12 Mayıs , 2024, 23:25:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

babanız

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 11 Kasım , 2009, 14:46:57

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

babanızla aranız nasıl arkadaşlar bana srcak olursanır çok önceden igrençti sonradan ne oldusa adama melek kesildi başıma :k06:
belkide onun yüzün vurdugum onda kelime akıllı etti  anneme verdiğim ne sevğmi nede degerimi i bir gıdım gecemez genede baba işte atsan atılmyo satsan satılmıyo ben laf ederim ama kimseye ettirmem annemin hatrı için   :k06: 3kız kardeşiz nedense en çok beni sever şimdi ilkokul5çi sınnıfa giden kardeşim söledi abla sen burdan evine gidince babam hep alıyor dedi neden dedim bilmiyorum dedi nese işte böle kızlr
ya sizinn?????????????? :opucuk:

..BahaR●●

benim babişimde beni çok sever hergün yanyanayız zaten

ama anneme daha çok düşkünümdür

babamla aynı bir arkadaş gibiyizdir evlenmek istediğimide ben söylemiştim  :k06:

ne cesaret ama yuh bana mangal yürekliyim hee  :ehi:

şimdilerde torunları olcağı için çok sevinçlii ama annemden alıyorum haberleri  :ehi:

herşey babamın sayesinde zaten onun desteği ile çok yol katedik

Rabbim başımızdan eksik eylemisin..........  :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

benım  kankam sonra babam ben babamla cok ıyı anlasırım kanka 3 kızız annem cok kıskanır bızı bı babanı yapa bılecegı en ıyı seylerı yaptı allah ona uzun ömerler versın evın en buyugu oldum ıcın herne olursa olsun ılk benı arayı pdusuncemı sorar olsunmu olmasınmı dıye cok ösledım onu benı vermek ısdememısdı evlenme demısdı esım tek basına gelıp ısdeyınce verdı guvendı cok ösledım cok :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

yerı geldı babam yerı geldı en ıyı dostum annem duysa nası kıskanır :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

..BahaR●●

aynn bizde öyleyizz selcancımmm
babam benide hiç vermek istemedi
hatta evlendim anneme demişki nezaman isterse gelebilir
yatağı aynn hazır
ne çok ağlamıştı ben evlenirkennnnnn  :crybaby2: :crybaby2:
aslında sevinmesini bekliordum benim gibisinden kurtuldu için  :ehi: :ehi:

GüzeLCe

dünya biyamna babam biyana
3kızız bizde kızlar baba düşkün olur ama ben hastayım babama arkadas gibiyiz anneme anlatmam babamla paylasırım basımızdan eksik etmesin hiç  :amin:
biz küçükken babam götürürdü wc ye anneme değil ona giderdik ihtiyacımız olduqunda  :love7:
aile yönünden cok şanslıyım annemde  öğle ama babamın yeri ayrıdır
Allah yukarda 1 dediğimi daha hiç 2 etmedi ,,,
canım babam iiyiki varsın  :nazar:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

aynı kapıdan cıkarken hıc unutmam banada kızım kendını asla esdırme gercı bu damat öle bısey yapmaz ama kapım sana acık herzaman hala elı uzerımdedır gunde 2 kere arar hıc aksatmas aksatsa ben korkarım bıseymı oldu dıye   cok sanslıyız bebeıs bu konuda allaha sukur  :amin: :amin:bebısh en komıgı esım habersız elınde cıceklr kapıya geldı babam sen neye guvendınde geldın dedı sıze babacım dıyınce babamın gözlerı bı doldu  baskası olsa kapıdan kovardı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

..BahaR●●

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

damtta ne açık sözlüymüşş öleee  :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ay benım tanısıp evlenmem bomba bı komıkkkı anlatsam gulme kırızıne gırersın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

..BahaR●●

komik anılarınız bölümüne gecelim ozaman  :ehi: :ehi: :ehi:

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ღ♥ღครк๓єlєợเ ღ ♥ღ - 11 Kasım , 2009, 15:38:40
ay benım tanısıp evlenmem bomba bı komıkkkı anlatsam gulme kırızıne gırersın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
selcan cabuk bulmaca bilmece gel orda basınızdan gecen olaylar var ora yaz  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 11 Kasım , 2009, 15:41:48
Alıntı yapılan: ღ♥ღครк๓єlєợเ ღ ♥ღ - 11 Kasım , 2009, 15:38:40
selcan cabuk bulmaca bilmece gel orda basınızdan gecen olaylar var ora yaz  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:tamam yazım ama 10 sayfa dolar :ehi: :ehi: :ehi:

..BahaR●●

Demet_dk

benim babamda bitanedir anneme ve çocuklarına tabi damadınada  çok düşkündür ama şimdi bizi ikinci plana attı
torunu herşeyden önce geliyo gezdirir kucağında uyutur altını değiştirir herşeyiyle ilgilenir sağolsun sevgi doludur hep
bebekliğimde de hep bakmış bana annemden çok babama düşkünmüşüm hep babamın göğsünde uyurmuşum
canım babam çok seviyorum onu  :love9:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

CANIM BABAM; biz 4 kız kardeş yatılı okuduk ailemde uazda sadece 1 ayda bi yada tatillerde anne sevgisi ayrıda babamın yeri bende daha derin babama seni çooook seviyorum hiç diyemedim  demeyi çokk istiyorum ama kelime bogazımda kalıyo gölerim doluyo düğümleniyorum ya kendi kendime desem bile  baba ayrı bişey ya yemez ydirir giymez en iyilerini çocukları için yapamar benim babama öle babadan kalma mal yada okuyupda kendi kurdugu iş yokdu babam inş.. işçisiydi ve babamla gurur duyuyorum iyiki onun kızımyım bana deseler bidaha dünyaya geldiğinde aynı kişini baban olmasını istermiydin evet isterdim beni benden iyi anlayan babamdı ama ben ne yaptım bizi okutan bu yaşa getiren adamı 4 yıl önce sanki evde kalmışım koca kıtlıgı varda cahillik dönemimde evden kaçdım eşime onu çok üzdüm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: hayal kırıklıgına ugrattım kızım okuyacakdın kızım sen benim küçügümsün derdi   :crybaby2: :crybaby2: ona bunu yaşattıgım içim içim içimi yiyiyor BABAcım senden çooook özür dilerimm bunu sana diyemesemde senden çoook özür dilerim yaz tatilin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum torununu alıp yanına gitmek için benimde babam böle işde kızlar normal bi ailenin kızıydımmm  :y25: :y25:

Uploaded with ImageShack.us

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

ne ğüzel efsuncum bende şuan çok iyim babamla gidince sanki aylardır görmemiş ğibi sarlır öper her istedimi yapr anneme kzıdında bazen laf sölüyom hiç sesini çıkarmaz   bunalr zamnnda beni üzmesinden kynaklanıyo sanırım ve yüzüme söler çok pişmanım ne salakmışım der bende o anda yok bişi geçti artıkd erdim ama şuan neler yapsa genede eski ğünleri silmiyor aklımdan 1çi evliliğimde dururmum pek iyi değildi her hafta evimi yiyecekler alırdı para verirdi hiç bir zamn dışarı atmadı herşeyde arkamda durdu ama bazı şeyler silinmiyor tabe  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: