Hastaneler , Doktorlar , Doğum Ücretleri Hakkında Bilgisi Olanlar

Başlatan emel.., 15 Kasım , 2007, 09:26:17

« önceki - sonraki »

CeRoXiMo

Eskişehirli hamişler, özelde yapmak istiyorsanız bilginiz olsun; SGK fiyatları bunlar,

Onvak Hastanesi
Normal     350TL  (kaç gün olursa olsun)
Sezeryan  600TL  (kaç gün olursa olsun)
Normal ya da sezeryanda epidural isterseniz +350TL

------------------------------------------------------------------

Ümit Hastanesi
Normal     130TL  (günlük)
Sezeryan  145TL  (günlük)
Normal ya da sezeryanda epidural isterseniz +300TL
SÜİT ODA İÇİN GÜNLÜK +90TL ek.

Ümit'te süit oda tavsiye ederim, hastane de odalar da hemşiresinden bakıcısına kadar çok iyiler.

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: Rabis - 01 Ağustos , 2010, 16:50:29
Alıntı yapılan: yildiz168 - 30 Temmuz , 2010, 18:37:34
acıbademin doğum ücretleri hakkında bilgisi olan varmı
ben dogum ıcın acıbademle anlaştım orda yapıcam ın şallah.normal dogum 8000 tl anlaştık biz.cok iyi hastene koşulları

8000TL doğum ücreti, offff aklım uçtu görünce, Eskişehire'de Acıbadem açılıyor, SGK ile anlaşmazsa senesini dolduramadan kapatırlar hastaneyi herhalde , burada süper özeller var hepsi anlaşmalı ve fiyatlar ne kadar zorlarsanız zorlayın 1000'in üzerine çıkmaz.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 07 Ağustos , 2010, 21:50:59
ben dogum ıcın acıbademle anlaştım orda yapıcam ın şallah.normal dogum 8000 tl anlaştık biz.cok iyi hastene koşulları

8000TL doğum ücreti, offff aklım uçtu görünce, Eskişehire'de Acıbadem açılıyor, SGK ile anlaşmazsa senesini dolduramadan kapatırlar hastaneyi herhalde , burada süper özeller var hepsi anlaşmalı ve fiyatlar ne kadar zorlarsanız zorlayın 1000'in üzerine çıkmaz.

ikinci el araba fiyatı valla  :ehi: nerde olursak olalım yapacakları işlem aynııı dimi yahuu kes biç tut çıkar  :ehi: yenı dogan yogun bakım unıtesı ek olarak ozellıklerde aranmalı bence..8000tl insan söylerken yoruluyorrrr  :ehi: yeni dogum yaptı arkadasım 6000tl acıbadem de..bu fiyatta sanırım dogan bebeğe altında takıyorlar  :ehi:  :ehi:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: gozde0034 - 07 Ağustos , 2010, 23:30:04

ikinci el araba fiyatı valla  :ehi: nerde olursak olalım yapacakları işlem aynııı dimi yahuu kes biç tut çıkar  :ehi: yenı dogan yogun bakım unıtesı ek olarak ozellıklerde aranmalı bence..8000tl insan söylerken yoruluyorrrr  :ehi: yeni dogum yaptı arkadasım 6000tl acıbadem de..bu fiyatta sanırım dogan bebeğe altında takıyorlar  :ehi:  :ehi:

Burma bilezik taksınlar, olmadı 5'i bir yerde, aynen dediğin gibi, yeni doğan yoğun bakım ünitesi açısından karşılaştırmak lazım hastaneleri, daha doğrusu ben öyle yaptım. Burada ya Tıp'ta doğum yapacaktım ya da Özel Ümit Hastanesi'nde, tıpta bebe asistanların elinde olmaktansa özeli tercih ettim. Bir de girdiğim doğumlarda gördüm ki personel çok özenli ve tecrübeli. Bir de yeni doğan hemşiresi var bir tane, hatuna aşık oldum :) Doktoru da geçtim, o hemşire seçtirdi bana hastaneyi desem yeridir.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 08 Ağustos , 2010, 00:48:34
Alıntı yapılan: gozde0034 - 07 Ağustos , 2010, 23:30:04

