Rus Cinsiyet Takvimi...

Başlatan **YeŞiLzEytİN**, 11 Kasım , 2009, 19:17:33

« önceki - sonraki »

selmay

yaaaaaavalla sormaaa... zor geciriyodum artik 4 haftayi beklemek cok zor bisi alamadan durmak cok zordu,yada sorduklarinda söleyememek cok kötübide,bazi salaklar yalan söledigimi dusunmeye baslayinca daha da cildiriyodum yaaaaaaaaaa .....senin bitti mi hazirliklarin .....

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

inanirim cnm..benim 3 aylikken doktorum kiz demisti erken ögrendik yani cok sükür ....

hazirliklarim tam olarak bitmedi daha ama büyük esyalar alindi igir zivir seyler kaldi...

selmay

hani ismini degisitrcem diyodun anen mi begenmemisti öyle hatirliyorum...kesinlestimi ama cok yakisti birbirine

irseze

YARDIM ARKADAŞLAR BEN HİÇ BİR ŞEY ANLAMADIM BU TAKVİMDEN BENİM YERİME BAKARMISINIZ
BABA :01 NİSAN 1974
ANNE :24 NİSAN 1981
SAT :14 ŞUBAT 2010 LÜTFEN ACİL MERAKTAYIM

gülfer

du bi dakka senin yerine yapıyım bekle bi

gülfer

irsezeci aeboyka çıktı  :binkybaby:

elif35

bu takvimde bana kız olcak çıktı ve tuttu doktor kız dedi bana ama çin takviminde tutmuyordu onda erkek çıktı

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

banada erkek çıkmıştı kızım oluyor

nermin ede kız çıkmıştı hem ruz takviminde hem çin takviminde ama

nermininde oğlu olacak kızlar :D

irseze

gülfercim teşkler de o nedemek onuda çevirirmisin türkçeye aeboyka yaniii??????? zaten pek emin değilim hamile olup olmadığıma 14 şubat benim son sat.ama şubat 24 de ara kanama oldu ve bidaha olmadım..kafam karma karışık biraz daha bekleyim doktora gitcem..

elif35

aeboyka kız oluyor canım bebek kız demek

crazy for babies

kızlar çin takvimi rus takvimiş hepsi erkek gösteriyor ya:D kocacım ilkini erkek istiyor inş Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlat verir :amin:

Balböceği

девочка diyor BANADA insallah oyledir  :k06: :k06: :k06: nihayet becerdim bu takvimi  :basardim:

Rabis

rusca bılmeyenler ıcın zor ama ıyıkı ana dılım gıbı bılıyorum.bende malcık yanı eerkek cıktı :ehi:
:)

nikko

arkadaslar rus cınsıyet takvımıne dogum tarıhınız sıfırlıysa yazmıycaksınız yanı basında sıfır varsa mesela 07.07.1983 dogumluysanız 7.7.1983 yazıcaksınız basta sıfır olmuycak yoksa farklı cıkıyor sonuclar

__nil__

ben hem sıfırlı yazddım hem normal yazdım her koşulda kız çıktı...amaaann önce bi hamile kalayım da...