Bebişlerinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan demoşşş, 12 Kasım , 2009, 17:13:14

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

aminn canim  :amin: :amin: muhakkak saglikli olmalari en önemlisi merak iste  :cildir:

мiŁenα.

mygulec

bende 17+1 de öğrendim.inşallah kızımız gelecek

yasmin35

VALLA BENİM 16. HAFTADA KONTUROLÜM VAR VA İŞALLAH OZAMAN ÖGRENİRİM ÇOK AMA ÇOK MERAK EDİYOM
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

duyguduygu

doktor bana da 13 haftalıkken erkeğe benziyor dedi şimdi 15+2 kontrole bir hafta var inşallah gösterir:) Allah sağlıklı hayırlı olmasını nasip etsin kız da erkek de baş tacı amam insan ister istemez merak ediyor işte...  :love9:

yasmin35

orası öle canım bende merak ediyom ne olursa olsun başımın üstünde yeri var am işte merak hoş eskile nasıl duruyomuş doğurunca anca görüyomuş şartlar daha iyiyye gittikçe demek insanlar daha sabırsız oluyo benimde konturolüm ver haftaya ozzmaan bakalım görcezmi
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

duyguduygu

haklısın canım benim kayınvalidem '' eskiden biz önemsemezdik hamileliği falan kimseye söyleme gereği bile duymazdık şimdiki gençler ne kadar heyecanlı ne kadar önemsiyorlar'' diye iç geçiriyor. :) zaman işte... eskiden evelenirlermiş hemen hamile kalırlarmış biz bu çocukları bulana kadar ne çektik:) bunu bilse daha çok iç geçirir herhalde  :flowers:

yasmin35

kesinlikle valla öle bende bunu bulana kadar göbegim çatladı valla kurcalanmadık biyerim parmaklanmadık bi yer kalmadı valla o yüzden buluncada buldumcuk oluyoz :)

duyguduygu

''buldumcuk olmak'' ayy çok yaşa!!! bu deyimi ilk kez duyuyorum çok hoşuma gitti:) genelde anneanneler babaanneler kız olursa kalçalar genişler erkek olursa yüz güzelleşir karın top gibi olur derler :) sen ne durumdasın?

selmay

ayyyyyyyy arkadaslar simdi doktordan geldim gecen yapi kiz gibi dedi doktor  ay 4 hafta bekledim  hicccccccccc göstermedi yaaaaaa
namuslu olunurda bu kadarmi olunur dio kocamda ayni sana cekmis dioo...ay 22 haftalik oldum  daha bilinmiyo cok nazli bir bebegim var halbuki gitmeden konusmustum anlasmistik yine yancizdi bebegimmmmmmm.... benim durumda olan varmi?

мiŁenα.

✿sweet_sweet✿

selmaycim yine goremedin demekki.. neysee bence kesin kizdirr erkek olsa coktan belli etmisti.. ;D senin durumunda olan cokk kisi duydum hatta 7 aylik olupta ogrenemeyen bile varr:) artik bidakine insallah gosterir... :love9:

yasmin35

duygucum valla bişeye benzetemiyomki kendimi ama çevredekiler kimi kız diyo kimi erkek diyo anlamadım gitti benim teyze kızım var o doktoruyla konuştu ben bilmek istemiyom dedi normal doğum yapıcam o an ögreneyim süpriz olsun bana dedi ve öle oldu sölemediler doğum esnasında kızı oldugunu ögrendi ilk çocugunda oda ayrı bi heycan olsa gerek

betulyagmur

benim de 15+1 doktor söylemiyor. 8 ocakta kontrolüm var çok merak ediyorum. kimi kız senin ki bence diyor. kimide erkek.:)

tuz testi bile yaptılar çok komik(tuz döküyorlar başına burnunu kaşırsan erkek,çeneni kaşırsan kızmış...) bi güldüm kiiiiiiii :ehi: :ehi: :ehi:
HAYAT KISA GELEN BATTANİYE GİBİDİR.YUKARI ÇEKERSİN AYAK PARMAKLARIN İSYAN EDER, AŞAĞI ÇEKERSİN OMUZLARIN TİTRER. AMA YİNEDE MUTLU İNSANLAR DİZLERİNİ KARINLARINA ÇEKER, RAHAT BİR UYKU UYUMAYI BAŞARIR:))