Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Karnınız Çıkmaya Başladı

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 09 Kasım , 2009, 19:24:37

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

sağol canım....

aman ben kendı ısımı gorurum bırsekılde :ehi:

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

İLERDE BEN DÜŞÜNÜORUM KISMETSE
KÖKTEN CÖZÜM HİÇ UĞRAŞMAYA DEĞMEZ.......

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 11 Kasım , 2009, 09:36:37
canım oglum normal duruyor ama kafası gerıye atmıs duuruyor ve oda kasıkalrıma baskı yapıp agrı yapıyor dr gıttgımde agrın  varr dedı bende nerden bıldınız dedım(benımkıde soru yaa) ıste anlattı eger kasık agrın devam ederse ılıskı yasak yatacan yıne sureklı dedı...

ama bu bebek sekılden sekıle gırıyor....suan ıyıyım allaha sıkur :nazar:

anladim sekerim..iyi olmana sevindim.   :nazar:duruma gore yaparsin sende.. sanirim bu isin cozumu yatip dinlenmek butun gun.. :D bende sadece sol tarafima yatabiliyorum. sirt ustu yahut saga dogru kesinlikle yatamiyorum sanki birseyler icimde cekistirip duruyor.. bugunde biraz agrim var hadi hayirlisi dinlenmek lazim..

мiŁenα.

hayırlısı canım...

dun babamız geldı oglumu sevdı bıraz..sonra gece daha durmaz resmen elımle vurmalarını hıssettım :D

cok guzellll ;D

ѕєν∂α¢αη

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

DİLVİN

benımde 5 aylıktan sonra çıkmaya başladı

şimdi sadece karnım şiş

arkadan bakıldığında hamıle değilmışım gibi duruyormuş  :D

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 12 Kasım , 2009, 08:38:52
hayırlısı canım...

dun babamız geldı oglumu sevdı bıraz..sonra gece daha durmaz resmen elımle vurmalarını hıssettım :D

cok guzellll ;D

ayyy masallahh sekerim :nazar: hissetmeye basladin demekki ne kadar guzel.. bende sanki icimde boyle kipir kpir birseyler geciyor hissediyorum bazen ama.. sanirim gaz yahut bagirsaklarimdan geliyor.. :D bebegimi hissetmem icin birkac haftam daha var sanirim.. insallah yakin zamanda bende hissederim .. :amin:
bu arada sen turkiyedesin sanirim,  bende uzun bir aradan sonra yakinda turkiyede olacagim.. cookk mutluyum bebisim simdiden tanisin vatanini :k06:
herkese saglikli gunlerr :nazar:

мiŁenα.

swet ben 14-15 haftada hıssettım oglumu...

ama o gece ayrı bır tepındı kazı calsması vardı sanırsam :k06: :k06: :k06:

bole baloncuk patlamaıs gıbı ama bebek vurrusu oldugu bellı :love9:

✿sweet_sweet✿

sekerim selam o olayi bende yasiyorum icimde bazen baloncuk patlamalari oluyor ama bebek diye dusunmedim erkendir diyee.. haftaya doktor randevum var bi durumu sorayimm.. aslinda cinsiyetide ogrenebilirim ama 20. haftaya kadar bekleyecegimmm :D :D 

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

meraba sweet ben efsun 6 aylık bi kızım var sen kaç aylık hamişsin

✿sweet_sweet✿

merhaba efsun ben 16 haftalik hamileyimmm sende durumlar nedir.. bebegin dunyaya geldi sanirimm.. ne guzell masallah darisi bizlerin basina.. :nazar: :amin:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

ewet kızım dünyaya geldi inşallah darısı sizin başınıza yolun yarısına az kaldı sag saglim kucagına alırsın inş... :amin: :amin: cinsiyeti bellimi bebişinin

мiŁenα.

sweet ben dr sordum....erken hıssetmen normal dedı herkezde farklı oluyor dedı....

oglum cabuk canlandı :k06:

✿sweet_sweet✿

masalahh masallahh :nazar: :nazar:

:amin:efsun bebegin cinsiyetine henuz baktirmadim 1 ay sonra ogrenecegimm... senin kiz bebegin nasill alisabildinmi  :k06: kizlarda ayri bir tatli oluyorr herkes cinsiyet yazinca bende meraklanmaya basladim az cok .. bakalim hayirlisi..