Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Karnınız Çıkmaya Başladı

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 09 Kasım , 2009, 19:24:37

« önceki - sonraki »

unicorn

teşekkür ederim cnm inşallah hayırlısıylan doğurmak kucağmıza almak nasip etsin Allahım ... :nazar:
evet karnım sivri gidiyo bi de basenelrim çok genişlemedi zaten genişti  :muzz:  :-ooo

✿sweet_sweet✿

amin cnm :amin: bendede simdilik karin sivri gidiyor.. daha erken tabi ilerleyen zamanlarda nereme genislerim bilmem ama zaman gectikce korkmaya basladim.. uykuyu cok seven birisiyim yani rahat uyumam lazim geceleri.. ama okudugum kadariyla belli bir zaman sonra geceleri uykusuz kalacagim yatis pozisyonu vss zorlukla geciyor sanirim.. senin nasill uyutuyormu bebegin geceleri? olmadi oturdugum yerde uyuyup kalirimm :tongue3: :tongue3:

normalde rahat yasayan birisiyim stres vs barindirmam hicbir zaman ama  son 1 aya girdigim zaman endiseli olmam umarim agri sizida vss... yokk yookk bana daral geldii dusununce... cikip biraz temiz hava alayimm

мiŁenα.

benım karnım sıvrıydı ama sımdı yayılmaya baslıyor 6/5 aylık olduk :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

karnim ciktii hatta geceleri alip basini gidiyorr.. sabahh pek hissetmiyorumda gecelerrii duba gibi oluyorummm :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

ewet gecelerı daha cok sısıyor...

bırde benım oglum sol tarafımda hep ...sol taraagım kolumun altına dogru hep orda ;D

✿sweet_sweet✿

benim yaramazda sol tarafta oluyorr cogu defaaa :love9: sekerimm benim dogum 1 mayis inss.. seninkisi ne zaman? aramizda sanirim 1 ay varr.. ben ay olarakk 4 ay 25 gunlukk hafta olarakta 21+2 :nazar:

мiŁenα.

25+4 oldum....6/5 ayımdayım....

1 nısan muhtemel dogum tarıhım mart 31 de olabılır....

sol tarafımda benımde sureklı sagı sevmıyor pek ;D

selmay

mother senin bebeis kizmi erkek mi? benim  bebeisim kiz , göbegim  önde yaygin deil herkes iddiaya giriyo hala erkek die ama doktor kiza benzetti.........

мiŁenα.

benım erkek....karnı  cok sıvrı ama yanlra yayılmaya basladı

✿sweet_sweet✿

selam herkese biraz keyfim yok iki gundur sag tarafimda yani karnima dogru bir batma agri var gaz sikismasi gibi.. ara ara hissediyorum.. acaba genisliyorum ondanmiki offf yada yedigim birseyler gaz yapti bu aralarr fistikk muzz vss baya tukettimm.. sag tarafima yatamiyorum fazla 2 gundurr... umarim hersey yolundadirr :-[

мiŁenα.

canım gazdandır.sıkma cnaını ..ama cok agrı yapıyorsa gıt dr ıhmal etme

✿sweet_sweet✿

saol cnmm bakalim bekliyom gecmesini.. sebze yemeyecegim birkac gun :-[

мiŁenα.

✿sweet_sweet✿

✿sweet_sweet✿

22 Aralık , 2009, 05:26:51 #179 Son düzenlenme: 22 Aralık , 2009, 05:58:21 ѕωєєт_ѕωєєт
dusunuyorumda acaba vitamin ilaci aliyorum omu siskinlik yaptiki.. hamileligim basladigimdan beridir iciyorumm demirr agirlikli butun vitaminleri barindiriyor... bu arada sizlere hic sormadim sizde kullaniyormusunuz vitamin ilaci.. ben yeterince her besinden yiyiyorum buna ragmen doktorlar ek olarak vitamin ilaci alinmasi taraftari.. iyice sistim vitamin ilacida kilo yapiyor yada siskinlik .. :-\

sekerim aklima geldi tetanoz vuruluyordun sanirim belli aralik ve dozajinda.. bana boyle birsey uygulamadilarr.. belkide bu gittigimde yaparlarr.. birde benim sanirim asi kartimda daha onceden vuruldugum yaziliyor.. neden gerekli duyuyolar bu asiyi? gerci az cok okudum nette arastirdim.. yinede bilgin varsa yazarsan cok sevinirimm..