyük ama maşallah eskiye nazaran iyi öle popom kalçam çok çıkmadı ama göbeğim baya önde. 5. aydayız 5 kilo ya yakın aldım. ama hamur işi çok yiyodum. şimdi sebze ağıtlıklı yiyoum haftada yaklaşık 150 gr alıyorum

kelebegimm

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Mart , 2012, 22:39:21
ayşe nur maşallah canım  :opucuk:  bebek olduğu fark ediyo artık  :nazar: :nazar: :nazar:
evet canim sizede masalahhhh
giyinince daha belli ev haliyle belli olmuyoo

]

_inci_tanem_

maşallah Ayşenur göbüş çok tatlı paşacık baya baya belli etmiş kendini  :nazar:  :nazar:
RABBİM sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin inşallah  :amin: Darısı hayırlısıyla bizim başımıza artık en kısa zamanda  :amin: :amin:  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

aysenurum  :nazar: :nazar: :nazar:
çok tatlı göbüşünnnn

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 28 Mart , 2012, 09:18:07
maşallah Ayşenur göbüş çok tatlı paşacık baya baya belli etmiş kendini  :nazar:  :nazar:
RABBİM sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin inşallah  :amin: Darısı hayırlısıyla bizim başımıza artık en kısa zamanda  :amin: :amin:  :opucuk:

amin canim cokk saoll darisi size isteyen herkeseee :amin: :amin: :amin:

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 28 Mart , 2012, 09:19:18
aysenurum  :nazar: :nazar: :nazar:
çok tatlı göbüşünnnn

saol canim :opucuk:

]

rusta

aysenur maşallah canm göbüşe  :nazar: biraz erkek gibi duruyo ama belli değil mi daha

kelebegimm

Alıntı yapılan: rusta - 28 Mart , 2012, 16:18:50
aysenur maşallah canm göbüşe  :nazar: biraz erkek gibi duruyo ama belli değil mi daha

saol canim gecen ay hastanedeki kadin erkek dedi daha dogrusu biz gorduk esimle erkek demi dedik evet ama daha cok erken deisebilir dedi bakalim suan erkek gibi :)

]

doruk38

kızlar bebek kız olunca göbek aşağıda mı oluyo ?

kelebegimm

Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Mart , 2012, 17:07:55
kızlar bebek kız olunca göbek aşağıda mı oluyo ?

yok canimmm nerden cikdii ilk senden duydum :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

]

__nil__

göbüşlerinize ve bebişlerinize maşallah kızlar :nazar:
allah sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin inş.Çünkü doğunca baya bi süre insan idrak edemiyor bu benim karnımdamıydı diye.
rabbimin  mucizeleri işte

kelebegimm

]

HASRET!M S@N@