28 Nisan , 2024, 05:27:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Ocak , 2012, 15:08:33
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 25 Ocak , 2012, 15:07:43
Gül  :toothy10: Ne Bulduysa Koymuş Göbeğine  :ehi: :ehi: :ehi:

Maşalah Maşallah Sağlıcakla Bir Avazda Kurtulun İnşallah Canım  :flowers:

seninde benim gibi göbisin olsunda gör bak sen neler koyuyon  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: saol cnm sende benim gibi yuvarlan emi  :laughing7: :laughing7: :opucuk: :opucuk:
İnşallah Canım Görcen Ben Tencere Filan Koycam  :laughing7: :laughing7: :ehi: :ehi: :opucuk:

MASAL ILGIN

suzannn

maşallah minişşşş az kaldııı

minis33

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 06 Şubat , 2012, 15:55:46
maşallah minişşşş az kaldııı

Evet son 4 günümüz teşekkür ederiz maşallahımız var :)

MASAL ILGIN

benim göbekte pek küçük kalmış burdaki resimlere bakınca  :k06:

suzannn

denizcim seninkide büyüyor maşallah

MASAL ILGIN

bende büyüsün azıcık çıksın diye bekliyorum ama yok çıkmıyo aksine kilo veriyom inşallah benimde burdakiler gibi kocaman olur göbeğim  :amin: :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: masalılgın - 06 Şubat , 2012, 16:08:14
bende büyüsün azıcık çıksın diye bekliyorum ama yok çıkmıyo aksine kilo veriyom inşallah benimde burdakiler gibi kocaman olur göbeğim  :amin: :amin: :amin:
içi doluya büyür o annesi

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

masallah gobusleree  :nazar: :nazar:
masalilgin canim oglanmi seninki  :laughing7: ondan cikmiyodur bende kizimda tombalaktim oglumda sadece 7 kilo almistim  :k06: :k06: emziriyorum suan halende veriyorum  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Lă_Tăhzen!

Ayy ne güzell yaaa emin ol çok özleyeceksin hamileliğini  :love7:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 06 Şubat , 2012, 16:25:46
masalilgin canim oglanmi seninki  :laughing7: ondan cikmiyodur bende kizimda tombalaktim oglumda sadece 7 kilo almistim  :k06: :k06: emziriyorum suan halende veriyorum  :k06:
evet canım oğlan kızımda 7 aylıkken karnım bu kadardı ondada kilo vermiştim doktor bile kızdı bana kilo alıpda ne yapacaksın bebeğin iyi dedi

ama bende böle koca göbekle gezmek istiyorum yaaa yani artık bu son hamilelik  bunda çıksın bari doya doya  :k06: :k06: :k06: :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: masalılgın - 06 Şubat , 2012, 16:32:58
evet canım oğlan kızımda 7 aylıkken karnım bu kadardı ondada kilo vermiştim doktor bile kızdı bana kilo alıpda ne yapacaksın bebeğin iyi dedi

ama bende böle koca göbekle gezmek istiyorum yaaa yani artık bu son hamilelik  bunda çıksın bari doya doya  :k06: :k06: :k06: :k06:
bosver kiz kiloyu napcan az kilo alirsan oglun alir kiloyu  ;) sende ebru sallli gibi dolasirsin ortalikta fenami  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 06 Şubat , 2012, 16:56:01
Alıntı yapılan: masalılgın - 06 Şubat , 2012, 16:32:58

bosver kiz kiloyu napcan az kilo alirsan oglun alir kiloyu  ;) sende ebru sallli gibi dolasirsin ortalikta fenami  :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: inşallahh  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

minis33

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 06 Şubat , 2012, 16:29:46
Ayy ne güzell yaaa emin ol çok özleyeceksin hamileliğini  :love7:
[/quote

Özlettirir kesin benim yaramaz kızım bugunlerde sürekli dinleniyorum arıyacam bu zamanları biliyorum :)

suzannn

Alıntı yapılan: tweety0555 - 10 Aralık , 2009, 22:45:46
merhaba bende aslında eskı uyeyım ama unutusum tekrardan baktım...bnde eklım hamıs fotomu  35 hafta

bakın eskilerden ne buldum özlem çok güzelmişsiniz