HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

doruk38

Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Mart , 2012, 18:15:37
anoomm masallah zehracim sizeeeee cok tatlisinnn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:

canım sizin cinsiyetiniz kesin belli oldu mu

doruk38

Alıntı yapılan: nazo-58 - 27 Mart , 2012, 18:08:40
Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Mart , 2012, 17:49:05
Alıntı yapılan: nazo-58 - 27 Mart , 2012, 17:47:44
MAŞALLAH canım ne tatı armut göbişin :nazar: :nazar: :nazar: ..benim göbişimde senin kadar var bacum :k06: :k06: ...hatta akşamlar kocaman oluyoruz MAŞALLAH :nazar: amanınn ben senin haftalara gelince desene benim göbek armut değil karpuz göbiş olur heralde.. :ehi: :ehi: :ehi:

RABBİM saglıcakla kızını kucagına almayı nasip etsin inş,darısı bana ve tüm hamişlere inş.. :amin:

amin canım  :opucuk: canım ya benim göbüşte akşamları kocaman oluyo sabahları küçük oluyo seninki demi öle ?*

evet canım gündüzleri normal oluyor,akşamları şişiyor ve cok gergin oluyor..kendimi patlıcakmış gibi hissediyorum... :ehi: :ehi: :ehi: Önceden göbişim çıktımı içime ceker saklardım,şimdide cıksa diye bekliyorum.. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aynen bende öle oluyorum akşamları patlayacak gibi gergin oluyo ve çok büyyo sabah kalkıyorum yumuşacık ve küçücük

nazo-58

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Mart , 2012, 18:19:01
MAŞALLAH canım ne tatı armut göbişin :nazar: :nazar: :nazar: ..benim göbişimde senin kadar var bacum :k06: :k06: ...hatta akşamlar kocaman oluyoruz MAŞALLAH :nazar: amanınn ben senin haftalara gelince desene benim göbek armut değil karpuz göbiş olur heralde.. :ehi: :ehi: :ehi:

RABBİM saglıcakla kızını kucagına almayı nasip etsin inş,darısı bana ve tüm hamişlere inş.. :amin:

amin canım  :opucuk: canım ya benim göbüşte akşamları kocaman oluyo sabahları küçük oluyo seninki demi öle ?*

evet canım gündüzleri normal oluyor,akşamları şişiyor ve cok gergin oluyor..kendimi patlıcakmış gibi hissediyorum... :ehi: :ehi: :ehi: Önceden göbişim çıktımı içime ceker saklardım,şimdide cıksa diye bekliyorum.. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aynen bende öle oluyorum akşamları patlayacak gibi gergin oluyo ve çok büyyo sabah kalkıyorum yumuşacık ve küçücük
akşamları o büyük hali çok hoşuma gidiyor..zaman cabuk geçsede göbişi kocaman olsa :k06: ..Ve bebişimin hareketlerini hissetmeye baslasam ALLAHın izniyle en kısa zamanda inş.. :amin:
Yarın doktor kontrolum var kızlar dua edin teyzoşları bebişimin test  sonucları güzel cıksın inş... :amin: :amin: :amin:
Ve miniğim inş cinsiyetini gösterir bize.. :k06:

kelebegimm

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Mart , 2012, 18:18:15
Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Mart , 2012, 18:15:37
anoomm masallah zehracim sizeeeee cok tatlisinnn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:

canım sizin cinsiyetiniz kesin belli oldu mu

yok tatlim ya kendi dokdorum soylemedi daha 5 ine insallah soyler ama hastahanede erkek bakalim

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Mart , 2012, 18:19:01

aynen benimde oyle oluyo yaa sabahlari kucucukkkk ::) ::)

]

rusta

zehra maşaallh canm göbüşüne :nazar: daha da büyüdüğünü görelim inş. minik prensesin

doruk38

Alıntı yapılan: rusta - 27 Mart , 2012, 18:49:02
zehra maşaallh canm göbüşüne :nazar: daha da büyüdüğünü görelim inş. minik prensesin

aminnn canım  :opucuk:   seninide sağlıkla bebeğini kucağına aldığını görelim inş.  :love9:

Sır_Çiçegi

:nazar: maşallah zehra cok tatlısınız  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

buda benim minik yumurtammm 16+6 :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

]

destina06

maşşallah ayşenur göbüşün çok tatlı :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:Allahım bekleyen herkese nasip etsin :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

:nazar: maşallah cnm cok tatlısınız  :nazar:

:k06: :k06: biz daha 7+2 ama aynı sizin kadar göbüş war  :k06: :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: destina06 - 27 Mart , 2012, 20:59:55
maşşallah ayşenur göbüşün çok tatlı :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:Allahım bekleyen herkese nasip etsin :amin: :amin:

resimde kucuk cikiyo sanki gerci benim normalde gobusum yokdu baya buyudu simdi
darisi isteyen herkese canimm hergece boll boll dua ediyoruz bebisimlee :love9: :love9:

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 27 Mart , 2012, 21:00:24
:nazar: maşallah cnm cok tatlısınız  :nazar:

:k06: :k06: biz daha 7+2 ama aynı sizin kadar göbüş war  :k06: :k06:

onceden göbus varmiydi canim
masallah sizede o zaman :nazar: :nazar: :nazar:

]

Sır_Çiçegi

:k06: ewt cnm önceden göbüş wardı içini doldur diorlardı doldurduk  :k06:

bu gidişle 16 haftaya gelince oooo bizim göbüş bayagı 9 aylık gibi olur  :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...