HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

RosE27

nereye gidiosun bakim gezmeyemi suslenmisizz :):)

Balböceği

âmin âmin ..  :nazar:

Rabbim bu duygu dan kimseyi mahrum. Bırakmasın.  :amin:   

Sır_Çiçegi

gülüm bana mı diorsun süslenmişsin die  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

şerife Berat

duygucum hamilelik çok yakışmış  :nazar:

kızlar herkes buralardayken yazayım istedim sayfanın konusu ile alakasız ama yazacağım şey  :honk:
dün banyoda çok fean kaydım tutunamayıp dengemi kaybettim ama çok şükür düşmedim bi şekilde ayakta kalmayı başarabildim yoksa çok fena olurdu sonucu gibime geliyor.Allahım korudu

bebeğime bişi olmuş olsaydı Allah korusun ben bunu hissedeymiydim herhangi bir ağrım kanama vs. bi şikayetim yok

Sır_Çiçegi

tşk ederim şerifecim  :opucuk:

bende senin gibiyim hafta sonu halı kaldırdım silkeledim bende şüphedeyim bebeğime bişe oldumu die ama kanama agrı filan yok benimde içim o yüzden rahat biraz birşey olsa agrı filan oldu die düşünüorum  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

Alıntı yapılan: şerife Berat - 08 Mayıs , 2012, 14:37:54
duygucum hamilelik çok yakışmış  :nazar:

kızlar herkes buralardayken yazayım istedim sayfanın konusu ile alakasız ama yazacağım şey  :honk:
dün banyoda çok fean kaydım tutunamayıp dengemi kaybettim ama çok şükür düşmedim bi şekilde ayakta kalmayı başarabildim yoksa çok fena olurdu sonucu gibime geliyor.Allahım korudu

bebeğime bişi olmuş olsaydı Allah korusun ben bunu hissedeymiydim herhangi bir ağrım kanama vs. bi şikayetim yok
çok geçmiş olsun canım ALLAH korumuş hissederdin tabi inşallah bişey olmaz ALLAH IN İZNİYLE  :amin: :opucuk:

şerife Berat

amin canım inş. bebeğime bişey olmamıştır.c.tesi günü kontrolüm olcak

Sır_Çiçegi

amin inş. olmamıştır cnm içini ferah tut rabbimize emanet bebeklerimiz  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 07 Mayıs , 2012, 21:06:51

melek kız senin karnın ne kadar büyümüş benim bile okadar yok acaba benim iç karnımmı büyük öle derler ya

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

HASRET!M S@N@

meleğin 3. cocugu normal kızlar
ilk cocukta hemen cıkmaz da ikincide falan cabuk cıkarmıs

şerife Berat

duygu seninle haftamız aynı canım sanırım bebeğin harekeltlerini hissedebiliyor musun?

melek100lü

:love9: canan doğru söylüyor sema cım benim ilk oğlumda 6 aylıkken dar etek giyoyordum ben  :k06: :love9:

melek100lü

iki oğlum var ALLAH A EMANET 3 DÜŞÜM VAR  :ehi: :ehi: :ehi:
BU TEKNE KAZINTISI NORMAL TEYZESİ  :nazar: :nazar: :nazar:

cute552

senin sivri duruyor erkek heralde içemede öyle dogdu melek allah sağlıkla kucagına almayı naip etsin

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

Alıntı yapılan: cute552 - 08 Mayıs , 2012, 15:02:30
senin sivri duruyor erkek heralde içemede öyle dogdu melek allah sağlıkla kucagına almayı naip etsin
EŞİMİN AİLESİ KIZ İSTİYORDA BENİM DEDİĞİN GİBİ SİVRİ DURUYOR SANIRIM OĞLAN BANADA ÖYLE GELİYOR SAĞLIKLI OLSUNDA HİÇ  ÖNEMLİ DEĞİL CANIM  :opucuk: :amin: :amin: