HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

melek100lü

burda çok belli değil sanırım  ;D

RosE27

belli belli daha nolsun 10 haftalik mercimek :k06:

gökçe58

meleğim maşallah yaa çıkmış göbüş ama çok net değil başka resim koysana

melek100lü

sen gül bakalım bende sana gülcem  ;D
tonton gül diycem sana  :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

Alıntı yapılan: gökçe58 - 08 Mayıs , 2012, 13:55:53
:love9:  :nazar: var canım biraz yukarlarda o daha belli  :k06: :k06: sağol canım  :opucuk:
sende koysana çıkmıştır seninde  :nazar: :love9:

gökçe58

Alıntı yapılan: melek100lü - 08 Mayıs , 2012, 13:58:15
:love9:  :nazar: var canım biraz yukarlarda o daha belli  :k06: :k06: sağol canım  :opucuk:

gördüm canımm  :nazar:    :nazar:  epey belli olmuş bende normaldede göbek var o yüzden bilemiyorum çıktı mı çıkmadı mı

melek100lü

Alıntı yapılan: gökçe58 - 08 Mayıs , 2012, 14:01:52
Alıntı yapılan: melek100lü - 08 Mayıs , 2012, 13:58:15

gördüm canımm  :nazar:    :nazar:  epey belli olmuş bende normaldede göbek var o yüzden bilemiyorum çıktı mı çıkmadı mı
:nazar: :nazar: şaka maka baya şişcez biz anlaşılan  :k06: :k06:

gökçe58

tek onlar iyi sağlıklı olsunda tek biz şişelim. boğazı tutup verecez mecburen doğumdan sonra.

CAN TANEM

Meleğim iş yerinde resimleri göremiyorum engelli olduğu için öğle arası evden baktım  :opucuk: göbeğin çok şeker büyümüş yaa  :nazar: :nazar: :nazar: darısı benim göbüşüme inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

masallah melekcimmm göbüs simdiden cikmis bu ne hizzzzzz :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: allah nazarlardan korusun sagsaglim kucagimiza almayi nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

]

melek100lü

Alıntı yapılan: moonlight - 08 Mayıs , 2012, 14:04:49
Meleğim iş yerinde resimleri göremiyorum engelli olduğu için öğle arası evden baktım  :opucuk: göbeğin çok şeker büyümüş yaa  :nazar: :nazar: :nazar: darısı benim göbüşüme inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: ALLAH RAZI OLSUN AYNUR CUM  :flowers:  İNŞALLAH CANIM ENKISA ZAMANDA SENİNDE GÖBÜŞÜNDE BEBEKLERİN DOLDURSUN SORUNSUZ GEÇER İNŞALLAH SENİN GEBELİĞİN   :amin: :amin:
DARISI SENİN BAŞINA İNŞALLAH  :amin: :nazar: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Mayıs , 2012, 14:07:25
masallah melekcimmm göbüs simdiden cikmis bu ne hizzzzzz :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: allah nazarlardan korusun sagsaglim kucagimiza almayi nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: sağol canım napiyim bende koyayım dedim  :nazar: :nazar:
::) ::) utandırdın beni çokmu erken oldu yaaa neyse koydum artık  :tongue3:

CAN TANEM

Amin canım tüm isteyenlerle birlikte inşallah   :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:nazar: inşallah canım sağlıklı olsunlarda napalım doğumdan sonra verirz artık  :aferin: