HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

maşaallah göbüşe nil ne güzel  :love9: :love9:

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Aralık , 2011, 22:54:23
maşaallah göbüşe nil ne güzel  :love9: :love9:

son zamanalrda şişti göbeğim çok yada bana mıö öyler geliyor bilmiyorumç
doğurana kadar nasıl olcam kimbilir

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

görmeyeli baya büyümüs cnm göbisin  :nazar: :nazar: :nazar: :love7: :opucuk:
:nazar: :nazar:

zeynep0655

gülüm göbüşün baya büyümüş maşallahhh.

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Aralık , 2011, 00:45:15
görmeyeli baya büyümüs cnm göbisin  :nazar: :nazar: :nazar: :love7: :opucuk:

sağol cnmevet büyüyo seninkide büyümüş maşallaah sizede

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 15 Aralık , 2011, 00:49:36
gülüm göbüşün baya büyümüş maşallahhh.
saol cnm evet sükür büyüdük bakalim nere kadar büyücez  :k06: :k06: :k06:

ecrin.su79

gülüm cansu ve nil hepinize maşallah :nazar: çok güzel görünüyorsunuz koca göbişlerle :k06: :k06:

KONYALI

kızlar hepınıze maşallah..bende bır an eskı gunlerıme döndümmmm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ecrin.su79 - 15 Aralık , 2011, 01:13:19
gülüm cansu ve nil hepinize maşallah :nazar: çok güzel görünüyorsunuz koca göbişlerle :k06: :k06:
seninde göbisini görelim  :laughing7: :laughing7:

ecrin.su79

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Aralık , 2011, 01:16:48
Alıntı yapılan: ecrin.su79 - 15 Aralık , 2011, 01:13:19
seninde göbisini görelim  :laughing7: :laughing7:
canım benim ben resim atmayı bilmiyorum bide göbişim çok büyük ve aşağıda bana çok tuhaf geliyor :suclu: :ehi:

KONYALI

neden tuhaf olsun cnm benım hamileleik butun kadınlara cooook yakısıyor bence...bende hamıleyken kacardım hep ınsanlardan ama yanlıs yapmısım tadını cıkart..hatta bolbol resım cekıl...kaç kere hamile kalıcazki

ecrin.su79

Alıntı yapılan: KONYALI - 15 Aralık , 2011, 01:26:02
neden tuhaf olsun cnm benım hamileleik butun kadınlara cooook yakısıyor bence...bende hamıleyken kacardım hep ınsanlardan ama yanlıs yapmısım tadını cıkart..hatta bolbol resım cekıl...kaç kere hamile kalıcazki
haklısın canım :k06:eşimle 3çocuk düşünürken artık yeter ikitane demeye başladık şimdiden :cildir:benim hamileliklerim biraz sıkıntılı geçiyorda kızım 3hafta erken doğdu çok çektim bundada dr. yine erken doğum olacağa benziyor bebiş çok aşağıda dedi moralmen çöktüm  :icon_pale:sağlıcakla gelir inş. bebişim :amin:

KONYALI

cnm benım kızım tüp bebek..ben hamıle kalana kadar ve hamıleliğim boyunca o kadar sıkıntı yasadımkı...dusuk tehdıdı,ardından amnıyosentez,erken dogum tehdıdı derken kızım tam zamanında sezeryanla dogdu...ama basıma gelmeyen kalmadı..yedıgım ıgnelerın haddi hesabı olmadı hamıleliğim boyunca...cok sukurkı bugunlere geldık..sende hıc sıkma canını..erkende dogsa saglıklı olsun gerısı bos...ınsallah zamanında gelır ama erkekn dogarsada sağlıklı olduktan sonra bırde şöle dusun hamıleliğin en zor zamanlarını yasamamıs olacaksın..ınan bana son gunler cok zor...ben 39+2 dogum yaptım ama artık kendımı tasıyamıyordum...allahım hakkınızda hayırlısını versn..bır evladın varmıs zaten,ıkısınıde rabbım sıze bagıslasın,olmayanlara versın..bende 2 tane dusunuyorum allahım verırse...ama korkmuyor değilim cunku gercekten zor

ecrin.su79

Alıntı yapılan: KONYALI - 15 Aralık , 2011, 01:36:50
cnm benım kızım tüp bebek..ben hamıle kalana kadar ve hamıleliğim boyunca o kadar sıkıntı yasadımkı...dusuk tehdıdı,ardından amnıyosentez,erken dogum tehdıdı derken kızım tam zamanında sezeryanla dogdu...ama basıma gelmeyen kalmadı..yedıgım ıgnelerın haddi hesabı olmadı hamıleliğim boyunca...cok sukurkı bugunlere geldık..sende hıc sıkma canını..erkende dogsa saglıklı olsun gerısı bos...ınsallah zamanında gelır ama erkekn dogarsada sağlıklı olduktan sonra bırde şöle dusun hamıleliğin en zor zamanlarını yasamamıs olacaksın..ınan bana son gunler cok zor...ben 39+2 dogum yaptım ama artık kendımı tasıyamıyordum...allahım hakkınızda hayırlısını versn..bır evladın varmıs zaten,ıkısınıde rabbım sıze bagıslasın,olmayanlara versın..bende 2 tane dusunuyorum allahım verırse...ama korkmuyor değilim cunku gercekten zor
canım bende kızımda amniyosentez yaptırmıştım çok şükür sonuç iyi gelmişti ama ağlamaktan günlerce gözlerim şiş kaldı çok şükür atlattık kızım şimdi  2buçuk yaşında teyzesi çok zeki maşallah :amin: :nazar:ben eşimin işi dolayı ş.urfada yaşıyorum ailem ist. eşimde yoğun çalışıyor allah razı olsun elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor ama kızım çok hareketli olduğundan baş edemiyoruz dediğin gibi meleklerimizin canlaı sağolsun :amin:valla erken doğmasın diyorum ama allah bilir tabikide kızım erken doğduğundan çok problemli büyüdü inş. bu hayırlısı ne zamansa ozaman doğar rabbimin izniyle :amin:bide geçen hafta arkadaşım doğumuna 2gün kala bebişi karnında öldüğü için normal doğumla almak zorunda kaldılar arkadaşımda ölümden kılpayı kurtuldu benimde psikolojimi baya etkiledi şimdi sürekli düşünür oldum ya erken doğum başlarsa eşim evde yokken kızıma kim bakar korkusu bastı :icon_pale: :icon_pale:

KONYALI

cnm allah herseyı dusunmustur merak etme sen...dogum baslasa bıle hemen dogurmuyorsun ya..komsun falan yokmu bırakırssın mecburen...annen falan yanına gelse aslında sanada moral olmazmı...bu arada benım esımde urfalı