KÜÇÜK MELEĞİM METE ÇİKO

Başlatan TUBAMETE, 12 Ocak , 2007, 22:18:52

« önceki - sonraki »

mumkule

Ayy Tubacım mete çiko'nun salopetli resmi çok komiğime gitti. Galiba önü kapanmamış di mi  ;D ay canım benim yerim yerim :-* Erkin'in tulumları da kapanmıyo hemencecik küçülüyo diyoruz ama galiba dobiş bizimkiler anacım  :D
Bi de bana ne hatırlattı salopet; ben doğum yaptığım sıralar (aslına bakarsan hâlâ) kilo veremediğim için hamilelik salopetimi giymeye devam ediyodum. Erkin de yalnız kalınca viyaklıyodu ama benim evin içinde de dolanmam gerekiyodu doğal olarak, Erkin'i salopetin içine koyup evin içinde dolaşıyodum kanguru gibi  ;D Şimdi eşşek kadar oldu yakında o beni koyar salopetine  ;D  :tongue3:

TUBAMETE

Alıntı yapılan: Ayça ve pirzolası Erkin - 17 Ocak , 2007, 22:25:09
Ayy Tubacım mete çiko'nun salopetli resmi çok komiğime gitti. Galiba önü kapanmamış di mi  ;D ay canım benim yerim yerim :-* Erkin'in tulumları da kapanmıyo hemencecik küçülüyo diyoruz ama galiba dobiş bizimkiler anacım  :D
Bi de bana ne hatırlattı salopet; ben doğum yaptığım sıralar (aslına bakarsan hâlâ) kilo veremediğim için hamilelik salopetimi giymeye devam ediyodum. Erkin de yalnız kalınca viyaklıyodu ama benim evin içinde de dolanmam gerekiyodu doğal olarak, Erkin'i salopetin içine koyup evin içinde dolaşıyodum kanguru gibi  ;D Şimdi eşşek kadar oldu yakında o beni koyar salopetine  ;D  :tongue3:

ayçacım aslında kapnıyo salopeti biraz büyük ama tulumlarının hiç birinin içine giremiyo yakında onlarda olmayacak galiba  :D keşke öyle bir fotoğraf çekilseydiniz erkinle çok hoş ya düşmeden nasıl duruyodu ki orda :icon_scratch: :)koyar valla  :)

TUBAMETE

bi problem oldu ama anlamadım ben tek tek göndereyim en iyisi...

[eklenti yönetici tarafından silindi]

TUBAMETE

öğlen arası ben gidiyorum diye sanki surat yapıyo normalde çok gülen çocuğu güldüremedim Allahtan annem bakıyo ben bunu başkasına bırakıpta gidemezdim heralde :sad1:

TUBAMETE

tam asansöre binerken takrar denedim ama gülmediiii :crybaby2:kıyamam annem akşam geleceğim :love7:

TUBAMETE

aşkımmmmmm :love1:

TUBAMETE

:)

TUBAMETE

seni çok seviyorum küçük meleğim :love7:

TUBAMETE

annecim sen bu oturma işini kıvırdın artık ne diyeyim hayırlı olsun hepimize :wav:

adalet

masallah mete beyimize ne sirin cikmis opuyorum o tombis yanaklarindan :boxing:

TUBAMETE

18 Ocak , 2007, 01:26:50 #85 Son düzenlenme: 18 Ocak , 2007, 01:46:27 TUBAMETE
teşekkür ederiz adelet teyzesi bizde seni öpüyoruz kazasız doğum diliyoruz :-*

ÇİTLENBİK

tubacım resimler harika mete yakışıklımızda güzel pozveriyor yani..
ben tam hatırlayamayacağım ama 5 aylıkken gece yatmadan yediriyordum, erken başlamıştık.
pirinç unu muhallebi yada
hazır satılan gece öğünlerini kaşıkla ama biberonda deeğil tabi yediriyordum.
mesela gece 10 da falan yatıyorsa 9 gibi yediriyordum tok oluyordu 10 buçukta yada 11 defalan yatıyordu.biberonda mamasınıda içiyordu birdaha sabah 7 8 gibi kalkardı oh oda bende deliksiz uyurduk..

frezya

resimler harikaa çıkmış yaaaaaa... bu arada oturmakta acaip yakışmış :) mete çiko  :hello2: eee sırada ne var :D sandalyede oturduğu fotoğraflar da  tam yemelik  :love2: 
      sabırsızlıkla yeni bir ilk daha bekliyoruz arayı fazla açma mete :D
:icon_flower:  :icon_flower:   : :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower: :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:   :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:   :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower: :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower:

yelizaim

Tuba'cığım,yeni sayfanız hayırlı olsun,oğluşumun hep güzel haberleriyle dolsun,bak burda da bulduk sizi,valla sadece bakayım dedim ama bir bakmışım üye olmuşum,neyse hadi hayırlısı,artık burayı da takip ederiz sayenizde.Bu arada en beğendiğim resmi koymuşsun avatara,maşallah sarı kuzuma.

ARZU_SARP

sayfanız hayırlı ugurlu olsun.. masallah cok cırkınmıs oglusun  :tongue3: allah daha nıce ılklerını gostersın ınsallah.. cok opuyoruz Mete abımızı..
Arzu 24.06.1973
Sarp 23.12.2006