HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

rusta

insan tedirgn oluyo tabi sennde başından geçti canm...bide ne sorca kızlar çok sık hissetmedginz tekmelernn dernden geldiği zamanlar olmuşmuydu?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: rusta - 10 Ocak , 2012, 19:46:10
insan tedirgn oluyo tabi sennde başından geçti canm...bide ne sorca kızlar çok sık hissetmedginz tekmelernn dernden geldiği zamanlar olmuşmuydu?

sen 26 haftandasın şimdi çok normal bazen hareketler güçlü hisedilmiyo ama dikkat etmek lazım tabi.bizde yaşarken hep endişeliydik onun için çok iyi anlıyorum sizi endişelerinizi.her şey güzel olacak allahın izniyle  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

rusta

amin canm inş. :amin: :amin: daha dün gttk kontrole ters miş bebek doktor zor hissedersn dedi . :flowers:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

10 Ocak , 2012, 19:58:28 #3543 Son düzenlenme: 10 Ocak , 2012, 20:00:35 ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤
Alıntı yapılan: rusta - 10 Ocak , 2012, 19:56:02
amin canm inş. :amin: :amin: daha dün gttk kontrole ters miş bebek doktor zor hissedersn dedi . :flowers:

abimin eşinin bebeğide tersti dönmez dediler 34.cü haftada döndü dün öğrendik bizde
ay 43 yazmışım 34 yerine  ne güldümmmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

rusta

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 10 Ocak , 2012, 19:58:28
Alıntı yapılan: rusta - 10 Ocak , 2012, 19:56:02

abimin eşinin bebeğide tersti dönmez dediler 34.cü haftada döndü dün öğrendik bizde
ay 43 yazmışım 34 yerine  ne güldümmmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: iyi olsunlarda ne zamn canları istedi dönsünler

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: rusta - 10 Ocak , 2012, 19:18:27
yuvarlakmı olmusum benm göbüş nasıl sence?asagıdamı banada senn hep asagıdaduruyo diyolar
yok cnm iyisin sen asagida deil  :opucuk:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benim kizda daha dönmemis  ::) bakalim persembeye kontrolum var insallah dönmüstür  :dontknow: ama bana döndü geliyo kasiklarimda hissediyom sanki bide hickirik tutunca kasiklarim pit pit atiyo  :laughing7:

__nil__

Balböceği

Masallah nil  :nazar: artik sonlara yaklasiyorsun  :love9:

__nil__

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 11 Ocak , 2012, 00:00:45
Masallah nil  :nazar: artik sonlara yaklasiyorsun  :love9:

sağol edacım çoğu gitti azı kaldı ama her geçen gün zorlaşıyormuş cidden.sağlıkla doğsun da inş zaman gerçekten çabuk geçiyor

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bendensin koca göbisli arkadasim  :basardim: :basardim: :nazar: :laughing7: :laughing7: görüntü olarak bayiliyom koca göbislilere kendimede hep aynada bakiyom hepde istemistim kocaman göbegim olsun diye iyi güzel oldusa zor oluyo  :laughing7: persembe doktora gitcem simdiden düsünüyom nasil temizlicem diye  :suclu: zaten her seferinde bi yerimi kesiyom  :-ooo :-ooo Allah yardimcimiz olsun  :amin: :amin: bugünlere sükür  :amin: :nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Ocak , 2012, 01:27:19
bendensin koca göbisli arkadasim  :basardim: :basardim: :nazar: :laughing7: :laughing7: görüntü olarak bayiliyom koca göbislilere kendimede hep aynada bakiyom hepde istemistim kocaman göbegim olsun diye iyi güzel oldusa zor oluyo  :laughing7: persembe doktora gitcem simdiden düsünüyom nasil temizlicem diye  :suclu: zaten her seferinde bi yerimi kesiyom  :-ooo :-ooo Allah yardimcimiz olsun  :amin: :amin: bugünlere sükür  :amin: :nazar: :nazar:

:k06: AYnı endişeleri taşıyoruz canım.ayaklı büyüteçli aynalardan var allahtan daha rahat oluo.büyük göbek görüntüde güzel ama zor cidden. bende salı gidicem doktora.iinş kızımda güzelce büyümüştürde göbeğimin kocamanlığına zorluğuna değsin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Ocak , 2012, 01:33:54

:k06: AYnı endişeleri taşıyoruz canım.ayaklı büyüteçli aynalardan var allahtan daha rahat oluo.büyük göbek görüntüde güzel ama zor cidden. bende salı gidicem doktora.iinş kızımda güzelce büyümüştürde göbeğimin kocamanlığına zorluğuna değsin
insallah göbekten cok onlar büyümüstür  :amin: :nazar: :nazar: bende ayna tutuyodum ama buharlaniyo hemen göremiyom bisey  :-\ hep kesik oldu bacagim filan bide kanayinca durmasi cok zor oluyo  :-ooo

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Ocak , 2012, 01:37:20
Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Ocak , 2012, 01:33:54

insallah göbekten cok onlar büyümüstür  :amin: :nazar: :nazar: bende ayna tutuyodum ama buharlaniyo hemen göremiyom bisey  :-\ hep kesik oldu bacagim filan bide kanayinca durmasi cok zor oluyo  :-ooo

malesef öyle oluyor canım.keşke başka çözümü olsa bu işin.pöfff ben en çok aniden doğuma gitmek gerekirse nasıl olcak diye merak ediyorum

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ay bendee  :-\ :-\ artik bundan sonra hep temiz tutmak lazim heryeri nolur nolmaz  :dontknow: gerci burdaki alman kadinlar heryeri pis pis geziyolar ama genede ben tertemiz olsun istiom  ::)