Rus Cinsiyet Takvimi...

Başlatan **YeŞiLzEytİN**, 11 Kasım , 2009, 19:17:33

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: nil_alp - 21 Temmuz , 2010, 21:09:13
ben hem sıfırlı yazddım hem normal yazdım her koşulda kız çıktı...amaaann önce bi hamile kalayım da...
aynen bende sifirla sifirsiz yazdim yine kiz dedi  :D

esmerim0608

BENİMKİ ERKEK ÇIKTI BAKALIM HAYIRLISI OLSUN....

Balböceği

bu ay sonunda kontrolum var dr yine kiz derse rus ve cin takvimi dogru cikmis olacak  :k06:

elif35

bana rus takvimi kız dedi ama çin takvimi erkek dedi

**Gül**

Alıntı yapılan: elif35 - 06 Ağustos , 2010, 14:01:24
bana rus takvimi kız dedi ama çin takvimi erkek dedi
Aynisi bende de oldu. Ikisininde tahmin yetenesi % 50 galiba. Ya kiz Ya erkek  :k06: :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

elif35

içimeden bir ses senin kızın olucak diyor ama bakalım hayırlısı

**Gül**

Alıntı yapılan: elif35 - 06 Ağustos , 2010, 14:28:23
içimeden bir ses senin kızın olucak diyor ama bakalım hayırlısı
Benim miiiii. Ana sasirdim simdiye kadar en az on kisinin tahmininde kiz diyen tek kisisin. Eger tahminin tutarsa Buyuk odul senin olacak tek basina  :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

elif35

bilmem içime öyle doğdu birden kız diye geçti içimden bakalım 1 ay sonra falan kesin belli olur bakalım tutçakmı  :laughing7:

**Gül**

Hayirlisi olsun bakalim. 1 aya kadar ultrasonumuz olur insallah. Ve son ultrasonumuz. Burda boyleymis hamilelik boyunca iki defa. o zamanda belli olmazsaburda bir anket acarim artik.
Gulun bebeginin cinsiyetini tahmin edin diye  :k06: ve hatta abartip tahminin kiz sa kiz yaz erkekse erkek yazip 9852 ye mesaj at diye kampanya baslatirim :toothy10: :toothy10: :toothy10:  :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

elif35

yurt dışındamısın sen canım

**Gül**

Evet maaleseff  :'( Ingilteredeyim
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

elif35

ayy yurt dışındaki bu uygulama çok saçma yaa 9 ayda 2 kere ultrason  :cussing:

**Gül**

Ahhh sorma hic daha ne sacmaliklar varda. Icim dolu zaten. Yeri gelir Turkiyeyi begenmezler Avrupa birligine almazlar ya kurban olsunlar memleketimize. Bircok konuda biz daha ondeyiz o Avrupa ulkelerinden  :violent1: :violent1: :violent1:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

elif35

kıçımın kenarları vallaha burda her ay gidiyorsun son aylardada her hafta çağırıyorlar kapalı kutu ya insan merak eder endişelenir ailen nerde peki türkiyedemi

can yine cannnn

Alıntı yapılan: elif35 - 06 Ağustos , 2010, 14:52:46
ayy yurt dışındaki bu uygulama çok saçma yaa 9 ayda 2 kere ultrason  :cussing:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
can dediklerim....