bayrama özel kampanya patikler kaçırmayın hanımlar 7 tl

Başlatan mucize, 12 Kasım , 2009, 09:12:12

« önceki - sonraki »

mucize

BUNLAR BAYRAM FİYATIDIR  KAÇIRMAYIN HANIMLAR 7 YTL İSTENİLEN RENKLERDE YAPILIR

..BahaR●●

mucize

HANIMLAR SÜPER BİR KAMPANYA DAHA
5 TANE ALANA 1 TANE BENDENN :)

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende var bunlardan cok gusel ve kullanıslı oluyolar  :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

çok güzeller bende önceden biyere gidince yanımda götürdüm gittim yerde giyerdim ama artık götürmüyoomm  :k06: :k06: evde çorap bile giymem yaz kışş ayagımda hiçç çorap patik olmazzz
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: Oº°'¨ ¨'°ºO BaLkIz Oº°'¨ ¨'°ºO - 16 Kasım , 2009, 01:19:24
çok güzeller bende önceden biyere gidince yanımda götürdüm gittim yerde giyerdim ama artık götürmüyoomm  :k06: :k06: evde çorap bile giymem yaz kışş ayagımda hiçç çorap patik olmazzz
usutmuyonmu balkıs :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ★❤·.·ღ♥ღครк๓єlєợเ ღ ♥ღ·.·❤★ - 16 Kasım , 2009, 10:31:27
Alıntı yapılan: Oº°'¨ ¨'°ºO BaLkIz Oº°'¨ ¨'°ºO - 16 Kasım , 2009, 01:19:24
usutmuyonmu balkıs :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
:ehi:

βαlκιz

yok hiç üşütmem valla hayatta giyemem çorap evdee ayaklarım uyuşuyo sonraa  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BENDE KANSIZLIK ÇOK FAZLA ELIM AYAGIM BUZ GIBI..SANKI BUZLUKTAN ÇIKMİŞ GIBI..KIMI INSAN SICAGI SEVMEZ KESKE BENDE ISINSAM IKI ÇORAP PATIK GIYORUM YINEDE BUZ GIBIYIM :'(

Balböceği

bendede ayak usumesi var giyorum corap patik kislik terlik banamisin demiyorrr  :violent1: :violent1:

βαlκιz

ben ilk evlendimde çorap giymiyodum beni ayıplıyolardıı yeni gelin ayagında çorap patik olmadan dolaşmaz diyolardıı  :k06: :k06: napim giyemiyorumm  :'(

Balböceği

Alıntı yapılan: Oº°'¨ ¨'°ºO BaLkIz Oº°'¨ ¨'°ºO - 17 Kasım , 2009, 03:05:53
ben ilk evlendimde çorap giymiyodum beni ayıplıyolardıı yeni gelin ayagında çorap patik olmadan dolaşmaz diyolardıı  :k06: :k06: napim giyemiyorumm  :'(
annemde kaynannamda giydirdi bana lohusa gibi oluyormussun ilk gunlerde
usutupte cocugun olmaz diye giyerdim  :k06: :k06:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9: