Bebeğimin Dişleri Karardı

Başlatan @ssemra@, 09 Kasım , 2009, 00:49:57

« önceki - sonraki »

@ssemra@

Oğlumun alttaki iki dişi çıktı ama git gide kararıyor, dün dr a sorduk demir damlası kullanıyormusunuz dedi evet dedik o yüzden olur ama kullanmaya devam edin dedi. Bütün bebekler bu damlayı kullanıyor sizin başınız böyle bişi geldimi ne yapmak lazım?

βαlκιz

bizde olmadı damlayı degiştirsen başka demir damlası kullansan hangisini kullanıyosun  ???
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

bende oğlumda yaşamadım böyle bişey ilginç ya ilk kez duydum :dontknow: :dontknow:
can dediklerim....

@ssemra@

Ferro Sanol kullanıyorum, ya bende hiç duymadım böyle bişey, sigara lekesi gibi karardı bebişimin dişleri ??? :dontknow:

merina

damlayı direk vermeyecekmişsiniz sütle veya ek gıda ya karıştırıp verin bize doktorumuz öyle söylemişti .

@ssemra@

Sağlık ocağında damlayı veren hemşire damlayı içirmeden 1 saat içirdikten sonrada 1 saat aç olsun, sakın sütle karıştırma ozaman işe yaramaz demişti. Bizim dr da bişi olmaz kullanmaya devam et dedi, sonradan geçermi diye sormayı unutmuşum ama. Nette araştırdım, ferro sanol kullanan bir kaç kişiden de aynı şikayeti duydum, hatta bi dr yorum yazmış geçici bi durum kullanmaya devam edin diyordu.

βαlκιz

bende hep onu kullandım ve bişeye karıştırmadan direk veriyorum bişey olmadıı ama o bitti eczanede başka vardı onu kullanıyorum şimdi adını unuttum bakınca yazaarım onuda dene istersen belki dişleri karartmaz  :'(
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

ya nerde ne kadar saçma şey varsa benim başıma geliyo zaten gıcık oluyorum yaa :cildir: :cildir:
Acaba sonra normale dönücekmiki yoksa böyle kalıcakmı onu çok merak ediyorum :icon_scratch: Keşke sorsaydım.
Sen yaz adını bi de onu deneyelim bakalım Gülşah.

βαlκιz

Demet_dk

geçen hafta sağlık ocağına asıya gittik bizede verdiler ferro sanol
aylık kontrole gittiğimizde sorayım doktoruna gerçi bizim dişlerimiz çıkmadı da

jezebel81

evet geldi kızımın ön dişleri karardı ama döktükten sonra yenisi çıktı onlar beyaz aayrıca  görümcemin kızınında karardı onunki koyu kahverengiydi çok hızlı kararttı ama demirin özelliğidir mesela şimdi kızıma ıspanak yediriyorum kakası kapkara oluyor demirden oluyor yani ama dökene kdr geçmior sabretcen yenisi gelinceye kdr:)

@ssemra@

Alıntı yapılan: jezebel81 - 09 Kasım , 2009, 22:43:34
evet geldi kızımın ön dişleri karardı ama döktükten sonra yenisi çıktı onlar beyaz aayrıca  görümcemin kızınında karardı onunki koyu kahverengiydi çok hızlı kararttı ama demirin özelliğidir mesela şimdi kızıma ıspanak yediriyorum kakası kapkara oluyor demirden oluyor yani ama dökene kdr geçmior sabretcen yenisi gelinceye kdr:)

nasıl yani yaaaa :icon_scratch: :icon_scratch: süt dişleri dökülünceye kadar mı demek istiyosun?? Yani hep böylemi kalıcak???

βαlκιz

her bebekte olmuyo ama yaa benim çevremde birsürü var dişleri kararmadı benimkielrinde kararmadı ablamda kullandı bebegine onunda kararmadı sen damlayı degiştir bi öbürünü dene

@ssemra@

bi suyla karıştırıp vericem bi süre baktım olmuyo değiştiricem

Balböceği

Sizin sayneizde bizde bilgileniyoruzz :icon_thumright: :icon_thumright: