HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ORNA - 10 Ocak , 2012, 10:53:47
inşallah bende koyucam buraya birgün böyle resim  :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: inşallahhh canım  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Ocak , 2012, 23:11:59
kizlar göbisim asagimi inmis  :icon_scratch: dün beni bu halimlen görenler asagi inmis dedi kafam karisti bana göre hala yukarda  :dontknow: :dontknow:

:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:  :director: :director: :director:
:nazar: :nazar:

Aytii

onlar aşağıya inmiş göbek görmemişler  :k06:

bebeğini aşağıda taşıyosun. hepsi bu

bazı kadınların yukarda olur karnı bazısının daha aşağıda

ama senin karnın düşmedi daha

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Ocak , 2012, 11:00:50
onlar aşağıya inmiş göbek görmemişler  :k06:

bebeğini aşağıda taşıyosun. hepsi bu

bazı kadınların yukarda olur karnı bazısının daha aşağıda

ama senin karnın düşmedi daha

demi  :laughing7: :laughing7: giydigim elbisedende olabilir ne bilim bencede erken  :dontknow:

rusta

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 10 Ocak , 2012, 10:22:04
maşallah rukiyeciğim büyümüşsünüz

rabbim bizede nasip etsin burda göbüşlerimizi göstermek
amin canm inş.  :amin:

rusta

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Ocak , 2012, 10:53:01
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Ocak , 2012, 10:48:56
masallahh göbüşlerinize
aytenim 2.ciyi yap  :ehi:  :k06: :k06: madem özledinn bende özledim gerci  :k06: :k06:

:k06: :k06: :k06:

ikinciyi yapayım derken 3. lersek ne olacak  :laughing7:

bu arada Rusta kazağından bendede var  :k06: hemde aynı renk  ::) ama benim göbekle giydiğimde "Ekmek Teknesi" dizisindeki "Kirli" gibi oluyodum  :ehi:

öle mi bende rahat olsun diye almıştm canm  :laughing7: o son zamanlarındamıştır  :ehi: :ehi: :ehi:

rusta

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ocak , 2012, 10:59:04

kizlar göbisim asagimi inmis  :icon_scratch: dün beni bu halimlen görenler asagi inmis dedi kafam karisti bana göre hala yukarda  :dontknow: :dontknow:

gül son koyduğun fotoyla bunun arasnda fark var sanki canm doğru giydiğin kıyafetlede alakalıdr tabi değişiyo hemen

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: rusta - 10 Ocak , 2012, 19:13:22
Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ocak , 2012, 10:59:04

gül son koyduğun fotoyla bunun arasnda fark var sanki canm doğru giydiğin kıyafetlede alakalıdr tabi değişiyo hemen
bilmiyom valla cnm büyüdügü kesin ama asagi indimi bende tam kestiremedim  :k06: :k06: bu arada sende masallah yuvarlak oldun  :basardim: :basardim: :nazar: :opucuk:

rusta

yuvarlakmı olmusum benm göbüş nasıl sence?asagıdamı banada senn hep asagıdaduruyo diyolar

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

10 Ocak , 2012, 19:22:39 #3534 Son düzenlenme: 10 Ocak , 2012, 19:39:10 ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤
sildimmm....
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

anaa ben bunu görmemiştimmmm çok güzelll maşallah  :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Ocak , 2012, 19:27:38
anaa ben bunu görmemiştimmmm çok güzelll maşallah  :nazar:

kızların göbişleri kıskandım ben de koyayım dedim 1 taneee anaaaaaa nasıl göstermemişim sana bunu

rusta

koyun tabi canm özlenmezmi hiç... tabi bizde bakıyoruz ne güzel :hello2: :hello2:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kızlar bu aşağı inme konusu benim başıma geldi.son 1,5 ay hep aşağıdaydı hastanede filan yanıma yanaşıp kaç haftalık doğum yaklaşmış senin diyolardı.akrabalara gidiyoduk sen bugün yardın doğurursun diyolardı ama ben 40+3 te sezeryan oldum daha dursa dururdu bebek.yürümekte sandalyeye oturmakta zorluk çekiyodum.yürürken aşağı düşecek gibi oluyodu çok ağrım oluyodu.otururken bacaklarımı iyice açıp oturmam gerekiyodu sıkışıyodu bacağımın üstünde.acayip aşağıdaydı ama dediğim gibi doğuramadım ben  ;D