Hastaneler , Doktorlar , Doğum Ücretleri Hakkında Bilgisi Olanlar

Başlatan emel.., 15 Kasım , 2007, 09:26:17

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Ben çok kavga ettim doğum hastanesinddeki doktor kapısında oluyor ya içeri çağıran hasta bakıcı gibi kişiler onlarla :caca:
Tabi herkez farklı heryer farklı.

:love9: :love7: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: Çağların Annişi - 19 Haziran , 2010, 09:15:03
selamlar kızlar

ben ankara zekai burak hastanesinde yaptım
tabiki herkesin kendı şahsi fikri özelde yapmak
ama neden özel tercih ediliyor acıkcası anlamadım
pekala devlet hastaneleride çokkk güzel ılgılenıyorlar
eskidenmış o bilinçsiz doktorlar ve ebeler
ben çookkk memnun kaldım devlet hastanesinden
çok temizdi ayrıca doktorlar ebeler hemşireler çok anlayışlı çok kıbardılar

hangi şehirdesınız bılmıyorum ama ankaralılara ben zekai burak devlet hastanesinı öneriyorum
tabi özel istemesseler  :-\
ayrıca tek kuruş vermedık hastaneyede ssk lı olduğumuz için  ;D

haklısın canım seninde soyledıgın gıbı tercıh meselesi ve rısklı bir dogum sozkonusu ise özel hastanede yapmak daha akıl karı bu da benım fıkrım tabı ımkanlar dogrultusunda..ayrıca bende 2.düzey ultrasonumu fılan devlette yaptırdım cokda memnun kaldım..özel ya da devlet herkes kendine uygun olanı secip dogumunu gercekleştırıyor hastanenin eve olan mesafesi bile secım sebebi benım ıcın cok onemlıydı mesela..allah herkese bebegını saglıkla kucagına alıp buyutmeyı nasıp etsın..

ESİNCİK

Aslında herkes haklı, yani ilgi ve alaka bekleyenler için özel vazgeçilmez. Ama annede ya da bebekte bir sorun çıktığında en iyi özel hastane bile tabiki devlet kadar imkanlara sahip olamaz. Özellikle tıp fakülteleri uzman ve teknik donanım açısından özellerden çok çok ilerde. Ama canım cicim yapmıolar o başka. Bn de kararımı değiştiricem gibi duruo. 2 haftadır bu konuyu araştırıoruz, özelden her an vazgeçebilirim. Özellikle de tıp fakültelerinin yeni doğan üniteleri için :icon_scratch: :icon_scratch:

мiŁenα.

canım özel hastanelerin tümünde küvez yada yeni doğan yoğun bakım vs odaları olmuyor.

tam donanımlı özellerde var bir sorun olduğunda yine devlet hastanesi yani doğum evlerine yolluyorlar.

Ben buna çok dikkat etmiştim benim kaldığım özelde vardı herşey.

::)

:love9: :love7: :love9:

н∂vv∂ ツ

benim doğum yapacağım özel hastanede de yeni doğan  yoğun bakım ünitesi yokk   :-\ :-\

Uploaded with ImageShack.us

ESİNCİK

benimkinde vardı ama donanımını tıp fak ile karşılaştırdık, ben tıp fakültesinde karra kıldım. Şimdi hocanın özeline gitmeye başladık doğuma girsin diye.

sugarwoman

Merhabalar ben ümraniyede oturuyorum.Özel erdem hastanesi ayşe katrancıya gidiyorum.Ayrıca bugünde gittim.O kadar çok bekliyorum ki.En geç gelen doktor kendisi.Düşünün sadece kontrol için bekledim.Ve her ayda en az 3-4 saat bekliyorum.İlk sıradaydım 4.kişi olarak girdim.Her ay aynı şey beklemek,insan iki canlı olunca çok yoruluyor.Sanmıyorum hiç bir hastanede bu kadar saatlerce  beklenildiğini.Artık canıma tak dedi.Acilen tavsiye edebileceğiniz hastane ve dr.bekliyorum...Doktor iyi ama prosedürler saçma sbh erkenden sekiz buçuk gibi gidiyorsun....Dr.on bir buçuk gibi geliyor.Bekle dur...Oyüzden fikirlerinizi bekliyorum...

Demet_dk

canım bende erdem hastanesine gidiyodum zeynep yeşim hanıma hiç öyle saatlerce beklemiyodum en fazla 30 dk
hatta son zamanlarda sıra beklemeden alıyodu beni beklemeyim diye çok tatlı bi insan

ayse hanımın hastası çok fazla
sanırım telefonlada randevu alıyo bi ara öyle duymuştum
o kadar beklemek istemiyosan doktorunu değiştirmek en iyisi

sugarwoman

mecburen değiştireceğim kesin kararım bu.Ama erdem has.bir daha gitmeyi düşünmüyorum....

arzuhatem

cNIM BENDE ÇAMLICA ERDEM HASTENESİNE GİDİYORUM DR.DİLER CEYLAN ÇOK İYİ VE GÜLER YÜZLÜ Bİ DR.EN FAZLA 10 DAKKA BEKLETİRR ODA RANDEVU ALIRSIN SADECE İCERDEKİ HASTAY BEKLERSİNN BENDE EŞİMLE GİTTİĞİM İÇİN EŞİM HİÇ BEKLEMEYİ SEVMEZ O YÜZDEN MEMNUNUM DR.DANN
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

tezcan06

çağların annişi zekai tahirde doktorların doğuma girmediğini duymuştum.Senin doğumun nasıl oldu.Kendi doktorun girdi mi doğuma.Ben de ankaradayım ve zekai tahirde doğum yapmayı düşünüyorum da o yüzden soruyorum.

Rabis

yardım lutfen hangı hastane hangı doktor bı turlu karar veremedım bıde fıyatlar hakkında bılgınız varsa paylasın lutfen
:)

Balböceği

Rabbim yardim etsin hepinize valla para konusunda  :amin:
Sukur ne para sorunu var hastanemizde nede baska bisey  :D

Rabis

Alıntı yapılan: BaLboceqiMmM - 08 Temmuz , 2010, 13:30:52
Rabbim yardim etsin hepinize valla para konusunda  :amin:
Sukur ne para sorunu var hastanemizde nede baska bisey  :D
maslak acıbadem hastanesınde karar kıldık bız.8 mılyar fılan napalımyaaa yeterkı bebek saglıklı olsun.sen hangı hastanede dogum yapcan?
:)

serifectn

herkese günaydınlar
ben denizli merkezde oturuyorum kadın doğum doktoru arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.