Hastaneler , Doktorlar , Doğum Ücretleri Hakkında Bilgisi Olanlar

Başlatan emel.., 15 Kasım , 2007, 09:26:17

« önceki - sonraki »

emel..

herkese merhabaaa...
arkadaşlar hastaneler ile ilgili araştırma yapıyorum. özellikle doğum için tabiii. hastane yada doktor önerisi yada eleştirisi olanlar buraya yazsınlar lütfen. doğum yapmış olanlar memnuniyetlerini yada memnuniyetsizliklerini yazabilirler mesela. herkes bilgi sahibi olsun.
herkese iyi paylaşımlar... :love7:

-Butterfly-

emel sen neredesin? neredeki hastane icin  daha cok bilgi istiyorsun??

emel..

ben istanbuldayım. istanbuldaki hastaneleri bilmek isterim tabi ama başka illerdeki arkadaşlarda faydalanabilirler. herkes yazabilir diye düşünüyorum.

-Butterfly-

nerede oldugunu goremeyince  :))  guzel bir sayfa acmissin ellerine saglik dedigin gibi herkesin isine yaraya bilir...

emel..

KİMSE CEVAP VERMİYO AMA :-[ SANIRIM HERKES HASTANELERDEN VE DOKTORLARDAN UZAK KALMAK NİYETİNDE. ARKADAŞLAR YARDIMA İHTİYACIM VAR AMAAA :crybaby2: . OLUMLU OLUMSUZ HER TÜRLÜ YORUMU BEKLİYORUMM LÜTFEN LÜTFEN LÜTFENNNN :cildir:

sude

canım ben konyadayım ve tedavımıde konyada yaptırdım ama ıstanbulda amerıkan hastanesının methını cok duydum cok guzel bır hastaneymıs.ve doktorlarıda cok ıyıymıs.benım gıtme sansım olsaydı ben bulent urmana gıtmek ısterdım ama orda kalma sansım ve gıtme sansım yok malesef
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

bengü

valla almanyada hastanelerrin hepsi iyi bizim türkiyedeki doktorlar hemsireler kendilerini bisey saniyolar buradaki hemsireler hizmetci gibi herseyi isteyebiliyosun cekinmeden sana prenses gibi davraniyolar türkiyedekiler okuduk diye kendilerini bisey saniyolar insana bagiriyolar iyi davranmiyolar türkiyede hemsireye su verebilirmisin desen kalkta al derler burda basucunda telefon var dügmeye basiyosun geliyolar ne istiyosan yapmaya mecburlar insana insan muamelesi yapiyolar.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

emel..

Sudecim Amerikan Hastanesini bende duydum. Hatta yengem orada doğum yaptı. Bebek yoğun bakım ünitesi meşhur. Zaten adı olan bi hastane burada.
Bengü yani sende içimi çok rahatlattın :igrenc:  :honk: Napsam acaba kalkıp Almanya ya mı gelsem :laughing7:

emel..

Arkadaşlar Memorial Hastanesi hakkında bilgisi olan var mı? epidural anestezi konusunda çok iyi olduklarını duydum. dr. Figen Taşer çok iyi bir doktormuş. giden ya da bilen var mı?   :'( :icon_scratch:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: bengü - 16 Kasım , 2007, 01:10:21
valla almanyada hastanelerrin hepsi iyi bizim türkiyedeki doktorlar hemsireler kendilerini bisey saniyolar buradaki hemsireler hizmetci gibi herseyi isteyebiliyosun cekinmeden sana prenses gibi davraniyolar türkiyedekiler okuduk diye kendilerini bisey saniyolar insana bagiriyolar iyi davranmiyolar türkiyede hemsireye su verebilirmisin desen kalkta al derler burda basucunda telefon var dügmeye basiyosun geliyolar ne istiyosan yapmaya mecburlar insana insan muamelesi yapiyolar.

bengucum sen almanyanin nersindesin bilmiyorum ama  benim kuzenimde almanyada hic memnun degildi inanilmaz ketum ve kotu buluyor  oradaki doktor ve hemsireleri....

bengü

ben dortmunt a yakinim canim ama tabiki buradada vardir öyle hemsireler ama türkiyedekiler kadar kendilerini yüksek görmüyolar hic yoktan benim hemsirelerim ben dogum yaparken beni nasil öpüyolardi bana masj yapiyolardi cok iyi insanlardi.türkiyede yengeme hemsire ne bagiriyosun diye vurmus yaparken sesiniz cikmiyo diye hakeret etmis cogu kisidende duydum böyle vakalari.hastanelerin cogu cok pis sagliksiz ama mecbur kalinca yapcak biseyde yok tabiki.

emel..

bengücüm bende bu tip şeyler duymuştum. cahillikten kaynaklanıyo tamamen. o yüzden özel hastaneler nispeten daha uygun görünüyo.  tabi o zamanda maddiyat problemi var. anne olmak en başından zor bişey ???

seyda

al benden de o kadar Buse. yani tabi ben genelde almanlari ruhsuz ve biraz gayri insani buldugum icin hastane ve doktorlari hakkinda iyi seyler diyemiycem tabi :k06: 3 sene Mannheim da kaldik bizde ben dua ediyodum bunlarin elinde dogunm yapmiyim diye dualarim kabul oldu 6 aylik hamileyken Zürihe geldik. ha tabi hastaneleri tr deki devlet hastaneleriyle karsilastirirsan o zaman aradaki ucurum tabi :'(

bengü

aslinda almanlarin bazilari haric cok iyiler en azindan insana insanca muamele yapiyolar deger veriyolar sokakta yürürken hic tanimadigin almanlar bile selam vermeden gecmiyolar.gecenlerde televizyonda izledim türkiyede özel hastanelerde sirf para icin insanlari normal doguracakken bile sezeryan yapiyolarmis.bitane kadini öyle sakat birakmislar herseyi normal olan bi kadini ameliyat ederek ama hangi hastane oldugunu hatirlamiyorum size tavsiyem hersey normalse sezeryan oolmayin.

sevda

Ben normal doğumla burdur devlet hastanesinde yaptım ve dr mun adı caner sönmezdi inanılmaz iyi ve ilgili bir dr du kendisi hastaneye gelincede normal doğum yapmama rağmen özel odada kaldık başhekimin vasıtasıylaa  ;) ve inanılmaz temiz ve ilgiliydi ebeler ve hasta bakıcılar ben çok memnun kaldım herşeyden doğrusu aslında antalyada özelde yapıcaktım ama orda kimseyi tanımıyorduk ve nezaman olacağı belli olmayan bir durum olduğu için normal doğum o nedenle burduru tercih ettim iyikide burda yapmışım diyorum...