27 Nisan , 2024, 08:47:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DOGUMA TAM 19 GUN KALDI DUYGULARIM COK KARISIK.!!

Başlatan ester, 18 Kasım , 2009, 04:25:39

« önceki - sonraki »

ester

18 Kasım , 2009, 04:25:39 Son düzenlenme: 18 Kasım , 2009, 06:11:53 ester
Doguma tam 19 gunum kaldi uykularim kaciyor korku degil benimki sadece karmasa yasiyorum  :y25:
Tamamen yabanci bir ulkedeyim (japonyada) ve ne doktorlar ne hemsireler hic biriyle dogru duzgun konusamiyorum cok yeni geldim bu ulkeye 1 seneyi bira gecik  :icon_scratch: En buyuk problem doktorumla dil konusunda tam olarak anlasamam (dusunun bu herseyden daha  sitresli yapiyor insani ) esimde yabanci turkcesi iyi sayilir ama tercumanlik konusunda oda problem yasiyor kendi bu dili iyi konusuyor fakat turkceye cevirmesi biraz eksik oluyor haliyle yari ingilizce yari turkce oluyor bazen  :y25: anlayacaginiz bu sitres ve baska sitreslerde eklendimi insanin dogumdan korkacak hali kalmiyor yeni bir dunya, aileye katilacak ucuncu bir birey yanlizlik kendi ulkende olamak,sevdigin insanlardan uzak olmak  vs .  ???

Burada normal dogum uzerinde cok duruyorlar doktorum hep normal olmali diyor birde mumkun oldugu kadar degisik mudahalelerden kacinmaya calisiyorlar EPIDURAL ILE NORMAL DOGUM GIBI  yani hersey dogal olmaliymis ve insanin secme sansida yok bu ulkede doktor nederse o misali nadiren bu sansi veren hastahaneler de oluyormus ama cok az diyorlar .

Evet sonunda bu bekleyis sona eriyor fakat aksilik su ki bebegim donmemis ters duruyor ve ben sezaryan olacagim buyuk ihtimalle doktor son ana kadar belki bir ihtimal durum degisebilir diyor ihtimali cok az ama belki  :dontknow: ne soyleyebilirimki hakkimizda ne hayirliysa allah onu gostersin demekden baska birsey gelmiyor elden  :icon_thumright:

Allah hepimizin hakkinda en hayirlisini versin insallah :amin: :amin: :amin:
Dualarinizi esirgemeyin arkadaslar tum dogum yapacak arkadaslara allah en hayirli dogumlar nasibetsin kolay ve saglikli olsun insallah  :amin: :amin: :amin:

vuslat

innsanın hayatına gelebilecek en güzel şey bebiğine kavuşma şafağının bu kadar az kalmış olmasıdır.. dilerim allah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına anlayı nasib eder. yabancı bi ülkede olmak kolay bişiy olmasa gerek ama sen hamileliğinde bi sorun yoksa işin güzel yanlarını düşüşenerek sevin bence  :icon_thumright:     dualarımız seninle... inş sağ sağlim bebeğini kucağına alırsın  :opucuk:

[/ur

мiŁenα.

canım mutlu olman lazım mınıgın gelıyor....

hayatına bırı daha gelıyor ...dualşarmız senınle hayırlı dogumnalr dılerım arkadasım :amin:

:love9: :love7: :love9:

GüzeLCe

inşllh kazasız kurtulur saqlıcakla bebişine kavuşursun tatlım  :nazar:

..BahaR●●

Rabbim yavrunu sağsalim kucağına almayı nasip etsin inş.

sen içini ferah tutmaya çalış bu dönemlerinde stres yapmamaya çalış......

Rabbim bir nefeste kurtarsın inş...

Demet_dk

Allah yardımcın olsun senin ve tüm hamile arkdasların  :amin:
inşallah doğumun rahat geçer sağlıcakla alırsın bebeğini kucağına  :amin:
sen rahat ol ki bebişte rahat olsun ikinizde strese girmeyin :icon_thumright:

ester

Hepinize cok tesekkurederim allah hepimize hayirli ve saglikli dogumlar nasibetsin ve de saglikli bebekler insallah rabbim herseyin hayirlisini yazmis bizler icin umarim bundan sonrada hep hayirlisi olur desteginiz okadar guzelki ayni dilekleri bende sizler icin diliyorum  :amin: :amin: :amin:

Cok duygulandim soylegecek kelime bulamiyorum allah hepinizden razi olsun  :amin: :amin:

sarisinn

ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM.İNŞALLAH BEBEĞİNİ HİÇ SORUN YAŞAMADAN KUCAĞINA ALIRSIN.
EMİNİM KUCAĞINA ALDINMI BÜTÜN KORKULARIN BİTECEK..HERŞEYİ UNUTACAKSIN..

ѕєν∂α¢αη

19 günün varken keşke gelsen tr.de yapsan doğumu. olmaz mı :(

ama korkma herşeyin başında bebişin gelio. artık yalnız kalmıcaksın ona öğretirsin türkçe konuşursun işte :)

Uploaded with ImageShack.us

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ester

Alıntı yapılan: ѕєν∂α¢αη - 18 Kasım , 2009, 13:16:18
19 günün varken keşke gelsen tr.de yapsan doğumu. olmaz mı :(

ama korkma herşeyin başında bebişin gelio. artık yalnız kalmıcaksın ona öğretirsin türkçe konuşursun işte :)

:laughing7: sagol canim hayirlisiyla dogsunda turkcede konusurum almancada japoncada farketmez  :k06:

ester

Cok tesekkurederim  sayili gun dedigin cabuk geciyormus gercekden insan 9 ay gecmek bilmez derken birde bakmissin su gibi gecip gitmis en zoruda ilk uc aymis onu anladim ilk uc ay biraz uzun geliyor insana inanilmaz bir sey bakalim bebisimin yuzunu gordugumde nekadar inanilmaz gelecek  :binkybaby: mucize diye insan buna der isde  :love7:

Rabbim olmayanlarada versin  :amin:

Iyi dilekleriniz icin tekrar tesekkurederim bende sizler icin dua edecegim  :flowers:

мiŁenα.

ester

мiŁenα.