HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Mart , 2012, 22:43:18
Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Mart , 2012, 21:31:27
anammm gulummmm o göbüsss ne öyle kocamannnnnnnnn
bu arada seni hep sarisin hayal ediodum :) :) :)

seninde koca gobisini görcem yakinda bende sana gülcem  :ehi: :ehi: cnm hamile kalmadan önce sarisindim sonradan sacimi kestirdim boyamadim hic kendi rengine döndü  ::)
anamm olsunda gul kizz her gormende gull hiiicbise demem vallaaa hele bide kucagima alsam
hic gormemisdim seni ama hayalimde sarisindin niyeyse:-) guzel arkadasim :opucuk: :opucuk:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 02 Mart , 2012, 09:05:39
aysenurum göbüşüne  :nazar: :nazar: :nazar:
gülüm epey büyükmüş senin göbüş cok tatlısın

saol bitanemmm rabbimmm mubarek gundeee duysun sesimizi en kisa zamanda sanada nasip etsin insssss :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Mart , 2012, 09:25:07
Ayşenur Kız göbüş çok güzel yakında gocaman olacak

Maşallah maşallah  :nazar: :nazar: 

ay insallah insallah
saol balimm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 02 Mart , 2012, 08:20:27
:nazar: :nazar: :nazar:

maşallah Gül ben seni görmüştüm sanki daha önce ve sarışındın yanlış hatırlamıyorsam  :opucuk:

evet cnm paylasmistim bi ara o resimde gecen seneden kalmaydi tatilde cektirmistim hem esmerdim saclarimda sarisina yakindi ondan aklinda kalmistir bi senedir hic boyatmadim kendi rengim cikti  :k06:
:nazar: :nazar:

DoctorGunel

gulummmmmmm seni ilk kez gordum...masallah esmer guzelsin...ayyy hele o gobuse bayildim...cok sukur aldin kucagina kuzunu....darisi bize insallahhh....
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 03 Mart , 2012, 18:51:59
gulummmmmmm seni ilk kez gordum...masallah esmer guzelsin...ayyy hele o gobuse bayildim...cok sukur aldin kucagina kuzunu....darisi bize insallahhh....
saol cnm  :opucuk: insallah sende benim gibi koca göbisli olcan sonra yavrucunu kucagina alcan  :opucuk: sende göbisin cikinca fotonu paylas merak ederim  :laughing7:

DoctorGunel

Alıntı yapılan: gulum22 - 04 Mart , 2012, 22:01:42
Alıntı yapılan: DoctorGunel - 03 Mart , 2012, 18:51:59
saol cnm  :opucuk: insallah sende benim gibi koca göbisli olcan sonra yavrucunu kucagina alcan  :opucuk: sende göbisin cikinca fotonu paylas merak ederim  :laughing7:
AMIN,INSALLAH GULUM...INSALLAH CIKSIN KOYCAM,YAVAS YAVAS CIKIYOR SANIRIM :hello2: :hello2:
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

doruk38

kızlar buraya uğrayan yok galiba. yaaa ben göbeğimin resmini koyucam ama çok utanıyorum. çünkü armut gibi oldum  :ehi:

nazo-58

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Mart , 2012, 17:21:13
kızlar buraya uğrayan yok galiba. yaaa ben göbeğimin resmini koyucam ama çok utanıyorum. çünkü armut gibi oldum  :ehi:

koysana bakalımarmut göbiş nasıl oluyormus :ehi: :ehi: ..benim göbiş daha ufak azcık daha büyüsünde bende koycam inş.. :muzz: :muzz: :muzz:

doruk38

@@@gözde@@@

zehra merakla bekliyoruz prensesi  :hello2: :hello2:

nazo-58

bende merakla bekliyorum armut göbişi :k06: :k06: :k06:

doruk38

doruk38

destina06

maşallah zehra ne küçük armutu koca kız olmuş bu :nazar: :nazar: