Bebişlerinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan demoşşş, 12 Kasım , 2009, 17:13:14

« önceki - sonraki »

yasmin35

erkekler insana benziyo kızlarda kan pırtısı gibi oluyo sonradan şekilleniyolar canım evet ayşecim bak en büyük örnek kendinsin işte canım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ZyNp

ayyyyyy ben cok merak edıyorum daha cok küçük bazen dıyorum 3 ay gecermı

melek-çağlar

ZyNp

erkek olsun senın kızı alcammm ogluma  :ehi: :k06: :suclu:ben kendı kızım yapcam

ZyNp

Pınar86

Ay kızlar bu konu daha cok heyecanlandırdı beni bende inşallah 10 gün sonra öğrencem ama sanki erkek gibi bekliyorum bakalım... :) kısmet eli ayagı düzgün olsun hiç fark etmez Rabbim saglıklı hayırlı versin  :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

ZyNp

melek-çağlar

Alıntı yapılan: Pınar86 - 11 Ocak , 2010, 16:37:39
Ay kızlar bu konu daha cok heyecanlandırdı beni bende inşallah 10 gün sonra öğrencem ama sanki erkek gibi bekliyorum bakalım... :) kısmet eli ayagı düzgün olsun hiç fark etmez Rabbim saglıklı hayırlı versin  :amin:

dediğin gibi farketmez sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun inş.

Pınar86

İnşallah canım benim ikili testimde burda okudum erkek yazıyordu :) bide kalçamda felaket agrı var koca karılar erkek olacak diyor :D bakalım :D

ZyNp

Pınar86

Bazen olabiliyor bakalım :D nedense artık erkek diye bekliyorum doktorum kız dediğinde kesin şaşırırım  :ehi:

ZyNp

duyguduygu

bugün tatlı ponponumun kız olduğunu öğrendim:))  :muzz:  kızım olacak bunu düşünmek çok güzel. hemen gittim güzel kızıma ciciler aldım :))

ismini defne koymayı düşünüyoruz ama eşim tek başına defne olmasın yanına bi isim daha koyalım diyor
kızlar defne nin yanına uyabilecek isimleri bekliyoruz:)

SiRiNe

Alıntı yapılan: duyguduygu - 12 Ocak , 2010, 21:40:07
bugün tatlı ponponumun kız olduğunu öğrendim:))  :muzz:  kızım olacak bunu düşünmek çok güzel. hemen gittim güzel kızıma ciciler aldım :))

ismini defne koymayı düşünüyoruz ama eşim tek başına defne olmasın yanına bi isim daha koyalım diyor
kızlar defne nin yanına uyabilecek isimleri bekliyoruz:)
Duygucumm hayirli olsunn Allah kucagina almayi nasb etsinnn, kucuk pirensesiniii