Burma bilezik taksınlar, olmadı 5'i bir yerde, aynen dediğin gibi, yeni doğan yoğun bakım ünitesi açısından karşılaştırmak lazım hastaneleri, daha doğrusu ben öyle yaptım. Burada ya Tıp'ta doğum yapacaktım ya da Özel Ümit Hastanesi'nde, tıpta bebe asistanların elinde olmaktansa özeli tercih ettim. Bir de girdiğim doğumlarda gördüm ki personel çok özenli ve tecrübeli. Bir de yeni doğan hemşiresi var bir tane, hatuna aşık oldum :) Doktoru da geçtim, o hemşire seçtirdi bana hastaneyi desem yeridir.

yani önemli olan donanım ve içimizin rahat etmesi..ben hamılelıgım boyunca 2 dr degıstım kararımı veremedim karşı komşumun jınekolog olmasına ragmen  :ehi: allah dürttü ve kapısını çaldım bir akşam evimde agırladım ve dr uma o zaman aşık oldum muhteşem bir bayannnnn  :k06: ist da olmuş olsaydın kesınlıkle tavsiye ederdim  :) bağlı olduğu hastane medical park idi bende orda yaptım dogumumu hastasının uzerıne tıtreyen ınce eleyip sık dokuyan biri oldugu ıcın hastanemdende cook memnun kaldım cunku ruzgar 1 hafta küvözde antibiyotik tedavisi gördü..hem bir doguma bu kdr para harcıyacagıma  :caca: cocugumun gelecegı ıcın bırıktırmeyı tercıh ederım  ;)

AyNi

kızlar hastanelere gidip doğumhaneleri, bebek bakım odalarını ve odaları gezme şansımız varmı?? varsa ne zaman yapmak lazım??

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

dr unda karar kıldığında kendisi sana o fırsatı sunacaktır zaten..ilk baştada bakabilirsin donanımına önemli olan yeni doğan yoğun bakım ünitesi ve yeteri miktarda küvözün bulunması..kimse sana hayır bakamazsın diyemez..zamanı sana kalmış tatlım..

AyNi

Alıntı yapılan: gozde0034 - 08 Ağustos , 2010, 10:35:38
dr unda karar kıldığında kendisi sana o fırsatı sunacaktır zaten..ilk baştada bakabilirsin donanımına önemli olan yeni doğan yoğun bakım ünitesi ve yeteri miktarda küvözün bulunması..kimse sana hayır bakamazsın diyemez..zamanı sana kalmış tatlım..

hmm anladım canım... şuan doktorumdan memnumum ama hastanenin yeni doğan yoğun bakımı nasıl bilmiyorum... fikir edinmek için bi kaç hastaneye daha bakarım belki zamanı gelince inşallah..

Rabis

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KIZLAR OYLE DEMEYIN 8000 FEDA OLSUN OGLUMA!BEN 3 HASTANE GEZDIM BURDA KAKAR KILDIM!ONEMLI OLAN BENIM ICIM RAHAT ETSIN VE HERYER TEMIZ OLSUN.YENI DOGAN UNITESINI GEZDIM COK TEMIZ!EN UFAK SORUNDA BAŞKA BI8 NYERE GITMEMIZ GEREKMIYECEK.TABIIKI DURUMU OLMAYANLAR BAŞKA YERŞERDE DOGUM YAPIYO ONLARINDA BURDAN FARKI YOK!IŞTE TERCIH MESELESI CANLARIM BEN HERŞEYIN EN IYISI OLSUN ISTEDIM!BIDE BU HASTANEDE ONCEDEN ODEME YAPMAN GEREK ORASI KOTU!ŞIMDIDEN PARA ODEDIK :caca:
:)

Rabis

HIMMMMM USTUME GELMEYINNNNNN :ehi:
:)

nurtaç

slm arkadaşlar ben ankarada oturuyordum tayinimiz çıktı eşim polis memuru istanbula taşındım karşı tarafta şöyle güzel bi kadın doğum hastanesi ve doktor yardımlarınız için şimdiden teşekkürlerrrrr :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nurtaç

teşşekürler canım acaba muayne ücreti hakkında bi bilgin varmı

sugarwoman

doğumu yaklaşanlar  yada doğumu yeni yapmış olanlar,hangi hastanede doğum yapmayı tavsiye edersiniz?.özellikle anadolu yakasında ve ümraniye civarıda olabilir......ben kararsız kaldım.

Demet_dk

sugarwoman

arkadaşımda doğum yaptı yeni fakat memnun değil.....