Bebişlerinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan demoşşş, 12 Kasım , 2009, 17:13:14

« önceki - sonraki »

pinnoşş

Alıntı yapılan: cumbba - 06 Ocak , 2010, 17:40:56
nasıl yaa 8 hafta da nasıl öğrendin ki? Valla öznurcum inş. öğreniriz pazartesi söyleriz burdan cinsiyetlerini ikimizde. Bakalım ne?  Tabi benim dr um prensiplerini bozarda söylerse malum geçen gittiğimde prensip gereği söylemiyorum demişti. Bakalım ne diycek bu sefer. Adamın bu defa gırtalığına yapışcammm, sıkıysa söylemesin artık :caca: :cildir: :tongue3:
kemik yapılarından az çok biliniyormuş kız yada erkek olduğu ama kız bebkleri aldıranlar olduğu için dr.lar söylemiyormuş belli bi haftaya gelene kadar

PONY

cumbba

öyledir yoksa neden söylemesinler ki, valla benim düşükle sonuçlanan ilk hamileliğimde yuvarlaktı gerçekten ve o kız diye geçmişti içimden, şimdi bu defaki fasülye gibiydi ilk gördüğümde buda erkek sanki ama hiç belli olmazz bu işler takvimler hep kız diyo görücezzz hayırlısıylaa ama ben yine de en çok kız isimlerine bakıyorum nedense kız isimlerinin alternatifi daha fazla diye mi acaba

pinnoşş

Alıntı yapılan: cumbba - 06 Ocak , 2010, 17:52:24
öyledir yoksa neden söylemesinler ki, valla benim düşükle sonuçlanan ilk hamileliğimde yuvarlaktı gerçekten ve o kız diye geçmişti içimden, şimdi bu defaki fasülye gibiydi ilk gördüğümde buda erkek sanki ama hiç belli olmazz bu işler takvimler hep kız diyo görücezzz hayırlısıylaa ama ben yine de en çok kız isimlerine bakıyorum nedense kız isimlerinin alternatifi daha fazla diye mi acaba
allah gönlüne göre versin canım

cumbba

amin canımmmm, senin bebiş bi tane mi çok tatlı maşalalhhh :nazar: adı ne?

pinnoşş

Alıntı yapılan: cumbba - 06 Ocak , 2010, 17:55:10
amin canımmmm, senin bebiş bi tane mi çok tatlı maşalalhhh :nazar: adı ne?
sağol canım amin
bi tane 10 gün sonra 4 aylık olucaz inş adı NAZLIM

cumbba

adıyla büyüsün çok şeker yaa, yüzleri ne kadar çabuk değişiyo di mi. Neyse ki acemi dönemini atmışsın darısı başımıza inş. Sen nasıl doğum yaptın normal mi

pinnoşş

Alıntı yapılan: cumbba - 06 Ocak , 2010, 17:58:18
adıyla büyüsün çok şeker yaa, yüzleri ne kadar çabuk değişiyo di mi. Neyse ki acemi dönemini atmışsın darısı başımıza inş. Sen nasıl doğum yaptın normal mi
eet hergün değişiyorlar büyüyorlar bakışları bile değişiyo gerçekten
atlattık bnm pek zor geçmedi maşallah diim  :nazar:
yok canım nerde normal doğum yapçan sezaryan oldum bende  :toothy10:

cici_kız

duyguduygu

bizim ufaklık hala oyalıyor bizi... doktor bundan üç hafta önce erkeğe benziyor demişti bu hafta kıza benziyor dedi ama kesin konuşmak istemiyorum dedi. ne zaman kesin konuşacak acaba... üç haftadır kendimi oğlum olacağına alıştırmıştım bu hafta kızım olma ihitimalini öğrendim üç hafta sonra inşallah kesin sonuç alacağız:) bu gibi durumla karşılaşan var mı?

SiRiNe

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: ögrenemedim  ögrenemedimmm halaaa  :-ooo bamyalarim göstermiyorlar herhalde yada ebe cok tecrubesiz, hayrlisi olsunnn saglikli olmalari beni sevindirdii sukurler olsun masaaallah.
Artik dogduklarinda suprizzz olacak  :amin:

yasmin35

BENDE TAM 16+2 HAFTALIKKEN ÖĞRENDİM Bİ OĞLUŞUM OLCAGINI
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

SiRiNe

demek fasulye gibi ha ;D ben bir ultrasyon resimlerine bir bakayim belki kendim bir seyler cikaririm , bakiyorum bakyorumda bisi anlamiyorum  :toothy10:

yasmin35

valla erken şekillenirse erkek canım kızlar geç şekilleniyo
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

MESELA BENIM 9 HAFTALIK ULTURASYOIN RESMI VAR GAYET BIR INSAN VE LE KOL HJARAKETLERI NET DEMEKKI ERKEKLER DAHA CABUK SEKILLENIYOR..BUNUDA ILK KEZ DUYDUM

:love9: :love7: :love9: