27 Nisan , 2024, 20:59:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

son fotomuz belkide  :k06: :k06: kizimlan 37.haftamiz  :nazar: :love8:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

buda hamislerin yani bizim dogumdan sonraki halimizi anlatan resim  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :laughing7: :laughing7:

Lă_Tăhzen!

nEKADAR GÜZEL DURUYOR ÖYLE KARNIN TAM BÖYLE PATLAMAYA HAZIR BOMBA  ÇIKTI ÇIKACAKK  :k06:  :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 10 Şubat , 2012, 00:00:28
nEKADAR GÜZEL DURUYOR ÖYLE KARNIN TAM BÖYLE PATLAMAYA HAZIR BOMBA  ÇIKTI ÇIKACAKK  :k06:  :nazar:
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:ay valla cnm cok iyi anlattin beni aynen öyleyim valla  :laughing7: :laughing7:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

:ehi: :ehi: COK KOMIK BI RESIM YAAA

SENİNDE KARNIN BENIM GİBİ HERKES BU YAKINDA DOGAR DİODU 8.AYDA COK ASAGIDA VE KIMSE KIZ OLDUNA INANMIODUUU  HATTAA EMİN OLAN BİLE VARDII :ehi: :ehi: DOĞDU DOĞACAK DİE DİE 40 HAFTALIK OLDUK :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 10 Şubat , 2012, 00:06:54
:ehi: :ehi: COK KOMIK BI RESIM YAAA

SENİNDE KARNIN BENIM GİBİ HERKES BU YAKINDA DOGAR DİODU 8.AYDA COK ASAGIDA VE KIMSE KIZ OLDUNA INANMIODUUU  HATTAA EMİN OLAN BİLE VARDII :ehi: :ehi: DOĞDU DOĞACAK DİE DİE 40 HAFTALIK OLDUK :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:aynen bende öyleyim ya kimsede inanmiyo dedigin gibi sinir oluyom idaya bile giren var yani okadar emin millet  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: esimi bile inandirmislar ya erkekse diyo  :ehi: :ehi: :ehi: dedim olsun farketmez  :k06: sen 40haftaya kadar beklediysen bende 18gün daha bekleyebilirm yani  :basardim: :basardim: ins öyle olur bilmek daha iyi hazirliksiz olmayalim  :k06: :k06: hayirlisi  :amin:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Şubat , 2012, 19:15:43
masallah cnm görmeyeli kocaman olmusunuz  :nazar: :nazar: :opucuk: seninde benim gibi sivri göbisin sanada eminim erkek bu diolar  :laughing7: :laughing7:
evet teyzesi gitgide büyüyoruz  :nazar: :nazar: aynen ya canım herkes öyle diyo erkek göbeği bu diyorlar  :toothy10: :ehi: zaten kızlarımız erkek gibi kız olacak  bu gidişle :k06: :k06:

bihterp3416

Alıntı yapılan: rusta - 08 Şubat , 2012, 19:48:05
maşallah canm büyümüş iyice göbüş :nazar:sizin kızlar erkek gibi kız olacak heralde gülcm  :ehi: :ehi: :ehi:
evet teyzesi göbiş büyüyor kilolar geliyor  :k06: :toothy10: doğru diyon canım bizim kızlar erkek gibi kız olacak çünkü herhes erkek diyor zavallı kızlarımıza  :k06: :k06:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 09 Şubat , 2012, 23:53:18

maşallah canım çok güzel görünüyor göbişin az kaldı kucağına da alırsın Allahın izniyle  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

amin cnm insallah az kaldi sükür  :amin: :amin: sirami salayim sizede sira gelcek  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Şubat , 2012, 01:14:30
amin cnm insallah az kaldi sükür  :amin: :amin: sirami salayim sizede sira gelcek  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar: evet canım sen al kucağına sıra bize gelsin Allahın izniyle  :amin: :amin: :nazar:

ecrin.su79

Alıntı yapılan: gulum22 - 09 Şubat , 2012, 23:53:18

maşallah subhannallah çok güzel göbişin var canım kızınada maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

ecrin.su79

Alıntı yapılan: gulum22 - 09 Şubat , 2012, 23:55:27
buda hamislerin yani bizim dogumdan sonraki halimizi anlatan resim  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :laughing7: :laughing7:

gülüm bu resimde ben doğumdan sonraki halimi gördüm :toothy10: :toothy10:ayy bi tuhaf oldum valla yaa :icon_pale: :icon_pale:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

masallıgın ve gülüm karınlarınız cok seker ya masallahhhhh  :nazar:
gülüm baya asagıya inmiş  ;D

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saolun kizlar evet kevsercim asagilarda artik göbisim az kaldi cikmak istiyor  :k06: