28 Nisan , 2024, 10:25:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

ecrin.su79

Alıntı yapılan: KONYALI - 15 Aralık , 2011, 01:52:16
cnm allah herseyı dusunmustur merak etme sen...dogum baslasa bıle hemen dogurmuyorsun ya..komsun falan yokmu bırakırssın mecburen...annen falan yanına gelse aslında sanada moral olmazmı...bu arada benım esımde urfalı
canım urfaya yolunuz düşünce bekleriz eşimde bende misafiri çok severiz :opucuk:haklısın  doğurmak okadar kolay değilde hamilelik psikolojisi sanırım kaynanamlar hatayda oturuyorlar 3buçuk saatte burdalar ama işte çok güvenemiyorum kayınpederim kızım biraz yaramazlık yapsın bizden gizli dövüyor :caca:daha biz bir fiske bile vurmadık sinir oluyorum nasıl güvenir bırakırım bilemiyorum arkadaşlarım komşularım sağolsun hepsi kızına biz bakarız diyorlarda benim kız durmaz annemde hastaneye yanıma gelecek oda çalışıyor en fazla bir hafta yanımda rabbim yardımıcımız olsun inş. :amin:

KONYALI

kayınpederıne sınır oldum cnm kusura bakma..kımsenın cocuguna vurmaya hakkı yok..o neymıs öle...ınsallah onlara gerek kalmadan gelırsın evıne cnm..zaten dogum yapmıs kadının evınden kayınpederın ne işi var kaynanan gelsın baksın...
ınsallah cnm hıc gıtmedım urfaya..gelmek ısterım ınsallah...
rabbım kolaylıgını verıyor cnm merak etme sen..bunları dusunerekte gunlerını bosa gecırme tadını cıkart herseyın bir kolayı olacak elbet..sımdı ben dogum yaptıgım zamanları dusunuyorumda hayal gıbı geldı gectı valla...
bu arada benım kızım uyandı cnm..hos sohbetın ıcın tsk ler..gene görusuruz ınsallah..
kendıne kızına ve bebişe dikkat et..iyi geceler cnm

ecrin.su79

Alıntı yapılan: KONYALI - 15 Aralık , 2011, 02:11:16
kayınpederıne sınır oldum cnm kusura bakma..kımsenın cocuguna vurmaya hakkı yok..o neymıs öle...ınsallah onlara gerek kalmadan gelırsın evıne cnm..zaten dogum yapmıs kadının evınden kayınpederın ne işi var kaynanan gelsın baksın...
ınsallah cnm hıc gıtmedım urfaya..gelmek ısterım ınsallah...
rabbım kolaylıgını verıyor cnm merak etme sen..bunları dusunerekte gunlerını bosa gecırme tadını cıkart herseyın bir kolayı olacak elbet..sımdı ben dogum yaptıgım zamanları dusunuyorumda hayal gıbı geldı gectı valla...
bu arada benım kızım uyandı cnm..hos sohbetın ıcın tsk ler..gene görusuruz ınsallah..
kendıne kızına ve bebişe dikkat et..iyi geceler cnm
[/quote canım ben teşekkür ederim hakkını helal et :opucuk:sanada iyi geceler pransesi öp yerime :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

nil masalah göbüşüne
cananımmmmm o bıdığımı niye sakladın kız  :caca: :caca: derhal tam ve net fotosunu bekliyorum  :laughing7: ama masallahh göbüşe fazla kilonda yok 10 kilo çok iiii  :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

MAŞALLAH KIZLAR GÖBÜŞLERİ BÜYÜTTÜNÜZ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 15 Aralık , 2011, 16:18:55
MAŞALLAH KIZLAR GÖBÜŞLERİ BÜYÜTTÜNÜZ
yakında inşallah seninde göbüşüne bakcaz  :amin: :opucuk:

doruk38

BENDE BURAYA RESİM KOYMAK İSTİYORUM NE ZAMAN BÜYÜYECEK BENİM GÖBÜŞÜM  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

suzannn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Aralık , 2011, 18:25:58
BENDE BURAYA RESİM KOYMAK İSTİYORUM NE ZAMAN BÜYÜYECEK BENİM GÖBÜŞÜM  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
CANIM AZ KALDI BUYUCEK ANNESİ HATTA SEN BURAYA RESİM KOYUNCA BU YAZDIĞINI GUNCELLİYECEĞİM ZEHRACIM  :laughing7:

doruk38

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Aralık , 2011, 18:33:09
CANIM AZ KALDI BUYUCEK ANNESİ HATTA SEN BURAYA RESİM KOYUNCA BU YAZDIĞINI GUNCELLİYECEĞİM ZEHRACIM  :laughing7:
,

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: İNŞALLAH KEVSERCİM AMA NE ZAMAN BÜYÜCEK HİÇ BİLMİYORUM Kİ ?? SANIRIM 6 AYLIK FALAN OLUNCA ÇIKIYO GÖBÜŞ

seda87

Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Aralık , 2011, 18:35:06
,

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: İNŞALLAH KEVSERCİM AMA NE ZAMAN BÜYÜCEK HİÇ BİLMİYORUM Kİ ?? SANIRIM 6 AYLIK FALAN OLUNCA ÇIKIYO GÖBÜŞ
canm kişiden kişiye değişiyor o dediğin .benim tam 14 haftalıkken öncen kavun gibi belliydi  :nazar: :nazar::k06: :k06: :k06:karın yapısıyla alakalı yani.sabret annesi senin meleğinde büyüyecek inş sende paylaşacaksın hayırlısyla fotolarını.bak demedi deme ahandan buraya yazıyorum :k06: :k06: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

,

cnm bende senin gibi büyüsün diye hevesliydim ama simdi zor oldugunu anladim  :laughing7: genede güzel zorda olsa aynaya bakinca kendimi mutlu hissediyom  :love7: seninde 3.ayindan sonra cikar  :muzz: :muzz: ama bazilari cok gec cikiyo ic karni genisse eger sonradan cikiyo benimki 12.haftadan sonra cikti  :occasion14: :occasion14:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

,

canım kimisinin üç aylıkken bile göbeği çıkıyor zayıfsan tabi daha geç belli oluyor... bana hep sen hamile taklidi yapıyorsun diye dalga geçerlerdi

xxcansuxx

♥ღвüşяαღ♥