28 Nisan , 2024, 10:55:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2010 Süet Çizme Modelleri

Başlatan ..BahaR●●, 05 Kasım , 2009, 16:39:23

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

Balböceği

usteki gri olabilir zaten otekilerini goremedikkk :k06: :k06:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

gri siyah koyu kahverengiii guzellerrr

..BahaR●●

bu sene en alttakilerin ya doler rengini
yada parlak siyah rengini alıcam
ayyy kışın çok hoş oluyor parlak deri topuklu çizmeler
bu sene veda ettik mecbur......

Demet_dk

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

kızlar ahh ahh ayakkabıdan yana derdim var eşim geçen gün merdiven altında ayakkabılıkda benim ayakkabıları sayıyo  :ehi: :ehi: :ehi: 24 tane yazlık kışlık karışık bu yıl alamayacam ayakkabı limitimi aştım ne diyo bide uyuz önümzdeki 10 yıl ayakkabı yok diyo (aslında bi yandan dogru diyo aynı ayakkabının 3 renginden aldım yuhhh )  :ehi: :ehi:

Uploaded with ImageShack.us

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canımm kçbakma ama haklıymıs kocişinn :y25:

ewet haklı oldugunuda biliyom ama işde sinirlenince alışveriş yapanlar oluyo ya ben onlara uyuz oluyodum şimdi ben öleyim :binkybaby: :binkybaby:   eşimde işini biliyo artık alışveriş yapmamm için hemen gönlümü alıyo   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

valla benimki karışamazz o alıyoo istedi kadar bende alırımm :muzz: :muzz: :muzz: bende dün artık giymediklerimi 1 çuvala koyup kaldırdım birine veririm sevap
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Alıntı yapılan: вαℓкız - 05 Kasım , 2009, 20:32:17
valla benimki karışamazz o alıyoo istedi kadar bende alırımm :muzz: :muzz: :muzz: bende dün artık giymediklerimi 1 çuvala koyup kaldırdım birine veririm sevap
en iyisini yapıyosun  :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

valla canım alsam benim kide karısmazz benimde alısverişle aram yok anca ihtiyacım oluncaa

Balböceği

bencede her sene akkibimi alinir  :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ - 06 Kasım , 2009, 00:05:16
bencede her sene akkibimi alinir  :k06: :k06: :k06:
aaaa alınır tabii canımm her elbise için her çanta için yaniii  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: