Bebişlerinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan demoşşş, 12 Kasım , 2009, 17:13:14

« önceki - sonraki »

duyguduygu

çok teşekkür ederim canım darısı tüm bekleyenlerin başına Allah cümlemizin hayıtlı dualarını  kabul etsin  :amin: :amin: :amin:

defne nin yanına yakışacak isim arıyoruz!!!!  :flowers: duyrulur :flowers:

SiRiNe

Alıntı yapılan: duyguduygu - 12 Ocak , 2010, 23:13:54
çok teşekkür ederim canım darısı tüm bekleyenlerin başına Allah cümlemizin hayıtlı dualarını  kabul etsin  :amin: :amin: :amin:

defne nin yanına yakışacak isim arıyoruz!!!!  :flowers: duyrulur :flowers:

hmm defne nur? aklima bu geldi simdilik hehe

✿sweet_sweet✿

defne damla, yahut defne dora

aklima gelenler bunlarr hayirlisi olsunn arkadasmm..

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Pınar86

ŞEKERLERİM BUGÜN  ÖĞRENNDİM OĞLUŞUM OLACAK :) 17.HAFTADIYIM :) ALLAHIM COK GÜZEL BİR DUYGU HEYECANDAN ÖLÜYORDUM  :ehi:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

betüs26

PINAR HAYIRLI EVLAT OLSUN SENİNDE OĞLAN HA BAYA ÇOK DEĞİL Mİ BU SENE KIZ DAHA AZ SANKİ

vadi= muge & melis

✿sweet_sweet✿

maaassallahh hayirlisi olsunn.. yahuu kiz bulamicazz ne cok erkek olacak bu senee:):):) :k06:

_hüzün_

bende 4 ayımda öğrendim bebeğim cinsiyetını..
3.5 aylıkken kız demişti..4 ayımızda gittik erkek dedi :k06:

ama kızım oldu :love7:

Lă_Tăhzen!

Pınar86

Kızlar cok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için Allah'ım  eli ayagı düzgün hayırlı evlat versin cinsiyet inanın hiç farketmiyor :) Valla bende emin olamadım doktorum oğlunuz olacak dedi eşim arkadan kudurdu tabi ben kesinmi diyince kesin dedi bakalım bir dahaki ay iyice emin olucam :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

.:.Zamansız.:.

ayy bende çatlıycam meraktan zaman hayırlısı ile sağlıklı şekilde geçsinde bizde öğrenelim melekimizin cinsiyetini  :k06:

sevinç86

öncelikle hepimizin bebekleri sağlıklı olsun inşallah :amin: benide şu aralar merakla bekleten heycanlandıran konu bu ...cinsiyeti ne olacak acaba ?? ben devlete gidiyorum kontrollere iyi bi doktorumuz var orda ama malesef ultrason eski ayrıca zaten söylemiyorlar cinsiyet! ben de özele gidicem ne zaman gitsem die sabırsızlanıyordum bayağı erken öğrenenler var bende haftaya gideyim belki bellidir