hamilelikte göğüs ucu çatlağı için ne kullandınız?

Başlatan --elif--, 17 Kasım , 2009, 18:20:11

« önceki - sonraki »

--elif--

hamileleiğin son aylarında oluşan göğüs ucundaki çatlak doğumdan sonra bebeği emzirirken çok acı veriyomuş hatta yara olup kanayan bile varmış siz bişey kullandınızmı?*

vuslat

merb cnm... netten baktım bi kız göğüs çatlağı için krem sormuş bak bu ismi vermişler. (Garmastan gögüs ucu çatlakları için krem).. garmastan yaz google bak bakalım yan etkklerine kulllananlara flan zararı varmıymış.. okişşş  :opucuk:

[/ur

Demet_dk

βαlκιz

benim oğlum çok acıtıyodu emerken dişi olmamasına ragmen ısırıyodu sankiii yara olmuştu kabuk baglamıştı gögsümün ucu ama doktor önceden bana krem vermişti yara olursa sür demişti üff adını unuttum söylerdim işe yarıyoduu
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

mavibalon

Kızlar o pahalı kremleri falan unutun bence.
Arkadaşım doğumdan sonra evicap sürdü. Bildiğin e vitamini kapsülünü deliyorsun sürüyorsun göğüs ucuna.
Bebek emerken temizlemek zorunda da değilsin.
Bebek memeyi emmemezlik yapmıyo bebeğe de zararı yok
E vitamini hücre yenilediği için süper iyileştiriyor ve bir daha olmuyor.

ester

Selam kizlar .....

Bana hemsireler bir pamuga zeytin yag damlatip 5 yada 10 dakika gogsune koy dedi haftada 1 yada iki kez bunu uygula  ve bu hem gogus ucunu yumsatiyor hemde temizliyor bunu dogumdan sonrada devam dediler uyguluyorum gercekden cok guzel yapiyor vede rahatlatiyor tavsiye ederim , cok da dogal ayrica hic bir sekilde catlama vs. gibi sorunlarda olmuyor .

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

BEPANTHEN ÇOK KULLANDIM VE ÇOK MEMNUN KALDIM KREMİ JELİ FARKLI FARKLI VAR HEP PİŞİKLEREDE ÇOK İYİ GELİYOR TAVSİYE EDERİM CANIM  :icon_thumright:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

--elif--

hamile olduğum için her krem iyi olmaz belki bebeğe zarar eder dedim druma sordum pahalı bi ilaç yazdı  :-\ aldım bakalım inş. bi sorun olmaz kimisine yaramıyomuş ama görcez bakalım

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

bepanteni sür meme uçlarına emzirmeden silersin ıslak pamukla bişi olmaz
çok pahalı almanada gerek yok pişik kreminide al kullan bebeğin poposuna işine yarıcak canım  :opucuk: