28 Nisan , 2024, 02:49:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

minis33

Evet büyüdü canım bende büyüdüm onla:) Ellerim çok şiş gibi çıkmıs biraz tombiş doğru ama şiş değil aslında :))

suzannn

Alıntı yapılan: minis33 - 18 Ocak , 2012, 13:09:05
Evet büyüdü canım bende büyüdüm onla:) Ellerim çok şiş gibi çıkmıs biraz tombiş doğru ama şiş değil aslında :))
normaldır cnm masallah cok guzel gorunuyorsunuz

minis33

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hicde tombis deilsin cnm tatli olmusun  :k06: :k06: onlar hep sis dogumdan sonra gider benimde öyle oluyo  :laughing7:
:nazar: :nazar:

<<<peri masalı >>>

ÇOK GÜZEL OLMUŞSUN CANIM ÇOK TATLI GÖBÜŞÜN  :D

minis33

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ocak , 2012, 13:16:26
hicde tombis deilsin cnm tatli olmusun  :k06: :k06: onlar hep sis dogumdan sonra gider benimde öyle oluyo  :laughing7:

:icon_thumright: evet evet doğumdan sonra gidecek gitmesi lazım  :tongue3: eski halimi o kadar çok özledim ki :)

minis33

Alıntı yapılan: lcy - 18 Ocak , 2012, 13:19:01
ÇOK GÜZEL OLMUŞSUN CANIM ÇOK TATLI GÖBÜŞÜN  :D
O kızımın güzelliği teyzesi:)
Teşekkür ederiz

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: minis33 - 18 Ocak , 2012, 13:19:19

:icon_thumright: evet evet doğumdan sonra gidecek gitmesi lazım  :tongue3: eski halimi o kadar çok özledim ki :)
bende valla cok özledim gecen eski fotolara baktim anam bu benmiyim diyom ne kadar zayifmisim  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

minis33

Ben
Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ocak , 2012, 13:25:21
Alıntı yapılan: minis33 - 18 Ocak , 2012, 13:19:19

bende valla cok özledim gecen eski fotolara baktim anam bu benmiyim diyom ne kadar zayifmisim  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
hergün akşam bakıyorum :) salonumuzda düğün nişan fotolarımız var bakıp bakıp eşime kızıyorum :))

simurg01985

maşallah kızlar göbüşlerinize ...İnsan hamileyken sonlara doğru çok bunalıyor bir an önce doğursam diye bekliyor ama doğunca insan o göbüşü özlüyor  :D
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

lagrima

Alıntı yapılan: simurg01985 - 20 Ocak , 2012, 17:30:29
maşallah kızlar göbüşlerinize ...İnsan hamileyken sonlara doğru çok bunalıyor bir an önce doğursam diye bekliyor ama doğunca insan o göbüşü özlüyor  :D
ben şimdiden diyorum bi doğursamda kurtulsam diye [/b]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

prensesimlen 34.haftanin son günü  :love7: :nazar: :nazar: :binkybaby:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:hungry: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: her kadina lazim hamis masasi  :love3: :k06: :k06:

@@@gözde@@@

amanınnn pek tatlu gözüküyonuz gülüm prensesinle  :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 24 Ocak , 2012, 18:36:12
amanınnn pek tatlu gözüküyonuz gülüm prensesinle  :nazar: :nazar:
saol cnm inan sen daha güzel olcan ve daha koca göbis olcan iki bebisinlen  :k06: :k06: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: benimki hayirlisiylan cikcak göbisimden koca göbisli olarak yerimi sana vercem  :basardim: :laughing7: :laughing7: