BEBEĞİNLE KARİYER YAPMAK İSTER MİSİN? (ORİFLAME)

Başlatan öz, 15 Kasım , 2009, 18:14:15

« önceki - sonraki »

öz

ORİFLAME GÜZELLİK DANIŞMANI OLMANIN AVANTAJLARI .......

Oriflame bir İsveç firması olup 1967 de kurulmuş. 1992 den beri Türkiye de dir. 59 Dünya ülkesinde faaliyet göstermektedir.
Bitkisel içeriklidir, hayvanda test edilmez . Gönüllü insanlarda test edilir .. Ürün garantisi vardır . Sağlık Bakanlığı izni ile satılır . Ürünler 30 ay boyunca kullanılabilir. Her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Fatura ödeme süresi 21 gündür PTT 1602234 veya İş Bankası 1135-172909 dan da ödeme yapabilirsiniz ... İnternet siparişlerinizi isterseniz kredi ile hemen ödeyebilirsiniz ..

Kargo ücreti yoktur . Katalogdan 15 YTL lik bir ürünü istersek 7 Ytl ye alırız kargo ücreti ödemeyiz

Katalog her ay değişir . Yenilenir. Sürekli değişen indirimler vardır.600 üstünde ürün çeşidi mevcuddur

NEDEN ORİFLAME ???

İhtiyaçlarınızı ucuz alın
Satın %30 kar elde edin
Üye-üyeler yapın ekip kurun 6 YTL den 21,000 Ytl varan aylık kazanç sağlayın.
Yılda 2 kez yurt dışı seyahatine gidin
1000 $ dan başlayan 1,000,000$ ve üzerine çıkan ödüller kazanın
ekip kurun miras ve devir hakkına da sahip olun .

SİZ ...... Kazanmak istiyor musunuz ? Nasıl yapacağım diyorsanız !
.....tanıdık listesi çıkarın .Her gün 3 kişiye Oriflame İş Fırsatı sunun
......ürün kullanın. Memnun kaldığınız ürünleri tavsiye edin. Katalog gösterin yani SATIN
......Her gün bir üye yapmaya çalışın.Üyelerinize de üye yapmaları konusunda destek olun.

NE KADAR ZAMANDA NE KAZANIRSINIRSINIZ ???
1,ay 25 kişiyle 220 Ytl
2,ay 60 kişiyle 500 Ytl
3,ay 156 kişiyle 1,984 Ytl kazanırsınız
( yukarıda kazançlara satış karı ilave edilmemişitr.)

sadece satarsanız %30 kar var .Ama üye yaparsanız ekip büyütürseniz 3 ay içerisinde aşağıdaki kazanca ulaşabilirsin...
inanılmaz fırsat SERMAYESİZ KAZANÇ

KENDİ İŞİNİZİ KURUN VE BÜYÜTÜN !!!!

5 kaydınızda 72 Ytl onların 5 kaydından 262 ytl onlarında yaptığı 5 kayıddan 1,984 Ytl kazanabilirsiniz

EĞLEN-KAZAN-GÜZEL GÖRÜN....
Cevabınız evet ise maillerinizi bekliyorum.
[email protected]

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

vahhh vahhh bisey demiyon yaziklar olsun site nereye gidiyor bu insanlar kimmm merak ediyorumm :dontknow: :dontknow:
bebegimi niye kullaniyim onu cakmadimmm  ??? ??? ??? ???

ırmak184

orflime'dan birkaç sey aldım katalogta kocaman gözüküyor eve bir geldiki ufacık seyler,rimeli falan igrenc hiç iyi bir marka degil,cok kazandırıyor diyede insanları kandırmayalım lütfen ugrastıgına degmez yapanlarıda gördük..

Balböceği

ben inanmiyorum boyle seyleri gider kendim gozumle goruru alirim
netten biseyde satin almam dogrusu

ırmak184

bende normalde görmeden almam ama komsumuzun kızı satıyordu bende katalogtan begendim aldım bir dahada almadım zaten..

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

zeynoş

site konu dışına çıkmış arkadaşlar burası alışveriş merkezi değil bencee..

Balböceği

Alıntı yapılan: zeynoş - 16 Kasım , 2009, 09:19:45
site konu dışına çıkmış arkadaşlar burası alışveriş merkezi değil bencee..
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

ĸﻪгﻪოεl

sanırım kımse ıstemıyo saolun ( buarada aranıza yenı katıldım adım gül 19 yasında 17 haftalık hamıleyım )

мiŁenα.

canım hosgeldın aramıza ama oncedende sorn yasadık satıcılarla..

burası bebek forumu tabıkıs best olabılrı ama burdakı uyeler karsı hayatım

ĸﻪгﻪოεl

slm arkadaşlar aranıza yenı katıldım  bende 17 haftalık hamıleyım gebeık hakkında burda bılgı edınıyorum cok özel bıyer burası eger aranıza kabul edersenız adım gül 19 yasımdayım  :occasion14: :hello2: :nazar:

мiŁenα.